Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 hours ago, Milosh76 said:

A sta tebe nagoni da uvek i na svakom mestu pljujes bez argumenata, uglavnom poluistinama i neproverenim informacijama, srpski fudbal koji uopste ne pratis?

 

Ocekujes da ce  Cocky, Terzic i Vuletic nesto da promene...? Da te razocaram, nece ni oni ni oni posle njih, a verovatno ni oni treci.


A da je stanje odvratno kakvo ti zelis da prikazes, nije!

 

nije odvratno, još gore je

Link to comment

 

Quote

 

"Pozitivan na Covid-19, ni sam ne znam koliko ljudi sam izljubio"

Predsednik i trener Dinama iz Vranja Dragan Antić potvrdio je informaciju od pre par dana da je zaražen koronavirusom.

Ispričao je i na koji način misli da je zaražen. Dobio je unuka i tom prilikom je bio u kontaktu sa velikim brojem ljudi.

"U petak je stigao pozitivan nalaz. Sumnjao sam odavno na Covid-19, mučila me je desetak dana visoka temperatura, gubio sam apetit. Ne znam otkad imam virus, poljubilo me dosta ljudi, pre dve nedelje sam postao deda. Verovatno sam tada zaražen", rekao je Antić.

Zbog novonastale situacije menjaju se planovi, pogotovo jer se predstojećeg vikenda nastavlja Prva liga Srbije.

"Protiv Novog Pazara na klupi će sedeti Raca Jovanović. Vodiću ekipu telefonski, uz video-poziv. Ako bude trebalo", ispričao je popularni "Recko".

Dinamo iz Vranja trenutno ima 34 osvojena boda, osam manje od Zlatibora na četvrtoj poziciji koja vodi u Superligu.

 

- znači ipak se igra i 2 liga, eto i malo takmičarskog fudbala za one koji ga žele :lolol:

Link to comment

Od 1. juna, kako sada stvari, trebalo bi bude ukinuta zabrana okupljanja, koja je do sada imala ograničenja u broju lica na određenom prostoru. To praktično znači da kreću i utakmice sa publikom, ali će navijači imati jedan uslov - da drže metar rastojanja, saznaje “Blic”.

 

Na današnjoj sednici Kriznog štaba razmatrana je relaksacija mera vezana za masovnija okupljanja pa i sportske terene. Prema dogovoru stručnjaka od 1. juna biće donet novi set preporuka koji će se odnositi na okupljanja.

 

Kako je epidemija pod kontrolom i u padu među preporučenim merama moglo bi biti ukidanje zabrane okupljanja na otvorenom, tako da više nema ograničenja broja. Međutim, i prilikom okupljanja će morati da se poštuje preporuka - distanca koja će biti najmanje metar. :D

 
 

Prema stavu stručnjaka, i sport može polako da se vraća u normalu, što znači da se navijači vraćaju na stadione.

Link to comment

i dok se kk vraca na staze stare slave, za to vreme bivsi igraci fk borac tuze aktuelnu opstinsku upravu za neisplacene zarade

predsednik opstine se pravi lud

 

inace, prosle godine je ugasen fk borac, osnovan borac1926 fuzionisan sa nekakvim provom i igrali srpsku ligu (bili prvi, prebacili ih u prvu ligu za sledecu godinu)

 

odrzana i osnivacka skupstina fk remont

remont je uz slobodu i polet (ljubic) bio cacanski klub u nizim rangovima (zona, srpska)

finansirani od remontnog zavoda sa sedistem na alvadzinici, bili poznati po tome sto je ceo grad u klinackom dobu trenirao tamo :D

 

a onda je pre 15ak godina neka luda glava koja je izvisila u borcu, resila da od remonta napravi najjaci cacanski klub koji ce za godinu, dve igrati evropu

stigli su do druge lige, dovodili prilicno poznata imena u srpskom fudbalu, a onda zavrsili sa nekim neverovatnim dugovima, bili su jedno vreme vest i u uefa

naravno ugaseni odmah posle tga

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...