Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

1 minute ago, El Patron said:

 

Kad su, mnogo godina kasnije, zaljubljenici u Partizan pitali popularnog Vasketa, zašto nije pribegao tom potezu, on ih je prekorno pogledao i odbrusio:
Na šta vam ja ličim da se brukam pred celom Evropom? Ja sam džentlmen, a ne grubijan da bih pravio seljačke faulove“.

 

I šta si ovim želeo da kažeš? Porediš legendu Vasovića i finale 1966 sa ovom kukavičkom igrom? Sram i tebe bilo. Radiš u upravi Partizana pa ih braniš?

Link to comment

Gde ti ode sada?

Vrati se u večerašnji meč. Mani se pokojnog Vasovića.

Opravdaj ovu večerašnju bruku.

Da čujem. Jesmo li otišli po protivnika ili je on došao po nas pa nam udario 50 po turu?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne vidim razlog za kukanjem posle ove evropske price, realno dogurali smo dalje  nego sto to po kvalitetu zasluzujemo( izbacili par boljih od sebe), igrali smo koliko mozemo i nismo se izblamirali ni u jednoj utakmici ... Puna podrska DJukicu :) 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Geo said:

Ne vidim razlog za kukanjem posle ove evropske price, realno dogurali smo dalje  nego sto to po kvalitetu zasluzujemo( izbacili par boljih od sebe), igrali smo koliko mozemo i nismo se izblamirali ni u jednoj utakmici ... Puna podrska DJukicu :) 

 

 

apsolutno

Link to comment

Losa utakmica, razbio nas je Plzen, a i ne verujem da je moglo nesto vise, jaci su i to je to. To sto je mnoge zavarala prva utakmica u Beogradu pa su danas najavljivali da ce Partizan sigurno do pobede je drugo. 

Ja koji sam uvek optimpista sto se Partizana tice znao sam da Partizan moze samo dalje samo na neku srecu.

 

Postujem to sto je Djukic napravio u Evropi posle 13 godina, sve i da je danas Partizan izgubio 5 nula i da nije presao centar ne bih opsovao ni trenera ni igrace. 

 

Sto se mene tice, Djukic je trenercina i za Stanoja i Marka, a ostali nek se poredjaju kako im je volja. 

 

Link to comment

Mi smo fudbalski fenomen, tim sa 6 veznih igraca koji ne da ne napravi nijednu sansu za 90 minuta, nego ne odigra nijedan smislen pas. To je zaista dostignuce za anale.

 

Nema tu mnogo filozofije, otresao nas je kao slinu disciplinovaniji, konkretniji i takticki bolje pripremljen tim. Kladim se da u ekpi nemaju igraca koji moze da pimpuje loptu 10 puta, a ipak su dolazili do naseg kaznenog prostora u tri poteza kad su hteli. Ukratko, bolje igraju fudbal od nas, iako mi imamo madjionicare, carobnjake i mesije, a oni samo drvosece i trkace. Jedino nisam siguran da je 2-0 realan odnos snaga, mislim da je po svemu prikazanom trebalo da nas pobede ubedljivije.

 

Sve u svemu, evropska odiseja daleko iznad svih ocekivanja. Ne tako davno smo zaprimali petarde u prvim ili drugim kolima evro takmicenja, a sada na prolece ispadamo na 1-2 gola. Zadrzati tecu i okosnicu™ tima ako je moguce, pa raditi krvncki da sledeca sezona bude jos bolja.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Da, razbio nas je Plzen. Ali mi nismo večeras izašli na utakmicu, tako da su razbili jednu mlohavu grupu građana koja je istrčala bezvoljno na teren tek reda radi. Mi večeras nismo igrali. Naravno da je moglo više. Pobogu zar se ne sećate kako smo odigrali barem 3-4 utakmice u grupnoj fazi? ljudi, šta vam je? Sećate se valjda kako smo taktički odigrali par utakmica. I Skenderbegovci su bili gadni krljatori pa smo sa njima izašli nekako na kraj. Uz ogroman trud kojeg večeras nije bilo ni u nagoveštaju.

Mi večeras nismo igrali NIŠTA. Nije bilo ideje, kreacije, dodavanja, duplih pasova, ubacivanja igrača, nije bilo volje, želje, htenja osim kod pojedinih igrača poput Uroševića, Zdjelara, ćelavog Mitrovića.

Kukate tokom meča kako će nas "sahraniti" odbrana, žalite se na Ostojića koji nije prošao ni deo priprema, koji je odradio trening dva pre meča a ćutite kao zaliveni kada treba iskritikovati ofanzivni deo ekipe koji nije postojao. Taktika koja nije postojala. Nijedna akcija.

Ok zadovoljavate se već učinjenim kao i Đukić koji daje onu JUL/SPS izjavu. 

Samo činjenica je da je moglo i moralo bolje da smo hteli da igramo i postavili taktiku i igru. A to nismo uradili.

Jel su samo Đukić, Stanoje i Marko treneri?

Ne postoje drugi treneri?

 

Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Jel samo Stanoje trener?

Ne postoje drugi treneri?

 

ne

 

 

film kuduz počinje scenom kada  bećir kuduz završava oš u zatvoru u foči

ispitivač ga pita koji je kuduze glavni grad naše sfrj?

- zamene foča

 

 

tako je i zamene stanoje trener

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Mene je ova večerašnja utakmica podsetila na Tumbine gostujuće utakmice u evropi. Opasan flashback...

 

Onda mora da si zaboravio Tumbine petarde

Link to comment
2 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Onda mora da si zaboravio Tumbine petarde

Pa to i hoću da kažem. Tumbine petarde. Pukim slučajem nismo primili pet komada (ipak imamo i Stojketa koji je ponešto top zicera i odbranio), a mogli smo, dok napred ništa nismo uradili jer nas nije interesovalo. :8_laughing:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...