Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako nisi gadljiv, octavia je best buy

za te novce nećeš naći ništa bolje

Za sada sam na Mazda 3 Sedan i Octavia. Corolla za sada visi jer je jedina na 3 cilindra.

  • +1 1
Link to comment

ovde(u srbiji) je svakako bolja opcija škodilak, zbog naklonjenosti fauve grupaciji, lakše prodaje kasnije, rezervni delovi…..

 

a jel opcija nov nov, ili mogu oni do godinu dve stari

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Za sada sam na Mazda 3 Sedan i Octavia. Corolla za sada visi jer je jedina na 3 cilindra.

 

Meni je mazda bas lepo auto, al je nekako skucena unutra. Slozicu se s kumsom oko oktavije

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ogromna prednost za nov nov. Prtljažnik bi isto trebao da bude dobar. Npr pre par meseci rentirali neki T roc I potpuno ostali u šoku koliko nazad nema prostora ni za šta.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Od francuza jedino 508 lep je ko greh al i on ode preko 4 konja

 

 

E jeste, baš je fantastičan i spolja i unutra. Još sam vozio Pežo prošle nedelje i zapravo mi se dopao kontroverzni mali volan.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
43 minutes ago, booyaka said:

Od novih nenemaca oko 30k možda Mazda CX-5.

Taj klot startuje na 30k. Merkao sam i onu Toyotu C HR, sad sam na neka akcija da je ispod 30k ali to mu opet dođe SUV, a nešto mislim da mi ipak limuzina bolje radi posao.

53 minutes ago, napadaj said:

 

 

E jeste, baš je fantastičan i spolja i unutra. Još sam vozio Pežo prošle nedelje i zapravo mi se dopao kontroverzni mali volan.

Nažalost van budžeta + loša iskustva baš sa Pežoom

Link to comment

rad sam saznati šta je presudilo u korist limuzine u odnosu na suv/crossover

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

rad sam saznati šta je presudilo u korist limuzine u odnosu na suv/crossover

Udobnost, prtljažnik (doduše ima tu i ovakvih i onakvih) nagib pri nekom gradskom kočenju jer u SUVu gotovo da uvek moraš da poletiš napred i naravno to što generalno slabo idem po nekim off road putevima.

  • +1 1
Link to comment

ma ni ja ne idem po truckavicitm crossoveri imaju ogromnu prednost zbog klirensa, pogotovu u gradskoj vožnji, a i nešto su kraći(zbog parkinga)

 

meni je položaj vozača neuporedivo bolji nego u limuzini i to mi je razlog zbog kog ću uvek pre odabrati suv nego limo 

 

 

ako ti škoda oktavia bude opcija, razmisli i o super b(oni stari dve godine uz neku razumljivu kilometražu do 50kkm) lagano upadaju u budžet, a primetna je razlika u klasi vozila

 

pišem na osnovu iskustva i vozača i suvozača

 

 

 

kako kažu na oglasima, sretna kupovina

:ss1:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Kako sam krenuo da čačkam oko Mazde tako je algoritam krenuo da me gađa sa Skyactive X pa ne znam ima li smisla to?

Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Corolla za sada visi jer je jedina na 3 cilindra.

Ako je u pitanju turbo benzinac na 3 cilindra, svi novi benzinci ga imaju. I Oktavija i Mazda i Toyota.

Odes na probnu voznju pa vidis sta ti lezi.

  • Hvala 1
Link to comment

Ima smisla sa u manje automobile idu motori sa 3 cilindra, s u oktaviju, golfa, audi... Da idu ti jaci motori

Do sad je sve bilo isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...