Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Da, to za sada zvuci ok i ono sto je potrebno. Rejna je tu valjda da bude mentor malom, a i da brani ako mali postane nesnosan i ode.

 

Pominju se i neka top pojacanja, Depaj i Felaini, i jos neka imena, ali jos nijedan napadac. No pitanje je sta ce sve od toga biti i da li ce, posto je situacija oko vlasnistva stvarno smehotres.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Da, to za sada zvuci ok i ono sto je potrebno. Rejna je tu valjda da bude mentor malom, a i da brani ako mali postane nesnosan i ode.

 

Pominju se i neka top pojacanja, Depaj i Felaini, i jos neka imena, ali jos nijedan napadac. No pitanje je sta ce sve od toga biti i da li ce, posto je situacija oko vlasnistva stvarno smehotres.

:laugh:

Link to comment

počeo baraž konačno.  nisam imao pojam da Bari trenira Fabio Grosso. pre bih rekao da još uvek igra negde po nižim ligama

 

 

kako je ovo bilo lepo. suze Nemaca, neprocenjivo

 

 

Edited by levi
Link to comment

Nadam se da ce Bari izvuci ovo. Cittadella je seoski tim i mada bi voleo da igra u A umesto npr. Spal 1914 ali Bari je Bari

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

kakva eliminacija Barija :isuse:

 

šta se desilo?

nerešeno pa produžeci, a posle produžetaka nema penala, nego ide bolji iz regularnog dela?

Edited by levi
Link to comment

i to su im naknadno oduzeli dva boda i tako spustili za jedno mesto, ostali bez domaćinstva baraža, i na kraju ih overili sa dva crvena kartona u produžetku

nekome je baš bilo stalo da Bari ne prođe

 

i Venecia - Perudja se žestoko krljaju, kao da im život zavisi od ovoga

a ne da se o svemu odlučuje za zelenim stolom :sleep:

Edited by levi
Link to comment

Cristante :mellow:

 

Ne znam šta je Monchiju na pameti, ali Barella i Torreira bi čisto fudbalski za slične ili malo veće pare bili mnogo smisleniji dodaci na ovo što mi već imamo. Negde sam pročitao da će pokušati da izgradi fizički dominantnu ekipu, pa targetuje visoke i jake, ali pojma nemam kakav ćemo djavolji fudbal igrati ako je plan A da dobijamo 70% vazdušnih duela. Smeo bih da se kladim da će Cristante biti vrljav transfer, sve mi je ovo sumnjivo od kako je počelo da se spominje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...