Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Prosao (valjda) jos jedan tim iz Lazia. Frosinone pobedio 2:0 u revansu.

Malo polemike na kraju meca zbog nesportskog ponasanja oko 90' minuta par puta se ubacivale lopte u teren kad je Palermo napadao. Glupo i primitivno.



Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Na kraju 35 plus Zaniolo bi trebalo da bude koliko će Inter dati za Radju.

Odličan dil finansijski za nas, mali je najtalentovaniji igrač svoje generacije, odmah možemo da ga tapnemo Sassuolu za 5-10 :plz:

Link to comment

Radja će definitivno u Inter, kod nas Zaniolo i Pinamonti (dva apsolutno najbolja mlada igrača iz Intera, procenjena na 6 i 8m), razvlači se jer se traži najbolje rešenje za knjige i jednog i drugog kluba, rok je poslednji dan juna. Milsim da je ovo gotovo, ali će Monchi izboksovati premijum cenu zbog pomoći Interu oko ffp-a. Biće nekih muljanja sa pozajmicama 1/1.

 

Pastore dolazi kod nas 15+3 na 4m godišnje. S obzirom da je odbio više nego duplo veću platu u Kini i kod Praslina deluje da mu se igra i da ima ambicija. Nije mi pao na pamet ali podići će nas napadački za ceo red veličine. Jedva čekam da ga vidim, jedva čekam, ujedaće.

 

Bruno fakin Peres je usrao svoj povratak u Torino jer je, pazsad, tražio veću platu od ove koje trenutno ima sad u Romi. Konjina hoće da skapa u Serii B. Jebeni Sabatini i njegova pojačanja.

Link to comment
4 minutes ago, crtamOrasi said:

Radja će definitivno u Inter, kod nas Zaniolo i Pinamonti (dva apsolutno najbolja mlada igrača iz Intera, procenjena na 6 i 8m), razvlači se jer se traži najbolje rešenje za knjige i jednog i drugog kluba, rok je poslednji dan juna. Milsim da je ovo gotovo, ali će Monchi izboksovati premijum cenu zbog pomoći Interu oko ffp-a. Biće nekih muljanja sa pozajmicama 1/1.

 

Pastore dolazi kod nas 15+3 na 4m godišnje. S obzirom da je odbio više nego duplo veću platu u Kini i kod Praslina deluje da mu se igra i da ima ambicija. Nije mi pao na pamet ali podići će nas napadački za ceo red veličine. Jedva čekam da ga vidim, jedva čekam, ujedaće.

 

Koji ce igrati u Romi 2 sezone i onda preci negde za 30mil. Pun mi je kufer vise navlacenja decurlije koja otperjaju brze nego sto dodju.

Link to comment

jbg, to je sudbina manje vise svih igraca koji nesto valjaju u klubovima koji nisu sam vrh lanca ishrane.

 

 

Link to comment
6 hours ago, crtamOrasi said:

Radja će definitivno u Inter, kod nas Zaniolo i Pinamonti (dva apsolutno najbolja mlada igrača iz Intera, procenjena na 6 i 8m), razvlači se jer se traži najbolje rešenje za knjige i jednog i drugog kluba, rok je poslednji dan juna. Milsim da je ovo gotovo, ali će Monchi izboksovati premijum cenu zbog pomoći Interu oko ffp-a. Biće nekih muljanja sa pozajmicama 1/1.

 

Pastore dolazi kod nas 15+3 na 4m godišnje. S obzirom da je odbio više nego duplo veću platu u Kini i kod Praslina deluje da mu se igra i da ima ambicija. Nije mi pao na pamet ali podići će nas napadački za ceo red veličine. Jedva čekam da ga vidim, jedva čekam, ujedaće.

 

Bruno fakin Peres je usrao svoj povratak u Torino jer je, pazsad, tražio veću platu od ove koje trenutno ima sad u Romi. Konjina hoće da skapa u Serii B. Jebeni Sabatini i njegova pojačanja.

Za Pinamontija nisam siguran koliko ce moci u prvoj sezoni (slabe fizikalije), ali je sigurno talenat.

Zaniolo je visok, krupan, moze igrati bilo koju poziciju u sredini terena, dobar i strelac, mislim da moze odmah igrati.

S druge strane, Pastore bi mogao biti bas veliko pojacanje. Zna fudbal, ritam igre u Italiji mu apsolutno odgovara. Odlicna kupovina.

Link to comment

U međuvremenu, Napoli uzima Fabiana iz Betisa. lagano i brzo nadjena zamjena za Jorginha. Ako se i ozvanici, po meni najbolji posao nekog italijanskog kluba do sad u prelaznom roku

Link to comment
21 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

U međuvremenu, Napoli uzima Fabiana iz Betisa. lagano i brzo nadjena zamjena za Jorginha. Ako se i ozvanici, po meni najbolji posao nekog italijanskog kluba do sad u prelaznom roku

 

Verovatno odlicna kupovina, ako se snadje u italijanskom fudbalu. Bio je jako dobar prosle sezone, igra i za U-21 Spanije.

Link to comment

9389aa93dfc05589bc28912907d680f3.png

1 od retko gotivnih Argentinaca, uvek sam bio ubedjen da mu je klupa unistila potencijal.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...