Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

danas pročitah da ste za 11 godina doveli 205 igrača, od toga 53 internacionalca, ukoliko je tačno, terzan ima još lufta do proseka

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

danas pročitah da ste za 11 godina doveli 205 igrača, od toga 53 internacionalca, ukoliko je tačno, terzan ima još lufta do proseka

 

Zvezda je preduzece za preprodaju robe tako da ovo nije nikakav narocito sokantan podatak. Bitno je samo da se kupi jeftino a proda skupo. Mi nismo propali zbog toga vec zato sto smo kupovali skupo a nismo mogli ni da platimo to sto smo kupovali,  pa smo em trosili pare koje nismo imali, em su nas igraci tuzili pa smo zavrsavali u dugovima koje UEFA ne prasta. Kao sto napisah, ove godine smo s ovim silnim preprodajama u plusu od preko 8 miliona i imamo bolji tim nego prosle godine, neka svaka godina bude takva i nema razloga za brigu.

Link to comment

Šta da stavim za Radonju i Gobelju?

Radonjić, novi Katai sa ?. Gobeljić podjednako loše igra sve pozicije.

 

Inače, Bačje sigurno ide, a verovatno i Donald plus Kanga.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

jel se zna nesto za sutra, igra li rodic, ima li negde ta informacija? taj podatak bi mogao da pravi razliku izmedju imamo neke sanse i nemamo nikakve sanse.

Link to comment

@harper

da, al kad vidiš brojku za 10+ godinadeluje prilično šokantno

 

Zavisi kako za koga. Meni, na primer, bi bilo shokantno da vidim jedan prelazni rok gde ce se kupiti jedan ili dva igraca i isto toliko prodati, a strefila bi me srcka od shoka kad bih gledao isti tim dve godine zaredom, ovo me ne shokira uopste.

Link to comment

Kabore i Pereira su dosli sa ekipom u BG, izlaze iz povreda pa je pitanje da li ce poceti sutra. To su im dva glavna igraca, postoji sansa da Rodic ipak igra sutra.

Link to comment

Radonjić, novi Katai sa ?. Gobeljić podjednako loše igra sve pozicije.

 

Inače, Bačje sigurno ide, a verovatno i Donald plus Kanga.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

A sto gobelja igra lose? Sve sto je do sad odigrao u zvezdi je bilo sasvim korektno. U rusiji je npr potpuno zatvorio levu stranu gdenje duvalo za sve pare dok je u igri bio andjelkovic.

 

On je igrac rotacije za sada, videcemo koliko ce napredovati.

 

Radonjic nije magacin jer je startno krilo. Pojacanje je. Dal vrhunsko il obicno pokazace vreme.

 

Sto se odlazaka tice, boaci sigurno ostaje ako udjemobu le. Mislim da su kanga i donald blizi odlasku. Boaci ima ugovor na 3 godine, donald i kanga ulaze u poslednju godinu ugovora...

 

Ono sto je pozitivno, to je da milojevic pravi odlicne rotacije, razigrava dosta ivraca a istovremeno nosioce odmara. Prosle sezone kad jedan igrac ne igra oseri se razlika... A i startnih 11 nije bas plenilo igrom.

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

A sto gobelja igra lose? Sve sto je do sad odigrao u zvezdi je bilo sasvim korektno. U rusiji je npr potpuno zatvorio levu stranu gdenje duvalo za sve pare dok je u igri bio andjelkovic.

 

On je igrac rotacije za sada, videcemo koliko ce napredovati.

 

Radonjic nije magacin jer je startno krilo. Pojacanje je. Dal vrhunsko il obicno pokazace vreme.

Za Gobelju se slažem, stavio sam nepotrebno jer mislim da je nepotrebno da dovodimo novog igrača za rotaciju koji nije mlad, nije slobodan, plaća se neko obeštećenje itd. Mislim da takve igrače treba da dovodimo samo ako postoji jasna potreba za njima u prvih 11. A za rotaciju samo naša deca i mlađi igrači sa strane. Npr ovaj iz Rada bi trebalo da bude primer dovođenja za rotaciju

 

Što se tiče magacina i tu ima malo nerazumevanja. Originalni magacin su Gruja, Vukašin, Rajković.. Mislim da je Radonja baš tipičan igrač za punjenje magacina i buduću prodaju

 

Ali ok, mogu da prihvatim neke amandmane

 

 

 

  • Marko Gobeljić (Napredak), rotacija, 100.000
  • Filip Stojković (Minhen 1860), pojačanje
  • Ricardinho (Sheriff), alibi pojačanje, 300.000
  • Vujadin Savić (Sheriff), Vujadin
  • Aleksandar Pešić (Tuluz), skupo pojačanje, 750.000
  • Srđan Babić (Real Sociedad), jbg pojačanje
  • Zé Marcos (Atletico Paranense), štoper
  • Branko Jovičić (Amkar), skupo pojačanje, 500.000
  • Damjan Gojkov (OFK Beograd), magacin
  • Milan Rodić (Krila Sovjetov), pojačanje, 250.000
  • Nemanja Radonjić (Roma), rotacija, 40%
  • Milan Borjan (Ludogorets), pojačanje
  • Ibrahim Tanko (Mighty Jets), magacin
  • Nenad Krstičić (Alaves), pojačanje
  • Filip Bainović (Rad), magacin

 

 

Edited by levi
Link to comment

A sto gobelja igra lose? Sve sto je do sad odigrao u zvezdi je bilo sasvim korektno. U rusiji je npr potpuno zatvorio levu stranu gdenje duvalo za sve pare dok je u igri bio andjelkovic.

 

On je igrac rotacije za sada, videcemo koliko ce napredovati.

 

Radonjic nije magacin jer je startno krilo. Pojacanje je. Dal vrhunsko il obicno pokazace vreme.

 

Sto se odlazaka tice, boaci sigurno ostaje ako udjemobu le. Mislim da su kanga i donald blizi odlasku. Boaci ima ugovor na 3 godine, donald i kanga ulaze u poslednju godinu ugovora...

 

Ono sto je pozitivno, to je da milojevic pravi odlicne rotacije, razigrava dosta ivraca a istovremeno nosioce odmara. Prosle sezone kad jedan igrac ne igra oseri se razlika... A i startnih 11 nije bas plenilo igrom.

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Manje je duvalo, ali i mene da su uveli bolji bih bio od Noja. Sa druge strane njegovim ulaskom odustali smo da pređemo centar, makar s leve strane.

 

Za Radonjića kažem možda novi Katai. Talenat koji treba da spasi karijeru. Toliko je propustio da neće biti šta je obećavao, ali može da igra u ligama petice. Ako se naravno usredsredi na fudbal.

 

Bačje ide jer je stigla ponuda od sedam miliona za njega. Jednostavno ta ponuda se prihvata, bez obzira na le, ili koliko mu je ostalo od ugovora. Plus ima i skupo dovedena zamena.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...