Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Fudbalski klub Novi Pazar suočava se sa velikim problemima prouzrokovanim prouzrokovanim koronavirusom.

 

Nakon što je prvobitno na COVID-19 bio pozitivan jedan igrač, sinoć su se kod još dvojice pojavili simptomi koronavirusa. Klub je preduzeo sve mere kako bi se situacija stavila pod kontrolu, potvrđeno je iz Pazara portalu HotSport.

 

 

Generalni sekretar Novog Pazara Fikret Međedović potvrdio je da je situacija u klubu ozbiljna.

 

 

Toliko o "nastavku fudbala u Srbiji"

 

Mada gosn Ministar misli drugacije... 

 

Trenutno je stav da do 1. juna neće biti publike na tribinama, a posle toga ćemo u odnosu na epidemiološku situaciju doneti novu odluku – najavio je ministar Udovičić, prenosi Sportski žurnal.

Edited by Milosh76
Link to comment

Prvi put kad sam pročitao vest o "kupovini" sam pomislio da to i nije tako loša stvar, da bi generalno klubovi koji mogu da isprate takmičenje u višem rangu i trebalo da ga igraju, ali onda sam pročitao da oni to mesto baš bukvalno plaćaju sistemom ko da više ko na aukciji, da se "kupovina" ne odnosi na neki depozit novca, na neki minimum uslova i slično nego da se bukvalno kupuje. Strašno. 

Link to comment

pa dobro, kod njih se sve kupuje i sve je na prodaju, od diploma pa nadalje. tako da je ovo zapravo sasvim logicno za taj mentalni sklop™.

Edited by Nikodije
Link to comment
On 7.5.2020. at 13:10, Nikodije said:

Rahmetli Radnički je bio veliki klub. Polufinalista kupa Uefa, klub u kojem su ponikli neki legendarni fudbaleri, po svemu top8 klub ex yu. Prvi iza ovih 7 koji su osvajali titule prvaka sfrj. Utoliko je tragičnije što je Radnički danas postao ovo što je postao. Ali apsolutno si u pravu da je Radnički samo posledica, ne i uzrok. Nije Radnički tek tako postao ruglo, uostalom čovek koji vodi Radnički pre toga je bio u Zvezdi, i odatle vuče prisnost i konekcije koje su mu omogućile da bude tako moćan i da od Radničkog napravi vicešampiona. Ali već protiv Flore se videlo koliko je cela priča staklena. A voleo bih i da Lalat nekad ispuni svoje obećanje koje je dao prilikom svog poslednjeg boravka u Nišu.

A vardarova titula? :fantom:

Po meni su i ofka i velez ispred radnickog

Al ok u top10 nije da je preterano bitno

 

Ovo sve ostalo, suludo vise i pricati 

Izabrace naravno najgore resenje

Link to comment

ofk je osvajao kupove, velez takodje, ima i rijeka dva kupa, ali radnickom sam dao prednost zbog tog polufinala kupa uefa, ipak mi je to vece dostignuce nego kup marsala.

Link to comment

jes vala, 63. onda je ofk u top8 kada im se saberu kupovi marsala + polufinale kpk. bas su bili veliki klub, sve dok ih terza nije dohvatio, danas jedva da postoje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Pa njih je nikodije i pomenuo (7osvajaca)

 

Ofk je imao valjda 5 proleca u evropi

Znam da smo nekad pisali o tome i da smo se svi iznenadili

Naravno, to su pocetne godine evropskih takmicenja, sa mnogo manje konkurenata

Al opet, ozbiljni uspesi

Link to comment

7 klubova je osvajalo titulu, jos nekoliko kupove, na medjunarodnoj sceni smo presisali mnoge od njih, prosecan plasman u toj ligi nam je 9-10. Tu smo negde oko desetog mesta na toj mapi klubova sfrjot. Siroka je tema pa da skratimo. 

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

7 klubova je osvajalo titulu, jos nekoliko kupove, na medjunarodnoj sceni smo presisali mnoge od njih, prosecan plasman u toj ligi nam je 9-10. Tu smo negde oko desetog mesta na toj mapi klubova sfrjot. Siroka je tema pa da skratimo. 

ma dobro, ubijamo dosadu

da, ona zbirna tabela verovatno jeste najbolji pokazatelj

po njoj ste 11

http://www.strategija.org/vecna-lista-fudbalskih-prvenstava-sfr-jugoslavije/

kao sto mudri pbg :fantom: rece velez i ofka ispred vas

taman tu sa rijekom iza vas ili eventualno jos slboda,buducnost i olimpija se "zatvara" lista

ovi ispod su ipak ostavili dosta manje traga u ex yu fudbalu

 

inace, kao zanimljivost, borac cacak se nikad nije uspeo plasirati u prvu ligu sfrj

ali ima najvise sezona u drugoj ligi i prvi je na "vecnoj" tabeli

http://www.rsssf.com/tablesj/joeg2alltime.html 

22 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ko zvezdina iz ‘45

:fantom:

 

patkica uvek spremna da zaplovi :fantom:

 

naravno, ta zvezdina "titula" je budalastina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...