Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj Krcun sa tvitera uvek ima odlicne info iz Zvezde

 

+1

Ne znam zašto im puštamo Antonova ako mu je već dečački san da zaigra za Zvezdu

Sa Milojevim rotacijama bilo bi dovoljno minuta za njega i Rodića

Edited by levi
Link to comment

Gdje je onaj Lukovic iz PSVa? Jesmo ga prodali ili sta? Ne da je bitno za ovu utakmicu, nego mi pade na pamet...

 

Frimpong pretpostavljam da je ideja zbog brzine. Jbg, kako god okrenes, mi moramo da rizikujemo, Babic je svakako neuporedivo talentovaniji, ali je van forme i sporiji je. U svakom slucaju, cuda ce nam praviti pozadi...

Link to comment

Frimpong je logican izbor. Videli smo koliko je babic lose resenje protiv rusa, jer je on slican igrac savicu, a ni jedan nije brz, sto protiv rusa ne sme da bude. Frimpong je brz i to je njegova prednost. On moze da odigra vrhunski mec a moze i da kiksne. U svakom slucaju vredan rizik jer sa babicem ne bi rizika ni bilo, pojeli bi nas.

 

Sto se andjelka tice, to nam je sto nam je. Da se molimo da ce ipak oporaviti rodica do sutra, a ako ne, da bar ponovi nekoliko puta onu neiskoriscenu asistenciju za boacija :)

 

Stadion je vec rasprodat. Ima nesto malo karata u jednom cosku zapada, a jedan sektor na jugu je ostao za davaoce krvi. Bice potpuno ludilo atmosfera. Mozemo i moramo...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Gdje je onaj Lukovic iz PSVa? Jesmo ga prodali ili sta? Ne da je bitno za ovu utakmicu, nego mi pade na pamet...

 

Frimpong pretpostavljam da je ideja zbog brzine. Jbg, kako god okrenes, mi moramo da rizikujemo, Babic je svakako neuporedivo talentovaniji, ali je van forme i sporiji je. U svakom slucaju, cuda ce nam praviti pozadi...

Lukovic je tu i dalje al se ne racuna na njega. Igrao je neki dan protiv graficara drugo poluvreme kao ofanzivni vezni. Bas je propao. Slabi pasovi, losa resenja, jedan slobodnjak sa 20 metara ko pretvaranje 10m preko gola... Bolje za njega da ode negde, nije los igrac, a sad bas nazaduje.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

+1

Ne znam zašto im puštamo Antonova ako mu je već dečački san da zaigra za Zvezdu

Sa Milojevim rotacijama bilo bi dovoljno minuta za njega i Rodića

 

Pa čekaj kako ga vi puštate?

Link to comment

 

Nidje veze, sem u rezultatu prve tekme. Tada je Zvezda bila dosta bolji tim od KCJ, a sada je slabija igracki od Krasnodara.

 

Onako sa strane, previse se pumpa prica o uticaju publike, punom stadionu. Imala je Zvezda od 2000. neke odlicne rezultate pred revans u dvomecima gde nije bila slabiji tim, pa pun stadion nije pomogao, stavise. Ni vodjstvo od 2:0 protiv  tima kao Krasnodar nije garancija za prolaz, mora da se igra do kraja.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Meni to nekako stvara utisak da se ne vjeruje u tim, nego u nekakvo mitsko svojstvo navijaca... Sigurno da publika moze da da dodatnu snagu, ali tesko da ce to da odluci utakmicu [prije ce uzasan teren :D ]

 

Nadam se da igraci ne polazu nade u navijace, nego u sebe. 

I dalje mislim da je Krasnodar favorit, i da dobije ovu utakmicu, ali vjerujem da ima sanse. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ma da, nema leba da se ovi oladjeni rusi nesto kao isprepadaju...

 

Doduse, to pimpanje mita o velikom uticaju publike je dobro za prodaju karata; koje, kolko vidim, idu kao alva.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...