Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Bio je dovoljan bod. Utakmica je igrana u 5. kolu, Zvezda imala 9 bodova, Sampdorija 7. Sa bodom bilo bi 10-8, i ako bi se poslednje kolo zavrsilo kako se zavrsilo bilo bi dovoljno. Cak smo i sa porazom mogli dalje da smo dobili Anderleht.

 

Zvezda je imala 6 bodova, a Sampdorija 5. Za šta je bio dovoljan bod?

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pricao mi cale da je te sezone osim drkanja po Budimpestama, Segedinima i Sofijama, tipa 3 dana posle Tokija morao da se igra Anderleht, po ledu i u sred jet laga. I Srbin pobedijo! 

Btw, zasto Vladan od Sopota nije igrao u sezoni kad smo uzeli? Vojska/povreda/kesa? 

Edited by Plajvi
Link to comment

Pricao mi cale da je te sezone osim drkanja po Budimpestama, Segedinima i Sofijama, tipa 3 dana posle Tokija morao da se igra Anderleht, po ledu i u sred jet laga. I Srbin pobedijo!

 

Btw, zasto Vladan od Sopota nije igrao u sezoni kad smo uzeli? Vojska/povreda/kesa?

Био је на клупи. Види се на снимцима како грли Робија после отварања неба против Бајерна а и у Барију је био на клупи

 

Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Link to comment

Pricao mi cale da je te sezone osim drkanja po Budimpestama, Segedinima i Sofijama, tipa 3 dana posle Tokija morao da se igra Anderleht, po ledu i u sred jet laga. I Srbin pobedijo! 

 

Btw, zasto Vladan od Sopota nije igrao u sezoni kad smo uzeli? Vojska/povreda/kesa? 

 

brate, a sta je tek zeka radio u to vreme...

Link to comment

 

 

Pred Keln, jedno malo "SOS secanje" na tu utakmicu. Na preskoke sam malo gledao, uglavnom, igraci su se zalili da je priprema utakmice bila jako losa, a Genije tvrdi da je bolje sto se tad ispalo od Kelna jer je siguran da je Zvezda prosla, ne bi uzela sledece godine kup sampiona.

 

 

 

Neko kupuje garderobu u Kelnu, a neko serpe u Sekesfehervaru. :D I to je jugofudbal u drugoj polovini 80tih.

 

Utisak emisije je zajednicka ocena svih o katastrofalnoj organizaciji puta, smestaja i pripremi revansa sa Kellnom, kao da se radi o fabrickom klubu koji slucajno igra evropske kupove. Ostali detalji se razlikuju od sagovornika do sagovornika, mada bizarnosti ima na pretek. Seki je bio veliki fudbaler, kao trener sjajan motivator, ali potpuno neadekvatan za utakmice na ovom nivou. Interesantno je njegovo vidjenje discipline u ekipi pred utakmicu, a za to je i sam poprilicno zasluzan.

 

Zahvaljujuci Milojku i medijima neposredno nakon utakmice  stvoren je utisak o nevidjenoj kradji u revansu, a onda kada sam pre desetak godina pogledao snimak video sam  da su svi golovi Kelna bili potpuno regularni. Zvezda je verovatno zakinuta za nedosudjen penal nad Savicevicem. S druge strane, niko ovde nije govorio da je u prvoj utakmici. Keln imao nekoliko strasnih sansi kod 0:0, a Zvezda je preko Savicevica resila utakmicu u poslednjih desetak minuta.

 

Kako god, Zvezda je bila bolji tim, ali je i uz dozu nesrece ispala od Jarceva.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

http://mondo.rs/a1042204/Sport/Fudbal/Navijaci-Kelna-otkupili-pakete-za-meceve-FK-Crvena-zvezda-a-onda-odusevili.html

 

Kako je ovo uopste moguce? Gostojuci navijaci pomesani sa domacim? I kako mogu pakete da daju decama za dve utakmice a za njihovu ce ih opet pokupiti? Nije mi ovo jasno (sem sto se slihtaju jer znaju da u BG-u nece moci da rade sto su radili po Londonu)

 

Šta nije jasno!? :fantom:

Što nije moguće da sede izmešani na zapadu i istoku, recimo. Verovatno će ova moja ekipa sa zapada da pojuri Nemca čim ga vidi sa šalom...hoće al zamalo. Nek sede gde hoće. Više bi trebalo da se zamisle ti čuveni navijači fkcz koji su toliko kukali za Evropom, pa ne napuniše stadion ni proziv Batea...

Link to comment

http://mondo.rs/a1042204/Sport/Fudbal/Navijaci-Kelna-otkupili-pakete-za-meceve-FK-Crvena-zvezda-a-onda-odusevili.html

 

Kako je ovo uopste moguce? Gostojuci navijaci pomesani sa domacim? I kako mogu pakete da daju decama za dve utakmice a za njihovu ce ih opet pokupiti? Nije mi ovo jasno (sem sto se slihtaju jer znaju da u BG-u nece moci da rade sto su radili po Londonu)

 

Ја бих одмах послао једну ударну групу на Звечанску, да пребију децу и васпитачице ошишају до главе јер шурују са Њемцима.  :s_p:

Edited by Прслин
Link to comment

 

Goran Grujic je bio dugogodisnji urednik u Zurnalu devedesetih, jedan od onih koji su stvarali redakciju. Fudbal je poznavao do detalja, uvek je umeo da vidi bitne stvari kod igraca, u utakmicama. Uopste me ne cudi sto je provalio dete od 12 godina kao fudbalski biser. S druge strane, profi treneri kazu talentovanom klincu da trenira u Nisu i da dolazi u Beograd da igra utakmice. :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...