Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poceli su da se dele crveni kartoni zbog odugovlacenja u ranoj fazi utakmice i da se produzavaju mecevi dok ovima sto razvlace i odugovlace ne izadje utakmica na nos. Podrzavam s obe ruke i jedva cekam da se takva politika prosiri na sve srpske terene. :P

Link to comment

Ma kakva titula... to cemo u maju da slavimo... sad je samo +5, ima  razloga za osmeh, a ne za slavlje.

 

Mi igramo sa Vosom, a vi gostujete Radu. u nedelju.. bice tu jos gubljenja bodova. Sad mi je zao sto je Derbi dosao posle Krasnodara, sad se vidi koliko smo jaci od komsija.

Link to comment

Ajde, ajde, zar se tako slavi urucena titula? :D

 

Recimo da mi se ne svidja scenario u kojem imamo samo 5 bodova viska a po igri je trebalo da napravimo vecu razliku. Ovaj vas tim je jak i proigrace kad-tad, svaki bod koji izgubite dok Djukic luta s koncepcijom je bitan.

 

Pri cemu se nisam mnogo zajebavao kad sam napisao prethodni post, sto se sadrzaja tice. Zivim za dan kada ce sudije da pritisnu klubove da se vise bave fudbalom a manje opstrukcijom, samo nisam naivan da verujem da ce to od ovog kola postati uobicajena praksa. :fantom:

Link to comment

Koje su onda šanse da se pojave pojedinačne karte za Arsenal? Da li ih vredi čekati ili kupiti ih ovako, kao paket?

Пакет, дефинитивно.

 

Питање је да ли ће уопште бити појединачних карата за Арсенал, а и ако их буде сигурно их неће бити много.

 

Уз то, чак и ако успеш да је купиш, нећеш нешто много уштедети: пакет за три текме је био 7500 динара. Сада је за две 6000. То значи да је БАТЕ коштао 1500 динара, а ове две по 3000. Бог свети зна да ли ће појединачна за Арсенал да буде и више од 3000, пошто очигледно дају попусте на пакете покушавајући да продају и ту последњу са Келном која ништа неће да одлучује јер ћемо до тада бити убедљиво први. ;)

Link to comment

Ma kakva titula... to cemo u maju da slavimo... sad je samo +5, ima  razloga za osmeh, a ne za slavlje.

 

Mi igramo sa Vosom, a vi gostujete Radu. u nedelju.. bice tu jos gubljenja bodova. Sad mi je zao sto je Derbi dosao posle Krasnodara, sad se vidi koliko smo jaci od komsija.

 

Zvezda nema gde da izgubi bodove, jer je ovo jedna od igracki najdominantnijih ekipa posle jedne od nasih sezona od pre sest-sedam godina. Sasvim je ok to sto ste oprezni u odnosu na svoje, ali se sve lakse vidi kada gledas sa strane, Zvezda je toliko premocna fizicki i takticki da je Miloje danas mogao da se zeza sa Borcem i odradi ga ocas posla.

 

Sto se derbija tice, nemoj da si ubedjen da biste neki alternativni lakse dobili. Partizan je imao Videoton, dosao u petak ujutro busem iz Madjarske, nije ni tu bilo pripreme tekme kako treba, a fizickog i emocionalnog praznjenja koliko volis (jbg, posto je ocigledno nivo fudbala gde mi svakako, a izgleda ni vi jos nismo u stanju da vezemo dve velike  utakmice u tri dana).  Zvezda je svakako zasluzila pobedu u derbiju, ali sami ste krivi.

 

Recimo da mi se ne svidja scenario u kojem imamo samo 5 bodova viska a po igri je trebalo da napravimo vecu razliku. Ovaj vas tim je jak i proigrace kad-tad, svaki bod koji izgubite dok Djukic luta s koncepcijom je bitan.

 

Pri cemu se nisam mnogo zajebavao kad sam napisao prethodni post, sto se sadrzaja tice. Zivim za dan kada ce sudije da pritisnu klubove da se vise bave fudbalom a manje opstrukcijom, samo nisam naivan da verujem da ce to od ovog kola postati uobicajena praksa. :fantom:

 

Mislim da je vrlo verovatan scenario da ce prvenstvo do sledeceg decembarskog derbija biti reseno, sem u slucaju nekih okolnosti koje se ne planiraju (povrede, kazne i sl).  Partizan isuvise ima problema sa fizickom pripremljenoscu u zgusnutom rasporedu, jos kada se dese povrede kljucnih igraca (Suma, danas Tosic) onda je to uglavnom nemoguca misija. Djukic za sada ima dosta srece, pritom luta u koncepcijama, a scenario toplo-hladno je realno da se nastavi.

