Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 hours ago, pbg12345 said:

:yawn2:

 

vidi se da ste se uzeleli kvalitetnog i zanimljivog jsl linglong fudbala cim se ovoliko dosadjujete

strpite se jos malo i krece poslastica :fantom:

Najebali ste vi Cacani ako bata Djorina frakcija konacno prevlada i uzme Slobodu, tu su i Rajevac i Dogandzic... 

Link to comment

da, sta je sa slobodom, u kojoj su ligi? i oni su nesto menjali oblik, ugasili klub zbog dugovanja, pa napravili jos bolji i stariji? i to ne prvi put.

osim ovog kriminala sa kupovinom mesta u visem rangu, sledeci kriminal je preoblikovanje™ klubova zbog dugovanja, tako sto se duznicko pravno lice ugasi, a ime kluba se pripoji nekom drugom klubu kroz fuziju, i onda klub nastavi da funkcionise sa malo promenjenim imenom, a izbrisanim dugovima.

pa su tako nastajali radnicki 1923, sloboda sevojno, borac 1926, jagodina tabane...

Edited by Nikodije
Link to comment

Koliko pratim u toku je borba izmedju dve struje u Uzicu, bata Djora protiv nekog Nesica politicara. Ponistavanje skupstina, menjanje brava na stadionu, svasta nesto. Lideri su u zoni i trebalo je da se vrate u srpsku zapad. Ocigledno se i tamo stvari prelamaju preko ledja navijaca. Inace puno postovanje za taj klub... 

Edited by W.F.C.
Link to comment

... I jos nesto sto najvise volimo ovde. :laugh: 

Tako su i Proleter, Kikinda, Becej, Vrbas, Mladost Apatin, Hajduk Kula, itd. Becej je vec stigao do druge lige od dna. 

 

12 hours ago, Moća said:

Jeli odakle si ti kad mi vrsljas po kraju?


Kikinda, al' ovde u okolini nema zanimljivih imena, a i Loki je bio samo jednom kad su igrali ZAK - Kikinda gradski derbi posle jedno 50 godina. :D Kako sam samo uspeo da zaboravim Sumadinac Brzan, a i Homoljac iz Zagubice bi bio odlican kandidat za ligu. 

Link to comment

Vi sto ste se javilii sa poznavanjem klubova van zvezde, partizana, vojvodine, radnickog mogli bi da volontirate da malo kompletiramo bazu za managera, dubacimo sto vise igraca i strucnog staba.. Narocito od druge pa nadole. Ko zna, mozda vas head researcher ubaci u credits pa plus dobijete i dzaba fm. 

Link to comment

I ja sam tu hahaha I CM 4 I CM 3, Dušan mi je uredno poslao igre. Lepa satisfakcija, plus ono ubacio sam ćaleta i par ortaka u ekipe da popunimo tad bazu podataka, nije bilo dovoljno informacija. :D

Link to comment

arena  ladno prenosi sve utakmice do kraja lige, svih 32  :laugh: kakav festival besmisla na malim ekranima, 32 prijateljske utakmice koje ne odlucuju ni o cemu, bolje da su nastavili sa regularnim korona programom.

Link to comment

tamo se bar bore za nesto, postoji neki sportski motiv, ovde ce se jedino boriti za kladionice i da se sacuvaju od povreda.

al to je samo uvod u sprdnju koja sledi dogodine.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...