Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, MancMellow said:

on ovo i jeste radio, samo pre 20 godina :D

 

 

Pa sad, imao je tad po 3-4 Holanđanina i Francuza. Ostalo su bili domaći igrači sa dugogodišnjim stažom u klubu.

Naravno, do Invincibles generacije stvari su se izmenile, kao i u Unitedu.

 

 

Prve prave legije stranaca je pravio Chelsea verovatno. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

2 hours ago, Azdaja said:

Zlatan I Pogba mnogo jače zvuče od de brujne, sane i bekovske navale. 

 

Ako ćemo o kupovini i imenima, ko je kriv Totenhemu što je prodao Walkera direktnom konkurentu? 

 

Itd... 

 

Jasno je da troše ali biraju jako dobro ono što im treba i što odgovara pepari I zato kapa dole i onima iza scene u cityju. 

 

Gledam Arsenalove kupovine u poslednje tri godine, samo Čeha mogu da okarakterisem kao vrsno pojačanje pored Alexisa

 

Ne plaćaju se samo imena već i imena u perspektivi. Xhaka i Lacazette su bile mnogo zvučnije kupovine od 34-godišnjeg Čeha.

Link to comment
2 hours ago, zoki said:
13 hours ago, Прслин said:
Руксине, шта се дешава са ДСилвом? Оно 2:1 што је Де Брујне показивао је изгледа број његовог дреса. После текме су још неки показивали исто. 

Imaju 21 bod više od spursa, to mu je bio odgovor na alijev pokušaj loma noge minut ranije..

 

Хммм... Занимљива теорија. Има и она да зезају комшије због 2:1 прошле недеље, али Силва је изостао због "личних разлога", а онда се тим после утакмице сликао овако:

 

https://mobile.twitter.com/LeroySane19/status/942117819189202946/photo/1?ref_src=twsrc^tfw&ref_url=https%3A%2F%2Fpublish.twitter.com%2F%3Furl%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FLeroySane19%2Fstatus%2F942117819189202946%23

Edited by Прслин
Link to comment
3 hours ago, kipo said:

ali daj ovaj tim Vengeru radio bi isto ovo za sezonu dvije. 

 

Gvardiola (znaci ono sto licno on donosi, njegova vizija, projekat i rad) vredi najmanje polovinu ovog uspeha Sitija.

Edited by Meazza
Link to comment
28 minutes ago, Meazza said:

Pa i dalje zezaju komsije. Satro podrska Silvi.

 

A mozda su se i pokarabasili, ko zna.

 

Уауа Туре: That win is for our bro @21LVA 

 

Није шатро, нису се покарабасили... Неки је привтни бедак вероватно, надам се ништа крупно.  

 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

 

Gvardiola (znaci ono sto licno on donosi, njegova vizija, projekat i rad) vredi najmanje polovinu ovog uspeha Sitija.

E vidiš, ja baš to ne vjerujem. Možda griješim i rado ću priznati da sam živio u neznanju ako me Pep demantuje, ali jasno je takođe da on nikad neće uzeti neki osrednji klub (da, kao shity prije arapa) bez 500M spremnih da sklopi svoju fantaziju. U svakom slučaju Venger > Pep

Link to comment
10 minutes ago, kipo said:

E vidiš, ja baš to ne vjerujem. Možda griješim i rado ću priznati da sam živio u neznanju ako me Pep demantuje, ali jasno je takođe da on nikad neće uzeti neki osrednji klub (da, kao shity prije arapa) bez 500M spremnih da sklopi svoju fantaziju. U svakom slučaju Venger > Pep

 

I ja bih u 100% slučajeva radije za trenera uzeo Bjelsu nego Anćelotija, pa teško da bih imao hrabrosti da ga proglasim za boljeg trenera.

 

Za ovo drugo, počeo je čovek sa vrha i naravno da neće da se spušta, to niko normalan ne bi radio. Nije npr. Murinjo krenuo karijeru u Leiriji zato što mu je bilo stalo da se dokazuje, nego što mu je reputacija bila kakva je bila.

Edited by Deco
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...