Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav prekid? Jedino da prekinemo utakmicu... :fantom:

 

Imali smo x kornera u Krasnodaru... nijedan nije bio opasan.

 

Nije samo korner prekid ;)

 

Ocekujem da Salimov izvede bekove i stopere kao u prvoj, to je uigrana cetvorka Petrov-Martinovic-Grankvist-Ramirez. Gazinski zadnji vezni, pored njega verovatno Kabore ako se opravio, ofanzivni vezni Mamaev desno i Klaeson levo (taj je posebno opasan) u spicu mali Ignjatijev (kojeg ce da menja Smolov) iza njega verovatno Pereira ako je zdrav.

 

edit: Ne znam zasto vam je Kajzerslautern velika utakmica, tada su bili drugoligas i u prilicnom raspadu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

A gde ti je Vanderson (tako se bese zove levo krilo)?

 

U prvoj je Klaeson uglavnom bio iza Ignjatijeva, a Vanderson levo. Mislim da ce da bude na klupi, u slucaju da su ova dvojica zdrava.

Link to comment

Da, bas sam komentarisao njih dvojicu u prvom poluvremenu u Krasnodaru, Gazinski je potpuno ponistio Kangu u tom delu igre.

 

Rat na sredini je kljucan, videcemo koga ce da izvede Salimov, u prvoj nisu igrali Zoazinjo, Laborde, Kabore i Pereira. Ne bi me cudilo i da on odluci da odmah napadne Zvezdu, mada i to nosi ozbiljan rizik, jer Krasnodar nije previse dobar u odbrani protivnicke tranzicije.

 

Ukoliko budu igrala poslednja dvojica, Milojevic ce morati da nadje resenja za njihovu veliku pokretljivost, svuda su na terenu i odlicni su sa loptom.

 

Gazinski je strasan igrac ali njega treba i da napada i da brani Radonjic koji je mnogo brzi od njega, da ga napada licem i prosto da mu smeta da krene napred s loptom, posto nista drugo i ne moze. Moramo da prekinemo tu vezu ako mislimo nesto da uradimo, jer tesko ce ovi njihovi lagani igraci moci da stvore prednost 1 na 1 na ovoj nasoj oranici i to odmah znaci da cemo imati vise prostora da igramo. Pozadi su Rusi jako spori, moracemo tu konstantno da ponavljamo lopte u prostor i da se nadamo da ce neka od njih proci, kao sto je prosla ona Donaldova za Milica.

 

Najvise se bojim manjka snage kod nasih igraca, nase se utakmice igraju u neuporedivo slabijem ritmu i teska posla da cemo nesto moci da uradimo u poslednjih desetak minuta.

Link to comment

Nije samo korner prekid ;)

 

Ocekujem da Salimov izvede bekove i stopere kao u prvoj, to je uigrana cetvorka Petrov-Martinovic-Grankvist-Ramirez. Gazinski zadnji vezni, pored njega verovatno Kabore ako se opravio, ofanzivni vezni Mamaev desno i Klaeson levo (taj je posebno opasan) u spicu mali Ignjatijev (kojeg ce da menja Smolov) iza njega verovatno Pereira ako je zdrav.

 

edit: Ne znam zasto vam je Kajzerslautern velika utakmica, tada su bili drugoligas i u prilicnom raspadu.

Te sezone osvojili drugu ligu, godinu kasnije bili šampioni njemačke godinu posle toga cetvrtfinale CL.

 

Jesu bili tad druga liga, al svejedno, kvalitetom su bili na nivou ekipa iz Bundeslige, i bitnije, način na koji smo ih dobili je ono što čini tak dvomec legendarnim

Link to comment

Gazinski je strasan igrac ali njega treba i da napada i da brani Radonjic koji je mnogo brzi od njega, da ga napada licem i prosto da mu smeta da krene napred s loptom, posto nista drugo i ne moze. Moramo da prekinemo tu vezu ako mislimo nesto da uradimo, jer tesko ce ovi njihovi lagani igraci moci da stvore prednost 1 na 1 na ovoj nasoj oranici i to odmah znaci da cemo imati vise prostora da igramo. Pozadi su Rusi jako spori, moracemo tu konstantno da ponavljamo lopte u prostor i da se nadamo da ce neka od njih proci, kao sto je prosla ona Donaldova za Milica.

