Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

CK izvukao si pasus iz pravilnika koji odredjuje broj dana odsustva usled kvalifikacija i sta sad?

Stvarno ne kapiram.

 

Ako savez pozove igraca u repku klub tu ne moze nista. I tako treba da bude. Za vijeki vjekov sto bi rekli matori.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

CK izvukao si pasus iz pravilnika koji odredjuje broj dana odsustva usled kvalifikacija i sta sad?

Stvarno ne kapiram.

 

Ako savez pozove igraca u repku klub tu ne moze nista. I tako treba da bude. Za vijeki vjekov sto bi rekli matori.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Takođe igraču niko ne brani da odbije, tako da u suštini to jeste vreme koje igrač sam bira kako će da provede.

Link to comment

Ja jedva čekam superligu pa da vidim kako će sve svecke zvezde da pohrle u te timove koji im brane igranje za repstaciju sad kad im se može jer nema zle uefe da im govori šta se sme a šta ne sme sa vlasništvom. :fantom:

Ovamo klubovi koji ih placaju suhim zlatom, a ovamo repstacije gdje igraju za...hm...sunarodnjake, zastavu, naciju i ta sranja.

 

Tezak izbor. :fantom:

Link to comment

Pa ja to pišem kao konzument tog fudbala koji mi klubovi pružaju. Ne pokušavam ja tebe da ubedim u moj stav, samo diskutujemo i iznosimo mišljenja.

 

Ja sam konzument i ja sam pogođen tom nezaštićenošću. 

 

To razumem. Ali kakve veze sa celom pricom o konzumiranju zabave ima ova besmislena digresija sa pravom vlasnika klubova i kapitalizmom? Ona se mora zavrsiti tacno tu - ako se vlasniku ne svidjaju utvrdjena pravila igre u koju je svesno usao - iguman, manastir Gomjenica.

 

A o onome sto si napisao iz tvog ugla kao gledalac: sta ti smeta, sta bi promenio, gde vidis problem - o tome mi jeste zanimljivo da pricamo i nemam problem sa tim.

Edited by Meazza
Link to comment

CK izvukao si pasus iz pravilnika koji odredjuje broj dana odsustva usled kvalifikacija i sta sad?

Stvarno ne kapiram.

 

Ako savez pozove igraca u repku klub tu ne moze nista. I tako treba da bude. Za vijeki vjekov sto bi rekli matori.

 

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

 

 

 

A club holding the registration of a player called up to play in the national team must release him to the national association

 

Slobodno vreme.

 

 

Takođe igraču niko ne brani da odbije, tako da u suštini to jeste vreme koje igrač sam bira kako će da provede.

 

 

1. As a general rule, every player registered with a club is obliged to respond affirmatively when called up by the association he is eligible to represent on the basis of his nationality to play for one of its representative teams.

Link to comment

To razumem. Ali kakve veze sa celom pricom o konzumiranju zabave ima ova besmislena digresija sa pravom vlasnika klubova i kapitalizmom? Ona se mora zavrsiti tacno tu - ako se vlasniku ne svidjaju utvrdjena pravila igre u koju je svesno usao - iguman, manastir Gomjenica.

 

A o onome sto si napisao iz tvog ugla kao gledalac: sta ti smeta, sta bi promenio, gde vidis problem - o tome mi jeste zanimljivo da pricamo i nemam problem sa tim.

 

Zato što je to usko povezano. A ovo 'ako im se ne sviđa...' je mlađenje gloginja tuđim... Upravo o tome pričamo, da neka pravila treba da se promene.

Link to comment

jebes povrede, uostalom gde se aguero povredio?  meni smeta rep. fudbal sto tada NEMA klupskog fudbala, licno EPL.

 

kao narkoman sa koke na lepak? nisam nikad probao pa je mozda pogresna paralela :D  ali to je to.

Link to comment

^^Ne razumem, kakve je sankcije ergić snosio kad nas odjebao? Ili vidić posle svetskog?

 

Prilično sam siguran da igrači imaju pravo da odbiju poziv :huh:

Edited by Ruxin
Link to comment

Zato što je to usko povezano. A ovo 'ako im se ne sviđa...' je mlađenje gloginja tuđim... Upravo o tome pričamo, da neka pravila treba da se promene.

 

Sta je povezano? Kako na mene kao gledaoca utice (smesno mi je i da napisem) nezasticenost vlasnika fudbalskih klubova?

Link to comment

Ja sam konzument i ja sam pogođen tom nezaštićenošću.

Ti pises kao ostrasceni navijac Liverpula ili kao da dajes pare iz dzepa Maneu Saneu i ostalim balvanima. Ne smeta mi naravno takav stav, samo nema potrebe da se prikrivas iza toga - konzument fudbala. :D

Link to comment

^^Ne razumem, kakve je sankcije ergić snosio kad nas odjebao? Ili vidić posle svetskog?

 

Prilično sam siguran da igrači imaju pravo da odbiju poziv :huh:

 

ummm, ali tu je reč o povlačenju iz repke, to niko ne može da ti zabrani

 

i naravno da igrači žele da igraju za reprezentaciju, ja samo pričam da to treba drugačije da izgleda

 

 

Sta je povezano? Kako na mene kao gledaoca utice (smesno mi je i da napisem) nezasticenost vlasnika fudbalskih klubova?

 

Kada bi se sistem promenio, klubovi bi automatski bili zaštićeniji, tj bila bi manja šansa da zbog reprezentacija gube važne igrače i ti bi u prazniku engleskog fudbala u subotu, mogao da uživaš u majstorijama jednog Manea i u pokušajima Fele da ga zaustavi :D

 

Ti pises kao ostrasceni navijac Liverpula ili kao da dajes pare iz dzepa Maneu Saneu i ostalim balvanima. Ne smeta mi naravno takav stav, samo nema potrebe da se prikrivas iza toga - konzument fudbala. :D

 

Pa ne prikrivam se, ja jesam konzument, a Liverpul je moj izbor, hvataš se za semantiku, ali shvatio si poentu. Jebote još ispada da krijem ostrašćenost, bukvalno jedina stvar koju za mene ne možeš da kažeš :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...