Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

poduza je ta lista

zajednicko im je da su ti klubovi propadali u narednih godinu, dve

osim pazara, njihov sunovrat je bio nest blazi

 

ne znam gde ce borac dogodine, bili su ubedljivo prvi u srpskoj zapad, verovatno u prvu

 

opd tih mesta koja se kupuju, ne bi me iznenadilo da sombor ekspresno prvi put dobije superligasa

tamo je sns ekipa imala problem da u potpunosti preuzme klub

pa su onda bukvalno oteli neki seoski klub iz okoline, te mu promenili ime u radnicki 19xx

tako da sad imaju dva radnicka

a ovaj snsov rusi protivnike pred sobom u stilu slavnih obilica

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:

Tako nekako je i Sloboda Uzice usla (Sevojno), pa Novi Pazar (BASK), mozda jos neko ne secam se. 

 

 

Mislim da je i Sartid 2000. kupio mesto od rahmetli Beograda sa Karaburme. Višedecenijski kriminal sa tim ulaženjem, ispadanjem, kupovinama... naravno da im zato ne odgovara normalna liga sa 10-12 klubova u superligi, i isto toliko u prvoj, što bi bilo optimalno za Srbiju.

Link to comment

8 klubova je skroz ok u prvoj, k'o u Jermeniji i Litvaniji sto je bilo, ne znam da li je tako i dalje. 4x sa svakim, 28 tekmi i to je to. Jedan ulazi, jedan ispada.

12 u drugoj, 2 ispadaju u srpske lige, a od prvaka 4 srpske lige napraviti play-off turnir (kao u Spaniji za prelaz iz trece u drugu) ili mini ligu (kao grupa u LS, 2x svako sa svakim), 2 ulaze i to je to. Pa onda u zavisnosti iz kog su regiona ovi sto ispadaju iz druge lige krojiti sudbine ovih sto ispadaju iz srpske u zonu, i tako po vertikali nanize. 

Na mnogim terenima sto sam tako video random po nizim ligama na YT nije bezbedno pustiti kerove da trce, kamoli ljude. O regularnosti :laugh: i smislu da i ne pocinjemo. 

1 Rusija od pola sveta ima ligu sa 16 klubova, nama treba 20. Pola lige ce imati skor tipa 18-4-16, 16-4-18, itd. 

Zamisli recimo Vranje i Surdulaju, jedno 15 putovanja uzduz i popreko, jedino su blizu jedni drugima, Nis i tu i tamo Krusevac. Da nece mozda koristiti razvijeni domaci aviosaobracaj od 2 aerodroma? Da li je iko ikada od rascepa 2006 do danas isao na gostovanje u JSL avionom? Kapiram da su isli na Tivat kad se igralo u Podgorici, Niksicu, Golubovcima itd, jebavanje je ici na more kopnom, kamoli na tekmu. 

Ali ajde, valjda je lakse uvaliti nekog od ovih nesrecnika u drugu uzbekistansku s pedigreom superligaskog™ igraca, verujem da je to motiv #1 za ovakvu ligu. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Partizan Bumbarevo Brdo, Sloga Milsped Krnjesevci, Big Bul Bacinci, Winner Broker, Mladost Backi Jarak, Napredak Kusiljevo, Vucje, Moravac Orion Mrstane, Turbina Vreoci, Vojvoda Milenko Klicevac, Jedinstvo Donja Mutnica, FK Tabane, Preporod Novi Zednik, Polet Izbiste, Lisovic, Radnicki Bajmok, Mokra Gora, Trepca, Slavija Istocno Sarajevo, Hajduk Presevo, Dolina Padina, Pionir Besni Fok.

Nek' Koky smlaci kuglice kako mu se svidja, ovu ligu bi vise ljudi pratilo nego JSL (minus derbi). 

Edited by Plajvi
Link to comment

Radnicki Zorka, AIK, Borac iz Male, FK Letnjikovac, Gorki Glusci, Dusko Klenje, Hajduk Stanko Crna bara, Jedinstvo Stitar, Karadjordje Misar, Mladi Borac Dublje, Mladost Pocerski Pricinovic, Napredak Sevarice, Napredak Uzvece, Partizan Drenovac, FK Petlovaca, Pocerina Jevremovac, POFK Metaloplastika, Provo (ah mocno Provo i ludi Provci), Savacijum, Torpedo Lojanice, Torpedo Tabanovic, Verko Suvo selo....

Link to comment

Šumadinac Brzan, Crvena Zvezda iz Vojvode Stepe, Begej Žitište, Omladinac FAM Botoš, Rusanda Melenci, Tamiš Farkaždin, Lehel Mužlja, Morava Katrga, Brezak Pranjani, Mornar Đinđuša (zašto se klub iz Đinđuše zove Mornar is beyond me), Bresje Superior Velika Plana (najjače ime)...

Edited by napadaj
Link to comment

Real. Barselona, Sevilja, Borusija Dortmund, Bajern. Ajax, PSV, Olimpik Marsej, PSG, ManUTD, Liverpool, ManCity, Benfika, Porto, Crvena zvezda i Partizan,

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...