Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

On 12/14/2017 at 3:24 PM, Weenie Pooh said:

 

Mda, opet te fantazije o trenerima koji su bogomdani/genetski predodređeni za usko definisan segment svog posla. Pri vrhu tabele mu je kaša previše vruća, pri dnu je previše hladna, ali od šestog do dvanaestog mesta je juuust right.

 

To je sve naučno dokazano, naravno, zato što ga se pamti kao "uspešnog" trenera Evertona. Nema veze što su navijači tog kluba jedva dočekali da mu vide leđa i znalački ismevali Fergusonov izbor naslednika. Nema veze ni što su ga iz Reala 6-12 Sosijedada najurili govnjivom motkom. Bitan je isključivo warm bliss of familiarity: "Mojes, ko to beše? Ah da, onaj smarač iz sredine tabele..."

То што причаш је наравно бдалаштина. Постоје људи који су одлични учитељи, а који напросто не би могли да се снађу на факултету, има одличних професора на универзитетима који никако не би могли да предају у гимназијама...Тако је и фудбалу.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Arsenal odigrao bljakasto, ali fantastičan volej Özila za tri boda. 88 šuteva na gol u zadnje 4 utakmice, samo tri gola. :mellow: Maitland-Niles djeluje kao perfektan zadnji vezni, a ne nekakav make-shift bek na kontra strani.

 

10.pobjeda zaredom protiv Newcastlea, sad Praslin u Liga-kupu pa Weenie u ligi.

Link to comment

Koliko nema hajpa ovo možda čak i bude pravi derbi. Mislim svakako su 2 najbolje ekipe u ligi. 

 

Plus naši igraju desetkovani, mada to retko kad pomogne neprijateljima. :sleep:

Link to comment
4 minutes ago, Ruxin said:

Koliko nema hajpa ovo možda čak i bude pravi derbi. Mislim svakako su 2 najbolje ekipe u ligi. 

 

Plus naši igraju desetkovani, mada to retko kad pomogne neprijateljima. :sleep:

Ja bas nesto ne vidim da ste desetkovani, osim jednog igraca, najbolja postava.:sleep:

Link to comment
5 minutes ago, Miljenko said:

Ja bas nesto ne vidim da ste desetkovani, osim jednog igraca, najbolja postava.:sleep:

Ma da, najbolji evropski branič manje-više :dry:

Link to comment
29 minutes ago, porucnik vasic said:

То што причаш је наравно бдалаштина. Постоје људи који су одлични учитељи, а који напросто не би могли да се снађу на факултету, има одличних професора на универзитетима који никако не би могли да предају у гимназијама...Тако је и фудбалу.

 

Možda je kod vas u US of A drugačije, ali koliko ja znam razlika između predavanja u gimnaziji i predavanja na fakultetu je neuporediva sa razlikom između treniranja 12. tima na tabeli i treniranja 14. tima na tabeli.

 

Confirmation bias je jako popularna droga, nema ko ne oseti mali bump zadovoljstva kad mu se poklopi preconceived notion (Moyes je trener za timove koji ciljaju negde 6-12 mesto) sa trenutnim stanjem stvari (Moyes trenira WHU). To samo po sebi nije problem; problem nastaje kad čovek tako silno zadovoljan krene da svaku svoju hipotezu tretira kao aksiom, ili bar čvrsto utemeljenu teoriju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...