 

Najvise se bojim manjka snage kod nasih igraca, nase se utakmice igraju u neuporedivo slabijem ritmu i teska posla da cemo nesto moci da uradimo u poslednjih desetak minuta.

 

Slazem se, generalno se svodi na visoku disciplinu u igri i kondicionu spremnost, uz sto manje crnih rupa. Oni imaju spore stopere, a i bekovi umeju da ispadnu, medjutim iskusni su i umeju fino da preuzmu i poziciono brane. Krasnodar u skoro svakoj utakmici ove sezone ima neobjasnjive padove za tako uigran i kvalitetan tim, kod 2:0 su se totalno opustili pa je Radonja uzeo loptu kao stoper i bukvalno se prosetao do njihovih 16m, pre Srnicevog gola.

Link to comment

Te sezone osvojili drugu ligu, godinu kasnije bili šampioni njemačke godinu posle toga cetvrtfinale CL.

 

Jesu bili tad druga liga, al svejedno, kvalitetom su bili na nivou ekipa iz Bundeslige, i bitnije, način na koji smo ih dobili je ono što čini tak dvomec legendarnim

 

I promocija jedne od dve poslednje velike zvezde srpskog fudbala koja je nosila Zvezdin dres, Dejana Stankovica.

Link to comment

Te sezone osvojili drugu ligu, godinu kasnije bili šampioni njemačke godinu posle toga cetvrtfinale CL.

 

Jesu bili tad druga liga, al svejedno, kvalitetom su bili na nivou ekipa iz Bundeslige, i bitnije, način na koji smo ih dobili je ono što čini tak dvomec legendarnim

 

Ovo jeste tacno.

 

Secam se da me ta pobeda Zvezde iznenadila, pre te utakmice bio je derbi na Marakani, dosta laka nasa pobeda 3:1.  Protiv Nemaca velika tuca u prvih 90 minuta, i onda gazenje u produzecima. Po tome me podseca na nase utakmice sa Sportingom.

 

edit:

 

 
Predigra za Krasnodar: Pesma tokom koje krcata Marakana mora da ustane na noge! (VIDEO)

 

Veruju u Ljutice Bogdana da će navijači biti snažan vetar u leđa ekipi Vladana Milojevića svih 90 minuta. Poznato je već i koja numera će, između ostalih, poslužiti za podizanje atmosfere. Nekih deset minuta pre prvog zvižduka nemačkog arbitra sa razglasa će biti pušteni taktovi kultnog hita Momčila Bajagića Bajage.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GciIpp34Ml4

 

 

 

 

"Pozovi me, kad ti trebam ja,

u ovoj Rupi izmedju vekova..." :D

 

Aj, sa srecom!

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Te sezone osvojili drugu ligu, godinu kasnije bili šampioni njemačke godinu posle toga cetvrtfinale CL.

 

Jesu bili tad druga liga, al svejedno, kvalitetom su bili na nivou ekipa iz Bundeslige, i bitnije, način na koji smo ih dobili je ono što čini tak dvomec legendarnim

i koji mesec pre utakmice osvojili kup nemacke (koji ih je i kvalifikovao za te utakmice sa nama)

definitivno su bili u to vreme ozbiljna ekipa

 

evo sad gledam i te sezone kad su ispali, imali su 10 poraza u ligi (34 utakmice), isto koliko i drugoplasirani bajern

plus i sezonu pre su igrali polufinale kupa

Link to comment

i koji mesec pre utakmice osvojili kup nemacke (koji ih je i kvalifikovao za te utakmice sa nama)

definitivno su bili u to vreme ozbiljna ekipa

 

evo sad gledam i te sezone kad su ispali, imali su 10 poraza u ligi (34 utakmice), isto koliko i drugoplasirani bajern

plus i sezonu pre su igrali polufinale kupa

 

Dobro, bre, nisam znao da vam toliko znaci... :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...