Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

+1

 

Nema ko ne bi potpisao ovakvu sezonu u Evropi, a sad treba da menjamo trenera i pola tima jer nas je dobila ultra domacinska ekipa. A sto se promene trenera tice zna se ko je sledeci na rotaciji tako da nema zurbe. Stolica je tu pa je tu.

Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

Misliš preterano serem JA. Pošto jedini ja kritikujem.

Ok, neću više.

Možete da nastavite da hvalite Đukića.

dobro bre ne budi na kraj srca

:)

 

 

 

 

 

da sam licemer, rekao bih ti da odeš na onaj drugi topic i nastaviš sa hajlovanjem miloa. ali nisam

:fantom:

 

ti si brt grobar

5 minutes ago, *edited by mod said:

+1

 

Nema ko ne bi potpisao ovakvu sezonu u Evropi, a sad treba da menjamo trenera i pola tima jer nas je dobila ultra domacinska ekipa. A sto se promene trenera tice zna se ko je sledeci na rotaciji tako da nema zurbe. Stolica je tu pa je tu.

živ nisam kako bi ilija postavio igru 

:huh:

 

 

7 minutes ago, Goranz said:

Dobro je, mislio sam da će George ovo znatno teže da podnese.

ovo je ništa naspram kijevljana ovde, bar meni

Link to comment

Da se podsetimo kako smo igrali napadački dok smo imali trenera koji je želeo da se tako i igra - napadački, a ne sa tri zadnja vezna kao mi večeras - ko pređe centar ćelava mu keva:

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

 Bar ne bi pljuvali jednog Vasovica, kao sto si malopre ti, ali dobro - ne uklapa ti se u sinekuru.

 

Nikad ga nisam gledao tako da nemam pravo ni da hvalim ni da ga pljujem. Za mene je jedina prava legenda Partizana Stefan Babovic. 

Link to comment

@BlackGeorge

mogu da zamislim kakvi bi bili komentari da je teča izašao sa 6(šest) odbrambenih igrača kao mateus tada protiv olimpika

 

duljaj, malbaša, ognjanović, savić, rzasa, ćirko. tu je stvar u mentalitetu trenera, a kod mateusa smo igrali ljutu defanzivu

Link to comment
8 hours ago, Milogled Bluff said:

Sve u svemu, evropska odiseja daleko iznad svih ocekivanja. Ne tako davno smo zaprimali petarde u prvim ili drugim kolima evro takmicenja, a sada na prolece ispadamo na 1-2 gola. Zadrzati tecu i okosnicu™ tima ako je moguce, pa raditi krvncki da sledeca sezona bude jos bolja.

To je to.

 

Inace Djordje je moj prijatelj pa sam siguran da se nece naljutiti kada kazem da definitivno preteruje oko jucerasnje utakmice. Ovi ljudi su, sada i ovde - definitivno bolji od nas i to nijedan trener ne bi promenio. Ja imam jedinu zamerku za Djukica sto je izmenio Jevtovica i uveo Ozegovica. Odmah smo primili gol. Morao je da izmeni Jankovica. Cak i sa takvom izmenom imao je sansu Madjionicar. Inace i ja sam juce bio malo smoren, ali Djukic je u pravu kada kaze da su detalji iz prve utakmice odlucili. Najvise mislim na crveni Mitrovicu. Ostojic je odigrao koliko moze, hvala mu na svemu posebno za proslu godinu, ali sa Mitrovicem bi bili jos utegnutiji pozadi.

 

Ja bih samo dodao:

 

- da rese ovo oko Stadiona u najskorije vreme - tj ne da rese nego da dobiju jedino moguce i normalno resenje za Stadion - ako je to moguce ovde kod nas u Srbiji i

- na leto Sulejmani.... ali dobro, ima dosta do tada

Link to comment

Price o tome kako smo propustili svoju priliku za prolaz u Beogradu nemaju mnogo osnova. U prvoj utakmici videlo se da su Cesi daleko uigranija, fizicki i trkacki dominantna ekipa koja mozemo da prodjemo iskljucivo brzom tranzicijom i minimalnim smaranjemtm lopte, uz individiualne kvalitete Tosica, Tamavbe i Sume. Techa i njegovi puleni zakazali su u svemu juce, Djukic je mislio da ce Panticem da dobije cvrstinu  dubokim defanzivnim pritiskom na njihovoj polovini, ali toga nije bilo (pre svega zbog nesposobnosti Jankovica i Tosica da igraju u oba smera duze od 10-15 minuta evropskog fudbala), dok se ofanziva svela na klasicno bunarenje na Tavambu. U prvoj utakmici, videlo se da Suma pravi probleme sablonizovanom fudbalu Viktorije i pored stare Techine boljke  - da mu je ekipa prilicno neorganizovana  u fazi napada.

 

Juce je i odbrana bila prilicno losa, probijali su po oba krila i samo zahvaljujuci njima poluvreme nije zavrseno 2-3 razlike. Sta tek reci za ispadanje odbrane i kurcobolju iste kod njihove najvece sanse kod 0:0 u 2/2, to se retko desava i na utakmicama omladinaca.  Pritom, Viktorija je  krenula oprezno i pojacavala tempo kako je tekma odmicala, da je trebalo da jure 2 razlike, saterali bi nas u 16m bas kao pred kraj prve utakmice.  Juce su se videli svi igracki (i trenerski, naravno) limiti ovog tima kome je igranje na prolece bila poprilicna fudbalska premija. Techa sad ima domace prvenstvo da pokaze da li je u stanju da uigra ovu ekipu, u suprotnom - ne bih ga dalje zadrzavao.

 

Za razliku od nas, Zvezda je pokazala kako se igra protiv dosta bolje ekipe i verovatno bi izbacila Viktoriju u dvomecu. Mi bismo, sa druge strane, stradali od bratskogtm CSKA vrlo neprijatno.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

Mi nismo juče izašli na teren. Nismo hteli da igramo utakmicu, nismo hteli da idemo po protivnika. Ostali smo u hotelu.

Nemojte biti naivni ljudi, u prvoj tekmi im nismo dali da pisnu atrudili su se oni žestoko u Beogradu na JNA. Sinoć smo odbili da igramo fudbal iz ne znam kog razloga. Razlog sigurno nije bio Plzen, da nam oni nisu dozvolili. Razlog je bio nikakva motivacija, kao da smo izašli protiv Rtnja da igramo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Mi nismo juče izašli na teren. Nismo hteli da igramo utakmicu, nismo hteli da idemo po protivnika. Ostali smo u hotelu.

Nemojte biti naivni ljudi, u prvoj tekmi im nismo dali da pisnu atrudili su se oni žestoko u Beogradu na JNA. Sinoć smo odbili da igramo fudbal iz ne znam kog razloga. Razlog sigurno nije bio Plzen, da nam oni nisu dozvolili. Razlog je bio nikakva motivacija, kao da smo izašli protiv Rtnja da igramo.

 

Ovaj dvomec je pre svega zavisio od Viktorije. Igrali su prvu takmicarsku utakmicu, dosta oprezno i defanzivno, da bi nakon gola potpuno promenili formaciju i napali vrlo organizovano. Tim Partizana ima najveci limit bas u organizaciji igre  i konstantnosti, previse je tu Techinih improvizacija, pa i preskakanja igre (duge lopte na Tavambu).

 

Bolji su makar za ova dva gola u dve utakmice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...