Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kupovina novog automobila u Srbiji

Featured Replies

I Yaris Cross smo gledali, ali fora je sto je to sada model koji je već stariji u odnosu na novi Captur koji je izašao prošle godine. Cena im je tu negde, a dobija se dosta više prostora i opreme.

  • Replies 1.5k
  • Views 132.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Zaboravih da se pohvalim. Stigao Sportage! Motion paket, 1.6 180KS Lunar Silver boja. Isti vaki:    

  • Stigao danas novi RAV4 Plug In.....   Stavio sam ga na punjač, pa sutra da vidimo kakav je na struju  

  • Rezervisao Sportage, Fresh Plus nivo, srebrna boja. Stiže za mesec-dva. Aj' nek mi je sa srećom!

Posted Images

Ma sve ok, ali da mi je automatik i hybrid mandatory, 99% bi bila toyota. 1% ostavljam da bih mozda nasao pare za hondu D

51 minutes ago, Behemoth said:

I Yaris Cross smo gledali, ali fora je sto je to sada model koji je već stariji u odnosu na novi Captur koji je izašao prošle godine. Cena im je tu negde, a dobija se dosta više prostora i opreme.

Kad ste već u Renou pogledajte i najnoviji Clio ako je krenula prodaja, noviji model, a trebalo bi da je cena za nijansu povoljnija, plus razlika u prostoru verovatno zanemarljiva

2 hours ago, Behemoth said:

Ma meni se Captur svidja, samo ne znam sta da radim sa prodavcem. Vrlo je, onako, blago receno nezainteresovan da dogovorimo prodaju. Da li me je procenio da ja nisam kupac, ne znam.

Sećam se kad sam išao sa kumom da kupuje svog Hjundaija, dali su mu zimske gume, dali još neki popust, dodali senzore za pritisak u gumama. Za cenu koju je dogovorio telefonom sa njima, a i on sam se iznenadio.

Ne verujem da je svuda ta praksa, ali ovde su toliko stegnuti bili po tom pitanju, kao da im život od toga zavisi. Išao sam u ovaj Reno na Starom Sajmištu, ne znam tačno kako se zove.

Moje iskustvo sa njima je bilo slično, plus što su uglavnom na stanju imali modele bez neke posebne opreme, a sve drugo se čekalo... Na kraju se opredelih za prodavca Renoa iz Čačka, da ne reklamiram...

  • 2 weeks later...

Evo mali update, ko se seća mog problemčića sa Renoovim prodavcima.

Kao na pijaci. Kontaktirao sam nekoliko salona i iz različitih gradova. I ovi van BG-a su dali bolje ponude. Osim sajamskog popusta koji važi kod svih dali su jos par % popusta. I tako sam slao jednima i drugima ponude koje sam dobijao i dobio ukupno 10% na originalnu ponudu, što je ekstra.

Na kraju se i onaj prodavac što sam se malo razočarao u početku, probudio i postao skroz kul i korektan.

Još sa gospođom da dogovorim boju i poručujemo novog Captura.

1 hour ago, Behemoth said:

Evo mali update, ko se seća mog problemčića sa Renoovim prodavcima.

Kao na pijaci. Kontaktirao sam nekoliko salona i iz različitih gradova. I ovi van BG-a su dali bolje ponude. Osim sajamskog popusta koji važi kod svih dali su jos par % popusta. I tako sam slao jednima i drugima ponude koje sam dobijao i dobio ukupno 10% na originalnu ponudu, što je ekstra.

Na kraju se i onaj prodavac što sam se malo razočarao u početku, probudio i postao skroz kul i korektan.

Još sa gospođom da dogovorim boju i poručujemo novog Captura.

To se sad kaze dogovor? D (moja dva centa, kad je dvobojan, svaki dobro izgeda)

3 hours ago, Behemoth said:

Evo mali update, ko se seća mog problemčića sa Renoovim prodavcima.

Kao na pijaci. Kontaktirao sam nekoliko salona i iz različitih gradova. I ovi van BG-a su dali bolje ponude. Osim sajamskog popusta koji važi kod svih dali su jos par % popusta. I tako sam slao jednima i drugima ponude koje sam dobijao i dobio ukupno 10% na originalnu ponudu, što je ekstra.

Na kraju se i onaj prodavac što sam se malo razočarao u početku, probudio i postao skroz kul i korektan.

Još sa gospođom da dogovorim boju i poručujemo novog Captura.

Tzv. korporativno ponašanjeTM

Ma default boja je neka crvena i ta se ne doplaćuje i ona htela tu boju ali videli smo neki dan na suncu jedan primerak u toj crvenoj boji i izgledao je skoro pa narandžasto a to je već previše i za nju.

Nemaju neke boje baš za izbor. Osim crvene ima neka plava, 2 varijante sive i crna. Tako da će biti varijanta tamno siva i crni krov. To je za sada, videćemo do ponedeljka šta će se dogoditi D

Šteta što nemaju tamno zelenu, novi Clio ima tu varijantu, brutalna je.

Kao neko ko je doplatio cca 500 evra (IIRC) da bi uzeo zelenog s ne belog Dacia Jogger-a, mogu toplo da preporučim uzimanje defaultne boje za 0 dinara doplate. Pogotovo ako nemate garažu. Svaka se podjednako prlja, svaku će duseru tice i svaku će gospođa i komšije da očukaju na parkingu )

Edited by jezovuk

Meni zimus ledenica pala s drveta na parkiran auto, eno imam i dalje udubljenje iznad zadnjeg desnog ruba i ogrebotinu na rubu malo niže od toga kako se spustila niz limariju.

Stalno otkrivam neke nove ogrebotine, moraće na poliranje uskoro.

9 minutes ago, napadaj said:

Meni zimus ledenica pala s drveta na parkiran auto, eno imam i dalje udubljenje iznad zadnjeg desnog ruba i ogrebotinu na rubu malo niže od toga kako se spustila niz limariju.

Stalno otkrivam neke nove ogrebotine, moraće na poliranje uskoro.

Mogu da ti preporučim jednog limara koji se nalazi na Banjici, tj kod Miljakovačke šume, ako ti nije daleko. Radio mom ortaku, radio meni, obojica prezadovoljni.

Ma ovo je zanemarijivo, više gunđam nego što stvarno planiram da idem. :D

Fala svakako, al imam u Vrčinu jednog sjajnog kod kojeg sam išao za stari auto.

imam ja u Bariču, ali zajebano je kad moraš da ostaviš auto D

True dat, al rešen mi je i taj deo D

18 hours ago, jezovuk said:

Dacia Jogger

E, kako si zadovoljan? Jel' ga koristiš kao 5+2, ili kao neku vrstu karavana? Meni je to super praktičan auto, još samo kad bi išao sa dCi-jem 😑

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.