Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

 

Šta vam je, nemam ja iluziju da su svi treneri sveta isti, da svako može da trenira svaki klub podjednako uspešno. Postoji gradacija kvaliteta kao i na gotovo svakom drugom poslu - dobri se obično pokažu dobro, slabiji se obično pokažu slabo, osrednji se obično pokažu meh.

 

Smeta mi to intuitivno poistovećenje trenera sa rangom kluba koji je prethodno trenirao, pa još apsurdno precizno definisano. Uspešan trenerski mandat zavisi od milion i jednog faktora, stvari se nekad poklope, nekad se ne poklope. Ali neee, ko je uspeo u Atletiku a fejlovao u Realu, taj ima neku imanentnu karakteristiku duboko u sebi koja ga čini savšrenim za timove oko trećeg-četvrtog mesta, dočim je vođenje tima sa prvog-drugog mesta ipak a whole new ballgame.

 

Kao što rekoh, ljudska je potreba hvatati se za razne slamke u potrazi za smislom, za pravilnošću, za jednostavnim i lako razumljivim konstantama u igri koju pratimo. Lovac se kreće samo dijagonalno, top horizontalno ili vertikalno, Murinjo je trener za velike klubove, Pulis za male, Mojes za srednje, ne živimo uopšte u divljem i nepouzdanom haosu, sve ima svoje predodređeno mesto, za neke je to 4-9, za neke 6-12, kako kome bog da.

 

По овоме што си написао потпуно је бесмислено да се било шта дискутује. Него само статистика, стандардна девјација и тако тај рад...Ја сам у иницијалном посту написао да је то мој лични утисак, о једном човеку. Не знам шта је требло да урадим да би ти истолерисао некако тај пост.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

“I have to put my support for Manchester United aside when there is that much quality that is going on out there on that pitch for this Manchester City team,” he said on BT Sport.

“It’s hard but my respect for Pep Guardiola and the tactical genius that he is, you have to respect this. 

“There’s nothing but respect that you can give this bunch of players that he’s got. 

 

Rio ferdinand, igrač fife, mamim sin, ispijač biljnih čajeva :sleep:

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

По овоме што си написао потпуно је бесмислено да се било шта дискутује. Него само статистика, стандардна девјација и тако тај рад...

 

Jeste besmisleno diskutovati, ali besmislena je i statistika.

 

Realno, trebalo bi ukinuti svu tekstualno komunikaciju. Da sam ja neka vlast samo gifovi bi se tolerisali. 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste besmisleno diskutovati, ali besmislena je i statistika.

 

Realno, trebalo bi ukinuti svu tekstualno komunikaciju. Da sam ja neka vlast samo gifovi bi se tolerisali. 

Jurgen-Klopp-laugh-Buvac.jpg?w=640

Link to comment

To nije gif nego jpeg ali OK, pozdravljam incijativu. U tvoje vreme se to nije učilo. Pod mojim prosvećenim apsolutističkim režimom, deca će imati "Meme 101" predmet već u prvom osnovne.

 

32 minutes ago, MancMellow said:

Jedina utešna stvar je da imamo vremena na raspolaganju i primer Lpoola kako ga ne koristiti. 

 

Uložite lepo sve u solarnu energiju, pa kad komšijama presuši nafta biće tu neki novi Ferguson da i njih skine sa percha.

 

Link to comment
37 minutes ago, Ruxin said:

Rio ferdinand, igrač fife, mamim sin, ispijač biljnih čajeva :sleep:

 

Тачно! Прави мушкарци презиру симетрију и кичасту савршеност, воле дебеле рибе, гласну музику и Бога фудбала и пију искључиво животињске чајеве!

Link to comment

Jepse prslin, učim u hodu...moram sam da guglam i onu kinou, ne baratamo svi toliko dobro tim njuejdž metrosekso terminima kao vi drvoseče iz cecinih spotova :dry:

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Uložite lepo sve u solarnu energiju, pa kad komšijama presuši nafta biće tu neki novi Ferguson da i njih skine sa percha.

 

Боље у пар стотина плаћеника да направе хаос по Емиратима и укину извор финсирања. Брже је.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

To nije gif nego jpeg ali OK, pozdravljam incijativu. U tvoje vreme se to nije učilo. Pod mojim prosvećenim apsolutističkim režimom, deca će imati "Meme 101" predmet već u prvom osnovne.

 

 

Uložite lepo sve u solarnu energiju, pa kad komšijama presuši nafta biće tu neki novi Ferguson da i njih skine sa percha.

 

Nemamo baš toliko vremena :happy:

 

Njihov poslovni model je nedostižan jednostavno zato što nikad nećemo biti državni klub. Ovo je količina novca sa kojim 1 fudbalski biznis ne može da se takmiči - 6 klubova na 4 kontinenta. Uostalom, neko tamo u M16 0RA prima lepe pare da smisli način. Ne bi bilo loše da počnu da razmišljaju. Naravno, ne samo o parama.

Link to comment
Just now, porucnik vasic said:

Боље у пар стотина плаћеника да направе хаос по Емиратима и укину извор финсирања. Брже је.

Hear hear! Sviđa mi se, onako je, out of the box :D 

Edited by MancMellow
Link to comment

Руксине, шта се дешава са ДСилвом? Оно 2:1 што је Де Брујне показивао је изгледа број његовог дреса. После текме су још неки показивали исто. 

Link to comment

Man Utd kao instigator proxy wars na Bliskom istoku? Pa to je još savršenije nego Specijalni menadžer Man Utd! 

 

Kad vam dignu u vazduh Old Trafford, možete da se preselite sa sve Žozom negde u DC i dominirate svetom odande, pustite poštene podanike Kraljice Babe (i sve koji se tako osećaju) da malo danu dušom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...