Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Deluje, bar prema poslednjim informacijama iz Ljutice Bogdana, da je Vladan Milojevićspremio nešto sasvim drugačije i novo, nešto što Rusi ne očekuju. Izostanci Branka Jovičića i Damijana le Taleka naterali su ga na ozbiljna razmišljanja... Delovalo je da je jedino prirodno rešenje Marko Gobeljić. Tako je mislila javnost, tako su mislili i svi hroničari zvezdininih dešavanja. Međutim, i pored drugačijih najava nemojte da se iznenadite ako vidite nešto ofanzivniju postavu srpskog vicešampiona. A to znači da bi jedini na poziciji zadnjeg veznog mogao da zaigra Mičel Donald. Ispred bi bio Kanga, dok bi iza Boaćija mogla da deluje trojka Srnić, Milić i Nemanja Radonjić.

 

Riskantan potez, ozbiljna kocka.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da me ne banuju zbog patkometrije, ali morao sam:

 

Ovaj Milošev post mi isti k'o komentari botova na portalima :D

 

Izvini, Miloše

Link to comment

Riskantan potez, ozbiljna kocka.

 

Moze to da bude sastav ali sigurno nece biti ta formacija, ako bude izasao s tim to ce biti neka lazna 4-3-2-1 formacija s Radonjicem i Kangom iza Boacija i Srnicem i Milicem u liniji sa Donaldom sa striktno defanzivnim zadacima. Radonjic i Boaci bi u toj postavci odbrambeno imali zadatak da sprece onog njihovog zadnjeg veznog i svedskog stopera da iznose loptu visoko, to nam je pravilo ozbiljne probleme u Rusiji, a Kanga bi u odbrani imao zadatak da ne zajebe nista.

Link to comment

Stavio bih Srnica na lijevo krilo i rekao mu da ne prelazi centar i da igra flastera na Noju... :fantom:

 

Vrlo verovatno ce igrati Rodic veceras tako da to nema razloga da te brine.

Link to comment

Da me ne banuju zbog patkometrije, ali morao sam:

 

Ovaj Milošev post mi isti k'o komentari botova na portalima :D

 

Izvini, Miloše

 

Ma nista... cinjenica je da je Milojevic potpuno drugaciji trener od svih koje je Zvezda imala poslednjih 10 godina... Potpuno drugacija filozofija i dosta moderniji fudbal.

Link to comment

Moze to da bude sastav ali sigurno nece biti ta formacija, ako bude izasao s tim to ce biti neka lazna 4-3-2-1 formacija s Radonjicem i Kangom iza Boacija i Srnicem i Milicem u liniji sa Donaldom sa striktno defanzivnim zadacima. Radonjic i Boaci bi u toj postavci odbrambeno imali zadatak da sprece onog njihovog zadnjeg veznog i svedskog stopera da iznose loptu visoko, to nam je pravilo ozbiljne probleme u Rusiji, a Kanga bi u odbrani imao zadatak da ne zajebe nista.

Apsolutno, nema teorije da stavi samo Donalda i Kangu u sredini, osim ako je mnogo gori nego što je do sad djelovalo.
Link to comment

Moze to da bude sastav ali sigurno nece biti ta formacija, ako bude izasao s tim to ce biti neka lazna 4-3-2-1 formacija s Radonjicem i Kangom iza Boacija i Srnicem i Milicem u liniji sa Donaldom sa striktno defanzivnim zadacima. Radonjic i Boaci bi u toj postavci odbrambeno imali zadatak da sprece onog njihovog zadnjeg veznog i svedskog stopera da iznose loptu visoko, to nam je pravilo ozbiljne probleme u Rusiji, a Kanga bi u odbrani imao zadatak da ne zajebe nista.

 

Da, bas sam komentarisao njih dvojicu u prvom poluvremenu u Krasnodaru, Gazinski je potpuno ponistio Kangu u tom delu igre.

 

Rat na sredini je kljucan, videcemo koga ce da izvede Salimov, u prvoj nisu igrali Zoazinjo, Laborde, Kabore i Pereira. Ne bi me cudilo i da on odluci da odmah napadne Zvezdu, mada i to nosi ozbiljan rizik, jer Krasnodar nije previse dobar u odbrani protivnicke tranzicije.

 

Ukoliko budu igrala poslednja dvojica, Milojevic ce morati da nadje resenja za njihovu veliku pokretljivost, svuda su na terenu i odlicni su sa loptom.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Moze to da bude sastav ali sigurno nece biti ta formacija, ako bude izasao s tim to ce biti neka lazna 4-3-2-1 formacija s Radonjicem i Kangom iza Boacija i Srnicem i Milicem u liniji sa Donaldom sa striktno defanzivnim zadacima. Radonjic i Boaci bi u toj postavci odbrambeno imali zadatak da sprece onog njihovog zadnjeg veznog i svedskog stopera da iznose loptu visoko, to nam je pravilo ozbiljne probleme u Rusiji, a Kanga bi u odbrani imao zadatak da ne zajebe nista.

upravo tako, to smo igrali poslednjih 20 minuta u rusiji. Uz dodatak da bi milic i srnic u fazi napada prelazili na krila, a kanga se vracao dublje da organizuje napad zajedno sa donaldom. Kanga se vec vracao dublje u prvoj utakmici jer nije mogao da dobije loptu dok je igrao visoko uz boacija.
Link to comment

upravo tako, to smo igrali poslednjih 20 minuta u rusiji. Uz dodatak da bi milic i srnic u fazi napada prelazili na krila, a kanga se vracao dublje da organizuje napad zajedno sa donaldom. Kanga se vec vracao dublje u prvoj utakmici jer nije mogao da dobije loptu dok je igrao visoko uz boacija.

 

Nije samo to, Gazinski mu je uzeo gomilu lopti. Covek je vrhunski defanzivac, a zna da povuce kontru.

Link to comment

Nije samo to, Gazinski mu je uzeo gomilu lopti. Covek je vrhunski defanzivac, a zna da povuce kontru.

 

A nije samo ni to ni to, problem je bio i u nesaradnji sa Radonjom, plus je uglavnom morao sve sam zbog nedostatka Jovičića koji bi se zalaufao napred i skrenuo malo pažnju defanzivaca na sebe. Kanga je bio dosta usamljen u tom ofanzivnom veznom delu u Rusiji.

Link to comment

A nije samo ni to ni to, problem je bio i u nesaradnji sa Radonjom, plus je uglavnom morao sve sam zbog nedostatka Jovičića koji bi se zalaufao napred i skrenuo malo pažnju defanzivaca na sebe. Kanga je bio dosta usamljen u tom ofanzivnom veznom delu u Rusiji.

 

Radonja je ekstra talenat, ali je takticki jos daleko od velikog fudbala, sto ne znaci da veceras ne moze da odigra pametno neke delove utakmice.

 

Zvezdine sanse veceras su tranzicija preko krila, prekidi i eventualno neki Kangin pas. Tu je i sut sa distance, imate igrace (Donald, Srnic) koji su dobri u tome. 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...