Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Sa prvim delom rečenice se apsolutno ne slažem. Dokazali su 3 -4 puta da mogu mnogo, mnogo bolje. A drugi deo rečenice, e to već ne znam zašto nisu. Možda je Viktorija pozajmila kuvara iz Niša?

 

Tošić je nekad mogao mnogo bolje, koliko sad može, ne znam. Tavamba može bolje i to bi otprilike bilo to. Pantić je odigrao dobar meč, Janković je limitiran igrač. Ostali su odigrali u skladu sa mogućnostima.

Što se Đukića tiče, upao je u neki šablon i ne vidim kako iz njega može da izađe. Sposobnost prilagođavanja protivniku teži nuli a to svakako nije odlika dobrog trenera.

Link to comment
4 minutes ago, keitel said:

Sposobnost prilagođavanja protivniku teži nuli a to svakako nije odlika dobrog trenera.

za to ti trebaju multifunkcionalni igrači. mi ih nemamo. 

 

ono što teči zameram, a tu je isti kao i velika većina naših trenera, da ne prave tim i igru sa igračima koje imaju i njihovim najboljim osobinama, već kao mulci zapnu sa jednom postavkom koja je u “trendu” trenutno ili kopiraju igru nekog tima koji im je zapao za srce

Link to comment

Nista nismo odigrali, beskrvno smo delovali, kao da ne bi dali gol da se igralo do vikenda, nijedna sansa, nista... Ne ide se tako po protivnika, cekali smo valjda da sami sebi daju gol ili sto neko rece da poslednjih 15 minuta damo gas i da nas eventualno usere. I posle gola kad smo krenuli napred, lose je to jako delovalo, kao da cesi imaju igraca vise. Ja mislim da se Teca malo usro nekog veceg brodoloma pa je ziherasio, kasnio je sa izmenama ali to mu je vec trejdmark. Nasa nemoc je pogotovo dosla do izrazaja veceras jer smo igrali protiv solidnog tima, punog udaraca i trkaca koji igraju jednostavan fudbal. Nije bas da su barsa pa  su nam sakrili loptu. Sva ocekivanja su naravno prevazidjena u evropi, ali nismo morali bas ovako da se oprostimo, ja bih  voleo da smo pokusali da pobedimo i da smo se malo jace posibali, pa makar primili i koji gol vise.

 

Okrecemo se obavezama u kupu marsala. 

Link to comment

partizan uopšte nije otišao u češku sa namerom da pobedi, to je ono najgore. ni u jednom trenutku nismo izgledali kao tim koji je došao da pobedi. oni su go kurac, klasična domaćinska ekipa, i dobili su nas onako kako mi dobijamo domaću boraniju koja dolazi na jna da primi što manje golova. nema to nikakve veze sa igračima, iako stoji da su odigrali kriminalno. to je jedino i samo trenerova krivica. da smo odigrali bar kao u beogradu pa makar pukli i 3-0, ne bih reč rekao, ali ovo glumljenje bsk borče ili metalca iz milanovca, nači pušite ga svi odreda.

Link to comment
41 minutes ago, Redoran said:

 

Taktički možda, ali u reprezentaciji barem imaš igrače koji su u stanju da upute tačan pas ili prime loptu. Dugo ću pamtiti onih nekoliko atraktivnih simulacija jokotobi geri udarca u izvedbi talentovanog ožegovića, To ludačko sečenje vazduha nogom predstavljalo je njegov pokušaj da ostvari kontakt sa poluvisokom loptom.

 

Nema se za čim žaliti. Ova alibi grupa jednostavno ne može bolje, a i da može ne bi to pokazala. Suština alibi fudbala je upravo da na terenu ne pokažeš čak ni ono za šta si eventualno sposoban.

 

+1000

 

Kod svakog dodavanja, starta, prodora vidi se ovo.

Janković i Pantić kada dodaju loptu saigraču kao da su se rešili bede. Nikakve želje da nešto pokažu, odigraju akciju, otvore se posle dodavanja.

Očekivao sam od teče da promeni fudbalske rezone kod nekih igrača, kod Pantića to da je bolje da saigraču odigraš pas od 30 metara nego da mu doneseš loptu zajedno sa dva protivnička igrača na leđima.

Najtužnije je što se ni kod fudbalera ni kod teče ne vidi želja za pobedom, da se da sve od sebe, jbt igraš šesnaestinu finala LE, za većinu ovih igrača to je sada i nikad više.

Fudbalskom klubu više fali Novica Veličković nego neki centarfor mamojebač.

