Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Istok i zapad zovu u napad, crveno-beli!
Sever se puši, zvezda sve ruši. Eo, eo, zvezda!
 
Zvezdo, zvezdana,
naša pesma ori,
Mi smo majstori,
mi smo šampioni.
 
Zvezdo, zvezdana,
naša pesma ori,
Mi smo majstori,
mi smo šampioni.
 
Zvezda! Zvezda!
Link to comment

E pa gospodo... vreme je da se izbegne guzva na autoputu i nadje parking kod istoka... onda krece utakmica

 

Srecno nam bilo, trebace nam!

 

Imam apsolutno poverenje u Milojevica i siguran sam da ce ostaviti srce na terenu. To je jedino sto trazim... pobeda bi bila slag na torti.

 

NAPRED ZVEZDO!

Link to comment

Dobro, bre, nisam znao da vam toliko znaci... :D

umanjujes nam sjajnu utakmicu i pobedu

nije bas da mi redovno sabijamo nemce :)

 

a cinjenica jeste da su bili drugoligasi te jedne sezone, samo kao sto rekoh, prilicno su nesretno ispali, dakle nisu bili i raspad kao sto kazes, vec jedna od boljih nemackih ekipa tih godina

 

no sve to sad nije bitno

 

da mi izbacimo ove sovjete, ni oni nam nesto ne leze :D

a eto, ne mora biti onih predvidjenih 4:2, moze se ponoviti i rezultat protiv kajzera

Link to comment

Dobro, bre, nisam znao da vam toliko znaci... :D

Већини овде је то напросто нажалост једна од највећих европских победа које памте а да нису пишкили у пелене. Доказ нашег пада. 

А уз Божију помоћ да се понови резултат Арсенал или ВБА. 

Link to comment

Zvanicno...

 

Rodic na beka, Srnic sa Donaldom u vezi. Naparijed Milic, Kanga, Radonjic i Boaci... :Hail:

 

Frimpong jedina mina u ekipi.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Nije samo korner prekid ;)

 

Ocekujem da Salimov izvede bekove i stopere kao u prvoj, to je uigrana cetvorka Petrov-Martinovic-Grankvist-Ramirez. Gazinski zadnji vezni, pored njega verovatno Kabore ako se opravio, ofanzivni vezni Mamaev desno i Klaeson levo (taj je posebno opasan) u spicu mali Ignjatijev (kojeg ce da menja Smolov) iza njega verovatno Pereira ako je zdrav.

 

edit: Ne znam zasto vam je Kajzerslautern velika utakmica, tada su bili drugoligas i u prilicnom raspadu.

Kaiserslautern se prosetao drugom ligom te sezone, sa deset bodova prednosti, gol razlikom +46 i cak 74 postignuta gola. Odmah po povratku je osvojio prvo mesto ispred Bajerna sa sest bodova prednosti. Nisu bili u raspadu, naprotiv. Cak sest igraca koji su igrali protiv Zvezde (Reinke, Roos, Rische, Reich, Kaldec, Wagner) su bili standardni godinu dana kasnije kada je Kaiserslautern bio prvak Bundeslige. Sedmi Schafer je bio na klupi. Rehhagel je bio trener obe godine. Veoma respektabilan tim u to vreme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...