Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ne, razlog je to što se prvak odavno zna, iz lige niko ne ispada, u ligu ulazi onaj ko plati. Zemlja dembelija od lige i fudbala. To opet ne znači da su baš sve utakmice nameštene (nisam to ni rekao). Ali da će se masovno igrati za kladionice ili revijalno, to je valjda jasno.

Link to comment

I ne znam šta te goni da tako gorljivo braniš ovaj raspad od lige. Verovatno želiš Zvezdinoj tituli da daš kakvu takvu težinu i značaj, ali žao mi je, nema je.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

To opet ne znači da su baš sve utakmice nameštene (nisam to ni rekao). Ali da će se masovno igrati za kladionice ili revijalno, to je valjda jasno.

 

Napisao si da ce se igrati 32 prijateljske utakmice.

 

Naravno da se igra za kladionicu, to rade i u Spaniji, Nemackoj,. Italiji, Engleskoj...pa i u Srbiji.

Prvak se "zna unapred" jer nam je liga losa, pa imamo 2 kluba pribliznog kvaliteta, a ostali su od srednjeg kvaliteta, do losih.  Bilo bi sjajno kad bi Vosa ili Cuka mogli da se ukljuce u borbu za titulu i da izdrze do kraja, sto bi ti rekao.

 

Sledeca sezona ce biti katastrofa, tih 20 klubova je verovatno nesto najgore sto su mogli da smisle, gore od plejofa i podele bodova, penala nakon neresenog i slicnih izmisljotina u poslednjih 30 godina.

 

 

Ne branim Ligu, nego branim cinjenice da nije sve grozno, odvratno, namesteno, kriminal, uzas, najgore ikada. Sto naravno nije, niti ce biti... jer uvek moze gore.

 

Quote

Verovatno želiš Zvezdinoj tituli da daš kakvu takvu težinu i značaj, ali žao mi je, nema je.

 

Naprotiv, ja sam bio za odigravanje svih 11 utakmica do kraja, pa ko osvoji titulu, svaka cast. Ovo skraceno je sranje, a od titule me vise zanima kad ce Terzic da ode

Edited by Milosh76
Link to comment

A sta tebe nagoni da uvek i na svakom mestu pljujes bez argumenata, uglavnom poluistinama i neproverenim informacijama, srpski fudbal koji uopste ne pratis?

 

Ocekujes da ce  Cocky, Terzic i Vuletic nesto da promene...? Da te razocaram, nece ni oni ni oni posle njih, a verovatno ni oni treci.


A da je stanje odvratno kakvo ti zelis da prikazes, nije!

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Ok, 29 prijateljskih utakmica, ne budi dosadan.

Jel to priznanje da si pogresio i 2 puta demantovao samog sebe?

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Milosh76 said:

Iskopao sam ti 4 kola koja mogu biti prilicno zanimljiva zbog ulaska u Evropu i borbe za drugo mesto. To samo znaci da tvoja teorija o prijateljskim utakmicama pada u vodu, posto ce i Vosa i Cuka i TSC imati prilican motiv da pobedjuju.  Vecina ostalih ce, naravno, biti prijateljske, ali to samo dokazuje da si ti pogresio.

 

Nema to veze sa istrazivanjem, nego sa tvojim pljuvanjem svega sto se tice domaceg fudbala. Na srecu, tu jos ima svetlih tacaka i nije bas sve namesteno 100% kao sto pokusavas da prikazes, a usput uopste ne pratis, a znas sve da je tako kao sto tvrdis.

 

Verovatno ce Cuka i Vosa odigrati nereseno, TSC izgubiti i onda Cuka preskace TSC u nekom narednom kolu, a Vosa ostaje treca, ali svejedno, nije bas sve pljacka, namesteno i kriminal.

vosa cuka i tsc imaju motiv, ostali igraju prijateljske

sa tim sto ce i cuka i vosa i tsc namestiti :D

 

linglong sinonim za posteno takmicenje

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

sa tim sto ce i cuka i vosa i tsc namestiti 

 

Sto mislis da ce oni namestati?

 

TO nigde nisam napisao, osim sto sam stavio svoju prognozu, koja uopste ne mora da se ostvari.

Link to comment
Ne, razlog je to što se prvak odavno zna, iz lige niko ne ispada, u ligu ulazi onaj ko plati. Zemlja dembelija od lige i fudbala. To opet ne znači da su baš sve utakmice nameštene (nisam to ni rekao). Ali da će se masovno igrati za kladionice ili revijalno, to je valjda jasno.
+1000

Ne znam kakva je moldavska ili bugarska liga, ali srpska je svakako najviše lažirana liga u celom regionu.



Sent from fav toy

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...