 

Cenim da naše utakmice neutralnim posmatračima liče na one iz Primere nedeljom u podne, nešto kao Levante - Las Palmas ili Leganjes - Malaga. Igra bez ideje, dodavanja i muljanja kolenima, bokovima, karlicom, glavom pa ako neko ubode gol iz jedine šanse to je to.

 

 

 

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Kada bismo mogli da utopimo negde Tošića, Sumu, Jankovića i Pantića a da za te pare vratimo ovog majstora bilo bi odlično.

Pored njega upariti neke vodonoše tipa Zdjelara i bog da nas vidi.

Muka mi je više od tih svilenjaka, mekanih i mlohavih "majstora igre" kojih nigde nema kada je tvrdo. Puni smo takvih igrača, mora na leto hitno to da se isprazni.

 

 

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Do juce si ga zvao Bombi, sad ni Tosic ne valja...

 

Da si mi ti živ i zdrav odavno ja njega kritikujem.

Pre dve - tri nedelje ste me i napali zbog toga. Pogotovo vi zvezdaši.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
47 minutes ago, MocaVukotic said:

partizan uopšte nije otišao u češku sa namerom da pobedi, to je ono najgore. ni u jednom trenutku nismo izgledali kao tim koji je došao da pobedi. oni su go kurac, klasična domaćinska ekipa, i dobili su nas onako kako mi dobijamo domaću boraniju koja dolazi na jna da primi što manje golova. nema to nikakve veze sa igračima, iako stoji da su odigrali kriminalno. to je jedino i samo trenerova krivica. da smo odigrali bar kao u beogradu pa makar pukli i 3-0, ne bih reč rekao, ali ovo glumljenje bsk borče ili metalca iz milanovca, nači pušite ga svi odreda.

Bravo.

Duvaj ga đukiću zajedno sa celom bezmudom ekipom.

Neka izgube i 4-0, 5-0, boli me bre uvo ali uklizavaj, bori se, juri, napadaj..treba ti gol. A ti napraviš jedan prekršaj za poluvreme??? WTF?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

+1 za Urosevica i Zdjelara. 

 

Malo treba ohladiti glave i zadrzati Djukica jer smo realno napravili uspeh ove sezone. Mada mi ne deluje mi kao da su u upravi spremni da menjaju Tecu pre naredne Evrope.

Link to comment
11 minutes ago, *edited by mod said:

+1 za Urosevica i Zdjelara. 

 

Malo treba ohladiti glave i zadrzati Djukica jer smo realno napravili uspeh ove sezone. Mada mi ne deluje mi kao da su u upravi spremni da menjaju Tecu pre naredne Evrope.

 

Glave fudbalera su bile hladne pre, tokom i posle meča.

Ništa tu nije bilo vruće tako da nema šta da se hladi.

Nismo bili zainteresovani za ovaj meč očigledno. Tako da ni ja nisam više zainteresovan za ostanak Đukića na klupi.

Ali to više iovako nije važno. Može i da završi prvenstvo na klupi. Koga briga kada on sa ovom ekipom koju je sam selektirao prvi da bude ne može.

Neka završi prvenstvo, pokuša da uzme kup pa da se izljubimo i poopraštamo.

Nije on za Partizan.

Trener Partizana nas je sve pljunuo u lice ovom izjavom, kao da je funkcioner Jula ili SPS-a a mi navijači ovce koje ne znamo šta je fudbal i kao da smo slepi:

 

 "Ostaje nam da žalimo što nismo pobedili u Beogradu, ovde smo učinili sve da damo taj gol, nismo uspeli, normalno je da ispadnemo. Ne mogu da zamerim ekipi, dali su sve od sebe 180 minuta, čestitam igračima."

 

Nije bilo nikakve taktike, strategije, ideje, akcije, kretanja (ovoga najviše), nije bilo ničega a po najmanje VOLJE!

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
48 minutes ago, BlackGeorge said:

Bravo.

Duvaj ga đukiću zajedno sa celom bezmudom ekipom.

Neka izgube i 4-0, 5-0, boli me bre uvo ali uklizavaj, bori se, juri, napadaj..treba ti gol. A ti napraviš jedan prekršaj za poluvreme??? WTF?

 

Kad su, mnogo godina kasnije, zaljubljenici u Partizan pitali popularnog Vasketa, zašto nije pribegao tom potezu, on ih je prekorno pogledao i odbrusio:
Na šta vam ja ličim da se brukam pred celom Evropom? Ja sam džentlmen, a ne grubijan da bih pravio seljačke faulove“.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...