Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

 

pa i plaćaju ga, kroz poreze i takse :Jova:

 

opet me manje boli milkovih 400k, nego npr fontana na kojoj su ukrali 2 miliona.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

1 minute ago, Nikodije said:

 

opet me manje boli milkovih 400k, nego npr fontana na kojoj su ukrali 2 miliona.

 

 

ma glupa fora. Poenta je da većina navija puši Čovićev spin i pljuvanje po bivšim igračima

 

Link to comment
44 minutes ago, Miralem said:

a za 100?

 

Za 100 evra dobijes jednu prognozu i jedno secanje na neki sporcki dogadjaj iz proslosti.

Link to comment
35 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

 

ma glupa fora. Poenta je da većina navija puši Čovićev spin i pljuvanje po bivšim igračima

 

 

Ja sam Milka pljuvao još 2002.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

radonja je poznat po tome da je konzervativan u selektiranju timu i radije ce preplatiti igraca kog zna nego rizikovati sa nekim koga ne zna. on je bio uspesan u takvom sistemu rada ii nema zasto da se zalimo na to. to sto je on ostavio takav ugovor covicu i alimpijevicu kad je odlazio je sticaj okolnosti.

 

besmisleno je ocekivati da se plate ravnaju po ucinku, narocito u zvezdi koja ne placa igrace u rangu ostatka evrolige. milko je svoje pare uzeo na minuli rad, ostali ce svoje pare uzeti na rad u zvezdi. Ja bih licno voleo da se uzimaju kvalitetni igraci pravo sa koledza, ali ako nema nekog ko ce stvarno da se posveti skautingu tih igraca, verovatno je i bolje raditi ovako. 

Radonja jeste bio konzervativan sto se tice pojacanja pa tako nije hteo da dovodi igrace direktno sa koledza. 

Sto se tice skautinga uglavnom su radili skauting igraca koji su im nudjeni preko menadzera ali se desavalo i da Radonjic trazi da mu se preporuce neki igraci na osnovu karakteristika koje je on trazio.  

Link to comment

Isto.

Struka zatraži PG, karakteristike: proćelav, ume da odapne trojku, stanuje kod keve.

GM odmah odgovara da je pretraga po tim kriterijumima izbacila: 1 ( jedan) rezultat.

Struka klima glavom.

GM angažuje PG.

Link to comment

Ček, koliko se sjećam, nije ovo prvi put da se noga u dupe nekom igraču pravda time "vidite za koliko igra, još se i zajebava, dok naša djeca igraju za kikiriki, još im zli stranac zauzima mjesto i sprečava ih da napreduju", doduše Milkan je negdje napola, stranac ali i Zvezdino dete. Mislim da su Šilbu pominjali nekih 350K godišnje, možda se varam, i da je Čovara pričao "nije Zvezda krava muzara". Ovo je njegov oproban metod, opasan je to govnar. 

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Ček, koliko se sjećam, nije ovo prvi put da se noga u dupe nekom igraču pravda time "vidite za koliko igra, još se i zajebava, dok naša djeca igraju za kikiriki, još im zli stranac zauzima mjesto i sprečava ih da napreduju", doduše Milkan je negdje napola, stranac ali i Zvezdino dete. Mislim da su Šilbu pominjali nekih 350K godišnje, možda se varam, i da je Čovara pričao "nije Zvezda krava muzara". Ovo je njegov oproban metod, opasan je to govnar. 

gde prvi put, pa to je coviceva praksa od kad je dosao u zvezdu. tako je i nastao izraz "biti silbovan" :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...