Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Fiorentina dovodi izgleda Pasalica i golmana Toulusea, Lafonta, a vjerovatno i Pjacu iz juventusa. Nemam pojma kakav je ovaj francuz, Pjaca mi se svidja, Pasalic ne toliko. Ali bice dovoljno za osvajanje EL

Link to comment

Politano je dobar backup, može na obje strane igrati. Jedina mi je dilema što su za njega dali (potencijalno) oko 30 miliona, a nisu htjeli 40 za cancela..

Link to comment

Pa ne da je odličan nego mi apsolutno nije jasno kako ovo?!

 

Izgleda da je Monchi kaparisao Llorentea za 12m. Marcosa, naravno. Što bi bio tačno deseti transfer in ovog leta. Što me čini nervoznim zbog Alissona :dry:

Link to comment
3 hours ago, borris_ said:

Lafont je buduća jedinica francuske. Odličan golman. 

Nadam se da je Toulouse uveo klauzulu™ sa % na sledeću prodaju.  

Stvarno toliko dobar?

 

Kako su ga onda doveli za relativno male pare...

 

Jbg, za razliku od Dragowskog koji je takodje vazio za vunderkinda, ovaj ce morati da brani jer svakako nema koga drugog, tako da ce imati sansu. Nadam se da je stvarno dobar kao sto kazete, ja iskreno nisam cuo za njega do prije par dana. 

 

Mora Fiorentina i nekog spica dovesti, ne znam kako misle samo sa Cholitom. Koji meni pri tom i dalje ne djeluje kao neko ko moze biti vrhunski napadac

Link to comment

Florenzi ne odstupa od 4m po sezoni, lol, ko li mu puni glavu tim glupostima? Da nije Rimljanin igrao bi otprilike za trećinu od toga. Navodno je Monchiju pun toga i dao mu je ultimatum do kraja nedelje, ako ne potpiše ćaozdravo je. I treba.

Link to comment
On 1.7.2018. at 6:15, gervasius twinkleminkleson said:

Politano je dobar backup, može na obje strane igrati. Jedina mi je dilema što su za njega dali (potencijalno) oko 30 miliona, a nisu htjeli 40 za cancela..

Meni je Politano (bar po onih par utakmica sto sam gledao) puno bolji igrac od Cancela.

Brz, eksplozivan, borben, vrsi pritisak na odbranu protivnika, skolovan igrac, ima fudbalsku inteligenciju.

Cancelo je jako cudan igrac. Sjajan centarsut iz mesta, ocajan iz trka (8 od 10 zavrsava u gol-autu). Jako slab u duelu i pracenju igraca, u defanzivi ne moze da zadrzi bas nikog. Dobar dribler, ali bez fudbalske inteligencije. Odluci da ide na jednu stranu i nece to promeniti cak i da pet protivnickih igraca stane ispred njega a ostavi drugu stranu praznu. Gubi mnogo lopti oko centra praveci kontre protivniku (iako je Skrinjar to uglavnom stizao zatvoriti).

Mozda bi bio puno bolji kao krilo ili kao spoljni u sistemu sa tri stopera. Ostavljam mogucnost da u boljem sistemu igre od Interovog moze mnogo bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...