Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Тако почињеш да личиш на Муслина. :yawn2:
Izvini :(
 
Ju, odakle ovo za Perina? [emoji3]
Imao je prije sezonu dvije neki komentar o tome kako je njegov deda osnovao latinu, i to koristeći naziv littoria.
Idiot.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

40 minutes ago, borris_ said:

Pa svi ti problemi su povezani. Pritisak na sudije prave igrači, treneri i predsjednici klubova. I sve ide na uštrb sudija. 

 

Zaista, jadne sudije. Ko ne ume da sudi pod pritiskom neka da otkaz, sta se to mene tice? Dovoljne su tri utakmice u LS na kojima se svako dajvovanje u 16 kaznjava zutim pa da vidis kako ce to prestati. Ali ti pises kao da mnogi od njih nisu pokvareni i korumpirani mufljuzi. Sta je onaj som u Subotici nego smrad najobicniji, jel i on bio pod pritiskom? 

Link to comment
10 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Izvini :(

 

Imao je prije sezonu dvije neki komentar o tome kako je njegov deda osnovao latinu, i to koristeći naziv littoria.
Idiot.

 

A fura emo frizuru godinama, svašta.

Link to comment

Juve im podvalio Bonucia i on im dosao glave :fantom: .

 

Malopre pricam sa oratkom koji gotivi Milan samo mi je napisao "Skini ga s gola, niko nek ne brani"  :D

Link to comment
36 minutes ago, maharaja said:
 
 

Milan spends $250M on 10 players - Sanctioned by FFP

PSG spends $263M on 1 player - You good homie

 

Nije to baš tako jednostavno. 

 

Za PSG ćemo tek vidjeti ishod priče oko Neymara i Mbappea.

Link to comment

Залетјели су се Кинези, видим да се прича и да би опет продали клуб. 

Link to comment

Izgleda da će ancelotti stvarno u napoli. Prilično velika vijest. Mislim, ne znam da li je u ovom trenutku bolji trener od Sarrija (pri tom ne govorim o njihovim karijerama već trenutnoj vrijednosti), Sarri možda čak ima i veći apsajd, što bi rekao naš narod, ali je prilično jak stejtment. Sumnjam da bi ancelotti pristao i na pregovore da mu nije obećan jak tim...

Link to comment
19 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jes, bili su užasni ove sezone

 

Kako se uzme. Majstor je u poslu 27 godina, a nema u šta ni cvijeće da stavi.

Link to comment

Veliko ime koje će dobro poslužiti da se zamažu oči. Svakako kratkoročni daungrejd u odnosu na Sarrija, a dugoročno neće biti sigurno.

Link to comment
 
Ne pricam o subjektivnom dozivljaju vec o sansama za titulu. 
Pa ne, to je definitivno tvoj subjektivni doživljaj, što je ok, ali čovjek je upravo završio fenomenalnu sezonu gdje je njegov tim osvojio količinu bodova s kojom bi u 99 od 100 slučajeva uzeo titulu. Nije, zato što je bio jedan tim koji je bio još bolji, i to je to. Ali pričati sad o njemu kao nekakvom luzeru je mali smiješno. Mada u skladu sa onim što se na forumu inače može pročitati.
Btw, Napoli je, po gazzetti, ekipa sa petim budžetom lige, duplo manjim od juventusovog..
Link to comment
Veliko ime koje će dobro poslužiti da se zamažu oči. Svakako kratkoročni daungrejd u odnosu na Sarrija, a dugoročno neće biti sigurno.
Vjerovatno, ali mislim da je bitnije kao stejtment, kao što rekoh. Opet nije garancija trofeja, ali je garancija ambicije. Ne vidim da bi radili to da nekom mažu oči, ne znam zbog čega bi to moralo da se radi...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...