Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Goran Grujic je bio dugogodisnji urednik u Zurnalu devedesetih, jedan od onih koji su stvarali redakciju. Fudbal je poznavao do detalja, uvek je umeo da vidi bitne stvari kod igraca, u utakmicama. Uopste me ne cudi sto je provalio dete od 12 godina kao fudbalski biser. S druge strane, profi treneri kazu talentovanom klincu da trenira u Nisu i da dolazi u Beograd da igra utakmice. :lolol:

Nije to do trenera nego do nepostojanja infrastrukture Zvezdine skole. I otac Luke Jovica je vozio malog na utakmice, ima svakakvih anegdota.

Sad se radi na tome i gradi se internat.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije to do trenera nego do nepostojanja infrastrukture Zvezdine skole. I otac Luke Jovica je vozio malog na utakmice, ima svakakvih anegdota.

Sad se radi na tome i gradi se internat.

 

:D

 

Najbolje da ignorisemo ovaj detalj, posebno u poredjenju sa peracima para sa druge strane Brda. ;)

 

Sad ozbiljno. Napravite terene, komplekse, internat, sta god treba. Zabole decu za Zeku, Vucelu,Terzu, Dzaju  i njihove mahinacije. Oni hoce da zive svoje snove i zaigraju u Zvezdi i Partizanu, treba im pruziti najbolje. 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Šta nije jasno!? :fantom:

Što nije moguće da sede izmešani na zapadu i istoku, recimo. Verovatno će ova moja ekipa sa zapada da pojuri Nemca čim ga vidi sa šalom...hoće al zamalo. Nek sede gde hoće. Više bi trebalo da se zamisle ti čuveni navijači fkcz koji su toliko kukali za Evropom, pa ne napuniše stadion ni proziv Batea...

 

 

Ја бих одмах послао једну ударну групу на Звечанску, да пребију децу и васпитачице ошишају до главе јер шурују са Њемцима.  :s_p:

 

 

Ok ajd sada ozbiljno ako moze.  Pitao sam jer sam negdne citao da se paketi ne mogu deliti medju osobama jer ti pise ime I da ce se to kontrolisati. Tako da ne razumem kako poklone pakete klincima a za utakmicu protiv Kelna ce da odu pokupe te pakete da bi usli na istok ili zapad...

 

Pitam jer nije normalno da se na takvim utakmicama "mesa" publika, zato valjda postoje pravila UEFA o kontigentima I odvojenim sektorima za gostojuce navijace.

 

Npr. jos 2000 u Leverkuzenu protiv Zvezde su prodavali karte jedino uz nemacku licnu kartu, sada u Kelnu prodaju izkljucivo clanovima kluba.

 

Sto se mene tice mogli su celu juznu tribinu da im daju, no problem.  Ako ispadne neko sranje bice opet Zvezda kriva...

Link to comment

Čekaj, ti kažeš da Jozef Marko nije bio bitan faktor u revanšu???? Pa jebem ti, slep si.

 

Da ti lepo doooobro pogledas snimak revansa, za pocetak.

 

1. I uspaljeni Pantic priznaje da kod prvog gola Kelna lopta nije izasla u gol-aut.

2. Kod treceg gola Kelna nema ofsajda. Lepo zamrznes snimak kod slobodnog udarca Heslera, sve se lepo vidi. Pantic naravno histerise, da bi na kraju rekao da je igrac Kelna "makar stajao u liniji" :D

3. Napisao sam da je sudija verovatno ostetio Zvezdu za penal nad Savicevicem, ja bih ga svirao svakako.

 

 

03:07 Nema nikakvog ofsajda.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

 

MOZZART KVOTE

Keln - Crvena zvezda

četvrtak, 28. septembar (19,00)

Činjenica da je Keln katastrofalno započeo sezonu i izgubio sve četiri utakmice u Bundesligi, plus onu od Arsenala, i da trenutno ima gol razliku 2:15, očigledno nije mnogo uticala na stvaranje kvote na keca. Jer pobeda Kelna "staje" svega 1,63. Ali sve to znači da će se oni koji hrabro odigraju dvojku fino opariti ukoliko ona i dođe. Zvezdina pobeda tako plaća veoma izazovnih 5,30, dok je iks na 3,80. 

