Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

11 minutes ago, Toni Sumaher said:

Nema talenta bez Kosovica virtuoza.....

Ne ne ne, on nije na toj listi, on je na mojoj transfer listi zajedno sa:

 

- Jankela - dao bih za 1.5M (nama 750k), samo mislim a nema ponudjaca

- Kosovic i kosati Mitrovic - sporazumni raskid i zahvalnica

- Ostojic - zasluzio je da zabode negde ugovor neki da uzme neku lovu zbog zalaganja i prosle sezone

- Vulich i Sale - penzija/ Strucni stab/ Skupstina/ Uprava

- Tosic Bambi - USA - za 500k ili neki sporazum fini

 

I onda Miki Sulejmani, Stojiljkovic i recimo Tawi da se udomi negde za 3M, a mi dovedemo jos 1 naoadaca, crnog proverenog igraca na zadnjem veznom (6) i jednog odbrambenog i idemo

Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

Ima mastan trogodišnji ugovor.

МИслио сам на овог што тврди да вам Бабињо легенда клуба.  

Ђорђе видим Ђуку очима не може да види...

А овај Моѕер је духовит, гарантујем да није гледао наше утакмице против оригиналног војног клуба.

Link to comment
13 minutes ago, porucnik vasic said:

МИслио сам на овог што тврди да вам Бабињо легенда клуба.  

Ђорђе видим Ђуку очима не може да види...

А овај Моѕер је духовит, гарантујем да није гледао наше утакмице против оригиналног војног клуба.

Gledao sam prvu celu i drugu prvo poluvreme protiv CSKA ako na to mislis, u stvari do 30.min, posle video ove sanse.

 

Izvanredno izdanje Zvezde u obe utakmice. CSKA potpuno indisponirani napadaci i jos nadmeniji i nepripremljeniji trener i matora odbrana. Ali majstori. odlicno izdanje Zvezde, kada se promase svoje sanse ispadas.

 

Ako mislis na poredjenje sa Plzenom - ono sto Partizanu svakako ne odgovara sa Plzenom je sto su tvrdi i pre-spremni za razliku od CSKA. Mislim da time nadoknadjuju neki minus u smislu igrackih kvaliteta. Mada Krmencik je bas mnogo vise pokazao od ovog Vitinja npr. I tako...

 

Ma ja sam prezadovoljan i evro sezonom a i uopste sezonom, sta se sve desavalo poslednje 2 godine, ovo je premija.

 

Sledi Zemun, guramo, pritiskamo :tongue:

Link to comment
15 minutes ago, Mark Rothko said:

Plzenj dobio Sporting, naše stare mušterije.

 

Eh...

 

Sakrice im Sporting loptu.

@mozzer Nisu isti tip igraca, ali Vitinjo je dve klase bolji igrac od Krmencika.

 

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Biće za uživanje gledati sportinga na viktoriju, ne bi me čudilo da budu penali na kraju.

 

 

Sporting je nešto što bi mi svi voleli da igramo, a cesi kao prava anti ekipa željene igre. Pa bas da vidimo kako to izgleda.  

Edited by Azdaja
Link to comment

Ladne glave, mogu se citirati vanvremenske reci Ivana Gavrilovica iz istoimene pesme: spremili su nam ubistvo. Vrba je analizirajuci utakmicu sa JNA, dobro preslisao tecu, uspeo je da ispravi svoje mane a da nase prednosti vrlo efikasno anulira. A teca... jbga, ne znam sta je spremao za plzen ali nista konkretno nismo videli od nasih ljubimaca sinoc. 

 

edip: Plus su cesi bolja ekipa, bolji, homogeniji tim, koji ne znaju nista previse, ali ono sto znaju rade dobro, i zna se ko vozi traktor a ko otvara kapiju, dok se kod nas to bas i ne bi moglo reci. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

I Viktorija i Cska su ekipe koje igraju zajedno milion godina. U Zvezdi i Partizanu pak nema tandema ni od prosle godine, Kanga - Boaci, Leonardo - Djurdjevic. U takvim okolnostima podvig je i to sto je bilo napeto u oba duela, da ne pricam koliko su dobrih klubova nasi izbacili ove sezone.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...