Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nisam navijac, no zbog te dugotrajnosti postujem. Jesu neki prosek, kao i vecina pobrojanih, u postu iznad, to ne sporim.
Slican odnos postovanja, cak i ako ne volim tim, imam za MLB fransize.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

2 minutes ago, copkillah said:

 

Eh, sad ga pretera, to je zbog Đanija kao takvog, a i oni su mi 'narodski' klub a to mi je uvek simpatično. 

 

dobro, salim se ja malo... djani jeste do neke, minimalne, mere zanimljiv ali nedovoljno da mi priblizi palas

Link to comment
Just now, cvrlle said:

 

dobro, salim se ja malo... djani jeste do neke, minimalne, mere zanimljiv ali nedovoljno da mi priblizi palas

 

Stičem utisak da si premlad da ga pamtiš kao fudbalera? :D

Link to comment

cvrle kontam navija za jedan od mancesterskih bogatuna pa su mu svi ostali dosadni.

 

palace jeste osrednji klub ali sa odredjenim sarmom zbog koloritnih karaktera koji su igrali u njemu, ian wright, attilio lombardo, djani curcic, julian gray, andy johnson, wilfried zaha... plus za mene je i to sto su iz londona,  a i zanimljive boje nose na dresu. 

Edited by Sundance Kid
typo.
Link to comment

Palas nek ispadne, jos 1 klub manje iz Londona. Ali Roj je kralj, tako da su (sto rece Copi) mi osecanja podeljenja.
Cuj simpa "narodski klub" sa toliko sprcanih miliona. A tek ona prica sa navijaca!!! Hipsteri vol2.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...