 

Ladno cu da odigram na Zvezdinu pobedu protiv dunstera.

Link to comment

Ok ajd sada ozbiljno ako moze.  Pitao sam jer sam negdne citao da se paketi ne mogu deliti medju osobama jer ti pise ime I da ce se to kontrolisati. Tako da ne razumem kako poklone pakete klincima a za utakmicu protiv Kelna ce da odu pokupe te pakete da bi usli na istok ili zapad...

 

Pitam jer nije normalno da se na takvim utakmicama "mesa" publika, zato valjda postoje pravila UEFA o kontigentima I odvojenim sektorima za gostojuce navijace.

 

Npr. jos 2000 u Leverkuzenu protiv Zvezde su prodavali karte jedino uz nemacku licnu kartu, sada u Kelnu prodaju izkljucivo clanovima kluba.

 

Sto se mene tice mogli su celu juznu tribinu da im daju, no problem.  Ako ispadne neko sranje bice opet Zvezda kriva...

 

Pa i bilo je ozbiljno... :fantom:

Ko misliš da će proveravati imena koja si uneo prilikom kupovine paketa/karata? Redar na stadionu? :D

Ako su se snašli za karte-super. Nije baš ista situacija, ali slično je bilo i zimus kad smo kupovali karte za basket za Milano, preko neta su se mogle kupovati karte za sve tribine, pa se uzimalo ne samo za tribinu za goste , nego i za domaće tribine najbliže gostujućoj...

Što se tiče odgovornosti-ona će biti Zvezdina, jer je ona organizator. I to je ok. Što se tiče nekog Nemca koji će zalutati na neku tribinu van ograde...well, odgovornost je isključivo njegova... :whistle:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Ok ajd sada ozbiljno ako moze.  

 

 

 

За озбиљност је било време када је су одлучивали како да продају карте и како да у медијима хендлују препродају. Сада када је део очигледно продат Немцима и када је јасно да може да се улази на туђе име за озбиљност је касно.

 

Оно што знамо је да је педесетак људи са неког форума смислило врло лепу акцију, небитно чиме мотивисану (ако су хтели да умилостиве лудаке, супер; ако су добри људи који воле сирочиће, супер), Оно што не знамо је колико карата је отишло осталим навијачима Келна, што за собом повлачи одређени број празних места на друге две утакмице и одређени број људи који седе где је опасно. Друг са којим идем не би забо Немца да је поред њега, али сам срео и десетак људи из старе екипе од којих би пет заболо Немца поред себе ако процене да се курчи™, двоје-троје ако изгубимо, а двојица ако га нањуше на 100м а имају изванредан њух. 

 

Јебига, видећемо шта ће бити. Најсигурнија варијанта је да их накантамо на терену, ништа боље од тога ми не пада на памет. 

Link to comment

Bilo je solidno praznih stolica na jugu protiv Borisova. Mozda neke nisu prodate ali verovatno je i solidan broj kupljen od navijača Kelna.

 

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ladno cu da odigram na Zvezdinu pobedu protiv dunstera.

 

Na nemackom Tippico portalu gde se ponekad kladim kvota na Zvezdu je citavih 6,0

Edited by assignment
Link to comment

Mnogo se "prasine" diglo oko Kelna a ustvari ce biti nebitna utakmica poslednjeg kola na decembarskih - 5, nasih ce biti oko 20k, Kelnovaca hiljadu-dve u kavezu. Arsenal i Bate ce do tada osigurati prolaz.

Link to comment

Da ti lepo doooobro pogledas snimak revansa, za pocetak.

 

1. I uspaljeni Pantic priznaje da kod prvog gola Kelna lopta nije izasla u gol-aut.

2. Kod treceg gola Kelna nema ofsajda. Lepo zamrznes snimak kod slobodnog udarca Heslera, sve se lepo vidi. Pantic naravno histerise, da bi na kraju rekao da je igrac Kelna "makar stajao u liniji" :D

3. Napisao sam da je sudija verovatno ostetio Zvezdu za penal nad Savicevicem, ja bih ga svirao svakako.

 

 

03:07 Nema nikakvog ofsajda.

do 1990. i svetskog prvenstva u Italiji, i linija je bila ofsajd

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...