Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

11 minutes ago, Toni Sumaher said:

Za razliku od nas, Zvezda je pokazala kako se igra protiv dosta bolje ekipe i verovatno bi izbacila Viktoriju u dvomecu. Mi bismo, sa druge strane, stradali od bratskogtm CSKA vrlo neprijatno.

I CSKA i Plzen su bolji i od Zvezde i od Partizana. Ovaj nivo je bio premija za oba Kluba, za svaki na svoj ancin. Dakle - rad rad i samo rad nadalje.

 

CSKA nije nista jaci od Plzena koji se u revansu ispostavio sve ono neprijatno sto sam ja ocekivao... uostalom videce se u nastavku takmicenja.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

1 minute ago, mozzer said:

I CSKA i Plzen su bolji i od Zvezde i od Partizana. Ovaj nivo je bio premija za oba Kluba, za svaki na svoj ancin. Dakle - rad rad i samo rad nadalje.

 

CSKA nije nista jaci od Plzena koji se u revansu ispostavio sve ono neprijatno sto sam ja ocekivao... uostalom videce se u nastavku takmicenja.

 

Bolji su Rusi  igracki, problem CSKA je trener koji ima ovakvu ekipu, a ne ume izbalansira linije tima.

Link to comment

Naravno da stoji da je limit u organizaciji igre, ali pre svega i ključno je u - motivaciji. Ona nije postojala. Mene to najviše boli. A organizacija igre je dodatni problem trenera. Pa samo bi debilčina igrao na neko bunarenje lopte ka tawambi kad preko puta imaš češke jablanove koji lako skidaju takve lopte. Suma je morao od početka, dok Janković i  Tošić nisu ni trebali da igraju ovu utakmicu. Slabašni, nejaki, lako gube duele a nisu se nešto ni trudili, trčali, otvarali, niti je bilo njihovog pesinga na zadnju liniju protivnika. Pogotovo Tošić. Kao što rekoh ranije, taj Tošić ( i u manjem slučaju Janković) imaju žestoku protekciju tako da izgleda ne smeju da budu pomerani iz prvih 11. I Tawamba je juče kopirao ponašanje Tošića. Par puta je kao nešto pokušao da vrši pritisak na protivnika ali malo je to. Uglavnom se nervirao što ne dobija lopte. Pas igra je morala da bude od početka, da se zuji po terenu, da se otvaraju, traže loptu, razmenjuju duple pasove...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 minute ago, Toni Sumaher said:

 

Bolji su Rusi  igracki, problem CSKA je trener koji ima ovakvu ekipu, a ne ume izbalansira linije tima.

Svakako su bolji (dosta), ali kada dodas i trenere cime dobijas zaokruzen tim... hm hm hm... videcemo, nisam siguran da bi CSKA onakvom igrom prosao Plzen... mislim da se preteruje sa sansama Partizana protiv Plzena - kao sto si ti i napisao... Plzen je za mene igrao neocekivano povuceno i zatvoreno u Beogradu, u revansu se videlo da su bolji tim kada Jankovic i Tosic onako odigraju nema tu sta da se trazi, bolji su ljudi

 

Inace da je Jevtovic ostao, mogli smo da cupamo 0:0 do 90-og i onda 2 bunarenja, dobili bi bod za koeficijent... ali okej...

Link to comment

Pa zato i kažem da ga pustimo da završi ovo prvenstvo jer titulu i ovako ne može da osvoji. Samo da mu se ne ponove neki Lučani ili recimo Spartak u Beogradu. Onda prekinuti odmah.

Ovako na kraju sezone se nekako dogovoriti sporazumno za rastanak, ako može. Ako ne, onda iz Vazurinog i Ivicinog džepa isplatiti i te dve godine koje su preostale.

Link to comment

Jbt, 3 godine....

 

ivica-iliev-promocija-112.jpg

 

Btw, svi koji su prizeljkivali Salcburg u zrebu mogli su u dve tekme sa Sosijedadom da vide kako bi nas oducili od zivota....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
8 minutes ago, levi said:

pa kako su ispali od Rijeke nabijem ih

 

bila je neka krađa na kraju, ali svejedno

 

 

 

Salcburg je zajeban, usli su u formu u drugoj polovini jesenje polusezone. Bilo bi lepo da dobiju Bilbao i da njih pociste takodje.

 

edit: Videh posle zreba za 1/16 da sam napisao da je Plzen izmedju Dinama Kijeva i YB i da su bolji od nas onoliko koliko je CSKA bolji od CZ. Nemam sta da dodam.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Teča ima ugovor na 2 godine, ove sezone smo bili overachiversi s obzirom da je glavna napadačka opcija bio grejač klupe iz prošle sezone

- lako je neutralisati pfc, sprečiš tawu da dodaje lopte veznim igračima i to je dovoljno u situaciji kada playmakera glumi spiritualni naslednik babinja

- najgora stvar koja se može desiti u nastavku sezone je uzimanje bezvrednog kupa i pomisao uprave da će ovaj trener i ovi igrači biti bolji naredne sezone

- a tada će se zaboraviti ova nemoć od juče što je recept za neko novo zaglebje, a onda će biti kasno da se promeni pola startera a i pitanje je kako će se snaći novi trener... 

Link to comment
9 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Salcburg je zajeban, usli su u formu u drugoj polovini jesenje polusezone. Bilo bi lepo da dobiju Bilbao i da njih pociste takodje.

 

edit: Videh posle zreba za 1/16 da sam napisao da je Plzen izmedju Dinama Kijeva i YB i da su bolji od nas onoliko koliko je CSKA bolji od CZ. Nemam sta da dodam.

 

S tim sto su cigani u Moskvi imali bar dve mrtve sanse za prolaz, a mi sinoc nismo prdnuli u pravcu protivnickog gola

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...