Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

X godina gledam jednu istu utakmicu protiv Lpoola u gostima. De Gea bog, nema dalje.

 

Ja lepo rekoh da mi se javlja Murphy. Tacno gledam kako nam neko daje gol sa 25m i to nece biti Coutinho

Link to comment

Cudi me da Raca jos uvek nije primetio da Flop nema plan b protiv bunkera.

Pa flop je dobacio do jednog jedinog plana u životu, to smo već apsolvirali. Ali vele vernici da je plan vrlo dobar i valja se malo strpeti, samo evo što nije kliknulo. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

 De Gea bog, nema dalje.

 

Zezanje na stranu, ali ovo je utisak poluvremena. Mislim da se priblizavamo trocifrenom broju bodova koje je taj covek doneo Junajtedu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Ocekivao sam neku kukavicku varijantu, no ovo je stvarno previse. Pool masi sansu za sansom.

 

Ja iskreno čak i nisam, mislio sam da će na krilima dobrog starta da igra fudbal sve dok prvi put ne dobije po pički.

Njemu je onaj neki prošlogodišnji antifudbal dugoročni plan, toeto? Sa junajtedom? Koji ima ovakav kadar i ovoliko para?

 

:O

Link to comment

I tako je murinju pošlo za rukom da izgubi samo 2 boda umesto čitava 3, plus je svojeručno učinio da fudbal u kontinentalnoj kini danas bude malo manje popularna igra nego što je bio juče.

 

Nadam se da je vredelo, a mene ko jebe što sam potrošio subotnje popodne na....ovo :dry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...