Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ja sam, recimo, protiv tih turneja i jebem mater Arsenalovim debilima kad god odu u neki Vijetnam ili tako neku Ameriku umjesto da u Evropi naprave normalne pripreme kako mi se ne bi na rodjendan u augustu posrali nekim teskim porazom.

 

Medjutim, klubovi imaju pravo koristiti igrace i na takvim radnim zadacima jer su to njihovi zaposlenici.

 

Kao sto klubovi nemaju pravo da ogranicavaju kretanje igraca za vreme kvalifikacija. Sta cu ja da radim u moje slobodno vreme poslodavca ne zanima.

Uvek se setim onog bizara kada je Kanjizares, dok se brijao, ispustio staklenu flasicu aftershejva i sjebao stopalo pa nije igrao za repku. Ali to se nije desilo u kvalifikacijama, nego u njegovom kupatilu.

Link to comment

Apsolutno se slazem da treba smanjiti broj utakmica u reprezentativnom, ali i klupskom fudbalu.

 

nemam ništa protiv

 

Savrseno nevazna za nasu raspravu, doduse.

 

itekako je važna, jer su klubovi kao poslodavci nezaštićeni u slučaju povrede dok je nastupao za reprezentaciju

 

Vi bi u americkom gradjanskom ratu bili na strani juznjaka.

 

:lol:

 

Nikako, samo gledam činjenično stanje stvari. Ako nekoga plaćam 150k nedeljno, sorry, ali za te pare očekujem mnogo i on jeste moje vlasništvo u neku ruku. Sport je ionako moderno gladijatorstvo i kada neko dobija milione i milione godišnje, nema on tu mnogo šta da se pita. Jebiga, hteli ste kapitalizam, hajde onda da ga sprovodimo.

Link to comment

Kao sto klubovi nemaju pravo da ogranicavaju kretanje igraca za vreme kvalifikacija. Sta cu ja da radim u moje slobodno vreme poslodavca ne zanima.

Uvek se setim onog bizara kada je Kanjizares, dok se brijao, ispustio staklenu flasicu aftershejva i sjebao stopalo pa nije igrao za repku. Ali to se nije desilo u kvalifikacijama, nego u njegovom kupatilu.

 

mogao i je da pogine u liftu, ali to nema nikakve veze sa pričom

 

te kvalifikacije nisu slobodno vreme, pogrešna ti je analogija

Link to comment

Jedino resenje je da se Arsenal, City i ostali isclane iz UEFE. Putuj igumane!

Mozda i bude tako jednog dana. ;)

 

 

@Ruxin - nije Arsenal kupio RvP-a, repstativca Holandije, nego RvP-a, supertalentovanog, ali problematicnog krilnog napadaca Feyenoorda. Ne kupuju se Zagorakisi i drugi Ilhani Mansizi jer su izdominirali na ljetnom turniru sa jos desetoricom sa kojima dijele pasos.

Link to comment

Jedino resenje je da se Arsenal, City i ostali isclane iz UEFE. Putuj igumane!

 

Samo čekam kada će da se aktuelizuje priča o evropskoj superligi... 

Link to comment

Kao sto klubovi nemaju pravo da ogranicavaju kretanje igraca za vreme kvalifikacija. Sta cu ja da radim u moje slobodno vreme poslodavca ne zanima.

Uvek se setim onog bizara kada je Kanjizares, dok se brijao, ispustio staklenu flasicu aftershejva i sjebao stopalo pa nije igrao za repku. Ali to se nije desilo u kvalifikacijama, nego u njegovom kupatilu.

Pitaj klubove kako udaraju svoje igrace po dzepu za igranje na malonogometnom turniru u "slobodno vrijeme".

Link to comment

Nego?

 

 

a) Qualifying matches for an international competition played on fixed/set dates These matches take priority over matches in a national championship. In other words, matches in the national championship or cup competition should not be arranged on one of the fixed/set dates. A club holding the registration of a player called up to play in the national team must release him to the national association on the fixed/set dates for international matches in each calendar year (see enclosure “Coordinated International Match Calendar 2002 – 2004”). The player shall also be released for the period of preparation. If the player is called up to play in a qualifying match for an international competition, this period shall be 4 days (including the day of the match). The period of release shall be prolonged to 5 days if the match in question is held on a different continent to that on which the club is domiciled (Paragraph 5b).

 

baš čudno pišu 'slobodno vreme'

Link to comment

 

itekako je važna, jer su klubovi kao poslodavci nezaštićeni u slučaju povrede dok je nastupao za reprezentaciju

 

Ajde razmisli malo. Sta si ocekivao da postignes ovim argumentom? Da me dirne? Da pustim suzu? :D

 

Kako bih ti rekao, padaju mi na pamet hiljade i hiljade gorih stvari na ovom svetu zbog koje bi trebalo da mi zatreperi u donjem departmanu od nezasticenosti jebenih vlasnika jebenih klubova. :lolol:

 

Posao slabo ide? Izvoli se prilagoditi i promeniti profesiju. Ne dopadaju ti se pravila igre? Izvoli stvoriti svoj savez. Kapitalizam nije za sise nego za Preduzetnike sa velikim P.

Link to comment

Samo čekam kada će da se aktuelizuje priča o evropskoj superligi... 

 

Ne mogu ti opisati koliko navijam za takav scenario. Nista bolje od jednog odlicnog raskola da razbije ustajalu zabokrecinu monotonije.

Link to comment

Ajde razmisli malo. Sta si ocekivao da postignes ovim argumentom? Da me dirne? Da pustim suzu? :D

 

Kako bih ti rekao, padaju mi na pamet hiljade i hiljade gorih stvari na ovom svetu zbog koje bi trebalo da mi zatreperi u donjem departmanu od nezasticenosti jebenih vlasnika jebenih klubova. :lolol:

 

Posao slabo ide? Izvoli se prilagoditi i promeniti profesiju. Ne dopadaju ti se pravila igre? Izvoli stvoriti svoj savez. Kapitalizam nije za sise nego za Preduzetnike sa velikim P.

 

Pa ja to pišem kao konzument tog fudbala koji mi klubovi pružaju. Ne pokušavam ja tebe da ubedim u moj stav, samo diskutujemo i iznosimo mišljenja.

 

Ja sam konzument i ja sam pogođen tom nezaštićenošću. 

Link to comment

Pitaj klubove kako udaraju svoje igrace po dzepu za igranje na malonogometnom turniru u "slobodno vrijeme".

Što baš i nema veze jedno sa drugim.

 

Ja jedva čekam superligu pa da vidim kako će sve svecke zvezde da pohrle u te timove koji im brane igranje za repstaciju sad kad im se može jer nema zle uefe da im govori šta se sme a šta ne sme sa vlasništvom. :fantom:

 

Meni je vaša priča klubovi vs repstacija više klubovi vs igrači, a znam o čijim sam pravima tu ipak malo zabrinutiji..

Edited by Ruxin
Link to comment

Kako vam se zove stadion? :D

Pa po legendi kluba Emiratesu. :blush: :D

 

Jedna je stvar imati sponzora, a druga stvar biti u vlasnistvu robovlasnicke drzave. :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...