Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

montirala pre 6 meseci drsku na veci tiganj jer se cesce koristi. kupila dva u pakovanju, a drska jedna. uputstvo - sa slikom jedne drske - jasno i jednostavno. :fur:

 

s druge strane, plisirane zavese i shades su im vrh. prvenstveno kao resenje. naravno, stede na cicak traci, sisnjari. :mad:

 

poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • 2 weeks later...

negde mi je iskočila reklama za besplatnu dostavu do 30kg na neke tačke po gradu, pa odeš sam da pruzmeš valjda u ofisima kurirske službe, i spisak artikala koji ne mogu... bar nešto.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
1 hour ago, arheolog1981 said:

Iz Ikee me nemoš isterati :) Toliko je perfektno sve organizovano, nemam reči. Pola stana sam opremio iz Ikee i sve je fenomenalno a cene su više nego OK. Posuđe i pribor sam komplet tamo uzeo...

 

Clan Ikea porodice, Ikea brine o tebi i tvojim potrebama, kazi nam i mi smo tu :D.

 

Imam i ja dosta stvari. Moj brat ima posudje, serpe, tanjire, escajg, on se opremao od nule i sve sto sam videla je odlicno.

 

  • +1 1
Link to comment

Oni obojeni tanjiri (neke kao pastelne boje) im ne stare dobro, posle nekog vremena se jako vide tragovi sečenja nožem i malo izblede u sredini. Čini mi se da je to jedini dobar fejl kod Ikee koji znam.

 

Imamo neki stari escajg kog vec dugo nema u ponudi, jako sladak. Sve ovo novije od escajga mi je bilo nja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...