Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Manje je duvalo, ali i mene da su uveli bolji bih bio od Noja. Sa druge strane njegovim ulaskom odustali smo da pređemo centar, makar s leve strane.

 

Za Radonjića kažem možda novi Katai. Talenat koji treba da spasi karijeru. Toliko je propustio da neće biti šta je obećavao, ali može da igra u ligama petice. Ako se naravno usredsredi na fudbal.

 

Bačje ide jer je stigla ponuda od sedam miliona za njega. Jednostavno ta ponuda se prihvata, bez obzira na le, ili koliko mu je ostalo od ugovora. Plus ima i skupo dovedena zamena.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Не би ти истрчао ни 50 метара. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не би ти истрчао ни 50 метара.

Bez obzira što sam svake godine sve dalje od zenita, bih. A suština je figurativno. Noj je defanzivno ispod svakog nivoa čak i za JSL standarde. Nije to reper koliko Gobeljić (ne)zna.

Lep je hajp, ali realno mnogo smo oslabljeni

 

Da igra ekipa koja je pobeila Spartu, bio bih čak i optimista

Svakako bih se nadao. Mnogo je ovde rupa da bi se pobedio bolji.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Bez obzira što sam svake godine sve dalje od zenita, bih. A suština je figurativno. Noj je defanzivno ispod svakog nivoa čak i za JSL standarde. Nije to reper koliko Gobeljić (ne)zna.Svakako bih se nadao. Mnogo je ovde rupa da bi se pobedio bolji.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Ti napisa da je on los na svim pozicijama. A ja pitao kad je to bio los? Ni stojkovic nije prelazio centar, jer je bekovima primarno bilo da zatvore prilaz ka golu protiv jakog rivala. Takodje je bio treca izmena i imi smo igrali sa dva cf pa je bilo manje defanzivnih igraca. Radonjic je bio skroz ok defanzivno i vise puta se vracao i oduzimao lopte rusima. Srnic jeste mogao da pomogne ali je gobeljic taj koji je lepo zatvorio stranu.

 

@levi: ok, ja sam skontao da su magacin igraci koji su dovedeni da zaigraju za godinu dve... U tom kontekstu ima smisla, mada je i pojacanje i magacin. Ze markos bi mogao biti magacin u smislu kasnije zarade od igraca kad stasa... Ko i ovaj ibrahim...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Miloe veruje Gobelji toliko da ga redovno ubacuje da krpi gde treba, od desnog krila do levog beka. S druge strane, ocigledno ne veruje da je ovaj dovoljno dobar da pocinje utakmice. Videcemo kako ce sad to izgledati na jesen, ko ce menjati Jovicica, da li Gobeljic ili ovaj Bainovic.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...