Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

8 minutes ago, kipo said:

E vidiš, ja baš to ne vjerujem. Možda griješim i rado ću priznati da sam živio u neznanju ako me Pep demantuje, ali jasno je takođe da on nikad neće uzeti neki osrednji klub (da, kao shity prije arapa) bez 500M spremnih da sklopi svoju fantaziju.

 

Ne vidim kako ova primedba uopste odgovara na moj post.

Link to comment
1 minute ago, Deco said:

Za ovo drugo, počeo je čovek sa vrha i naravno da neće da se spušta, to niko normalan ne bi radio.

Da, i baš zato me neće ubijediti da može sa osrednjim klubom postići neke zapažene rezultate. Mislim, skidam kapu ako osvoji CL npr, ali nije da nema materijala za to.

Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

City nikad pre Pepa nije bio prvi na tabeli, nikad pre njega nisu uzeli titulu.

Tako se pise ...

 

City jos nije ni uzeo titulu. Mislio sam na uspeh u dosadasnjem delu sezone koji predstavlja presedan za ovaj klub, a kao sto smo videli predstavlja i rekord cele Premijer lige.

Link to comment
17 minutes ago, kipo said:

E vidiš, ja baš to ne vjerujem. Možda griješim i rado ću priznati da sam živio u neznanju ako me Pep demantuje, ali jasno je takođe da on nikad neće uzeti neki osrednji klub (da, kao shity prije arapa) bez 500M spremnih da sklopi svoju fantaziju. U svakom slučaju Venger > Pep

Po tome se svakako razlikuje od svakog drugog trenera na svijetu, koji obicno gledaju da sebi otezaju situaciju tako sto ce uzeti sto slabiji klub

Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Da, i baš zato me neće ubijediti da može sa osrednjim klubom postići neke zapažene rezultate. Mislim, skidam kapu ako osvoji CL npr, ali nije da nema materijala za to.

Pa sta treba covek da uradi, da uzme Alaves, Swansea, Liverpool ili tako neki osrednji klub?  

Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Da, i baš zato me neće ubijediti da može sa osrednjim klubom postići neke zapažene rezultate. Mislim, skidam kapu ako osvoji CL npr, ali nije da nema materijala za to.

 

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

Da, i baš zato me neće ubijediti da može sa osrednjim klubom postići neke zapažene rezultate. Mislim, skidam kapu ako osvoji CL npr, ali nije da nema materijala za to.

 

To je skroz druga tema od onoga sto sam ja tvrdio, ali hajde da pokusam da odgovorim. To je kao kad bismo se raspravljali da li je Cajkovski mogao da napise simfonije za neki diksi bend i da to isto tako dobro zvuci kao kad izvodi simfonijski orkestar i da se na osnovu toga tvrdi da nije jedan od najvecih kompozitora.

Edited by Meazza
Link to comment
9 minutes ago, Deco said:

Za ovo drugo, počeo je čovek sa vrha i naravno da neće da se spušta, to niko normalan ne bi radio. Nije npr. Murinjo krenuo karijeru u Leiriji zato što mu je bilo stalo da se dokazuje, nego što mu je reputacija bila kakva je bila.

Naravno da neće

Link to comment
1 minute ago, Zico said:

Pa sta treba covek da uradi, da uzme Alaves, Swansea, Liverpool ili tako neki osrednji klub?  

 

Po toj logici Ranijeri je bez konkurencije najbolji svih vremena, siguran sam da se od upliva novca u fudbal nije desilo da neko sa timom koji je glavni kandidat za ispadanje osvoji titulu, pa još u "najjačoj" ligi na planeti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...