Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Pa mozemo mi da damo sansu i celom pionirskom timu, al na zalost to bas ne funkcionise tako. Milijas svakako ne trci puno, to nikad nije ni radio, ali da se toliko kuka na njega nema ni potrebe a ni smisla. Tim pre sto je i juce delio lopte i izbacivao saigrace u ciste situacije 1 na 1 sa golmanom. On je bas idealan igrac za ovakve utkamice, da se glavni igraci odmore, a da mladji dobiju priliku. 

Milojevic ne samo da je napravio tim i igru, vec igra sa dosta igraca i odlicno ih rotira. Za tako nesto su mu potrebni i iskusniji igraci, a ne samo klinci. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za atare je ok, jer uglavnom igra protiv poluprofesionalaca. U derbiju letos i protiv BATE-a tih zadnjih desetak minuta u obe utakmice je bio skandalozan, Stankovic je na svom oprostaju izgledao spremnije. :1_grinning: Dobro kazes, taman se uklapa u Kangino bolenje paje da se cima.

 

Zaboravio sam sinoc ko je tacno bio u pitanju, mislim Krsticic, na 3-0 je popizdeo sto nije prosao pas u prazno za Joveljica da se ovaj upise. Pa onda ono pustanje slobodnjaka Ilicu, sjajan timski duh. :ziga: 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

Bate je bio prva u grupi posle 10 god, a ova će biti prva u nokaut fazi posle 27 god. znači Bate * 2,7 :sleep:

još je Bate došao posle emicionalnog i finansijskog pražnjenja u kvalifikacijama, 5. utakmica za kratko vreme. a sad nema ništa do februara

Plus su Kelnovi navijaci pokupovali dosta karata u paketima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...