Nije plus 5, nego plus 2

 

Kako god, realno je veća razlika od početka sezone

 

Plus 3 za sada u PO.

 

Realan odnos u prvenstvu za sada je +9 za Zvezdu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Koji klub ostane duze u LE, taj ce imati vise problema da osvoji titulu.  Igre u LE su mnogo zahtevne i fizicki i mentalno i kod igraca guraju domacu ligu u drugi plan.  Zvezda za sada ima prilicno dugacku i solidnu klupu koja joj omogucava da igra dobro na dva fronta, ali to moze znacajno da se izmeni posle jesenje sezone.

Link to comment

Zvezda nema gde da izgubi bodove, jer je ovo jedna od igracki najdominantnijih ekipa posle jedne od nasih sezona od pre sest-sedam godina. Sasvim je ok to sto ste oprezni u odnosu na svoje, ali se sve lakse vidi kada gledas sa strane, Zvezda je toliko premocna fizicki i takticki da je Miloje danas mogao da se zeza sa Borcem i odradi ga ocas posla.

 

Bodovi se gube i kad si dominantan ako imas tehnicke duduke napred koji su u stanju da promase 5-6 mrtvih sansi po utakmici. Da sam ja danas bio na Krsticicevom mestu tacno bih podelio samare nekim igracima. Falilo je samo da ih uzme na krkace i unese s loptom u gol, sve drugo je odradio za njih. Nece nas niko nadigrati ali tvrdje ekipe koje se zavuku pozadi, narocito na nekom drljavom terenu i u losim vremenskim uslovima, mogu da se odbrane protiv nas. Ne deluje mi kao da lako dolazimo do golova a i kad udjemo u sanse realizacija nam je sacuvaj i sakloni.

Link to comment

Bodovi se gube i kad si dominantan ako imas tehnicke duduke napred koji su u stanju da promase 5-6 mrtvih sansi po utakmici. Da sam ja danas bio na Krsticicevom mestu tacno bih podelio samare nekim igracima. Falilo je samo da ih uzme na krkace i unese s loptom u gol, sve drugo je odradio za njih. Nece nas niko nadigrati ali tvrdje ekipe koje se zavuku pozadi, narocito na nekom drljavom terenu i u losim vremenskim uslovima, mogu da se odbrane protiv nas. Ne deluje mi kao da lako dolazimo do golova a i kad udjemo u sanse realizacija nam je sacuvaj i sakloni.

 

Mene je danas iznenadio promasaj Pesica, deluje da je ili dosta stisnut ili ima neke tehnicke felere a la Srnic. Ovo drugo mi je manje verovatno. Ima ovde jos jedna stvar, Zvezda je u stanju da u kontinuitetu melje tempom (Vozdovac u prvih i poslednjih 15 minuta prvog poluvremena) ili da u  sekvencama od po par minuta potpuno poremeti dunstere poput ovog nesrecnog Borca. Mislim da ste bolji i rutiniraniji u odnosu na slabije timove nego sto vama to izgleda.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Fudbalska Superliga počinje po starom, trokružnom sistemu, utakmicama 1. kola zakazanim za 22. jul, a drugi krug takmičenja biće završen 5. aprila 2018. godine kada će početi plej-of i plej-aut.

Iako je bilo najava da bi mogao biti vraćen dvokružni sistem takmičenja bez plej-ofa i plej-auta, odnosno deljenja bodova (mnogi klubovi bili su nezadovoljni sistemom koji je uveden pre dve godine), prošle nedelje na sastanku najvišeg rukovodstva srpskog fudbala doneta je odluka o tome da se nastavi sa aktuelnim sistemom.

Konkretna potvrda toga stigla je danas, nakon izvlačenja parova Superlige - 22 kola biće odigrana u 2017, osam u 2018, a nakon toga će timovi biti podeljeni u dve grupe po osam, za dodatnih sedam kola do kraja šampionata.

 

 

http://www.superliga.rs/images/pdf/propozicije-2017-2018.pdf

 

clan 24.

-----------------

 

 

Nista se u pravilima nije promenlo... ima plejof i plejaut i bodovi se dele...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...