Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

3 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

S tim sto su cigani u Moskvi imali bar dve mrtve sanse za prolaz, a mi sinoc nismo prdnuli u pravcu protivnickog gola

 

Saglasan, s tim sto su Zvezdine sanse u finisu ipak malo vise rezultat Goncarenkovog budalesanja sa formacijom i taktikom od 70. minuta, dok smo mi u prvoj utakmici bili blizi pobedi nego CZ, makar po kretanju rezultata.  Tako da mu u preseku dodje na isto.

 

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

2 hours ago, Toni Sumaher said:

Price o tome kako smo propustili svoju priliku za prolaz u Beogradu nemaju mnogo osnova. U prvoj utakmici videlo se da su Cesi daleko uigranija, fizicki i trkacki dominantna ekipa koja mozemo da prodjemo iskljucivo brzom tranzicijom i minimalnim smaranjemtm lopte, uz individiualne kvalitete Tosica, Tamavbe i Sume. Techa i njegovi puleni zakazali su u svemu juce, Djukic je mislio da ce Panticem da dobije cvrstinu  dubokim defanzivnim pritiskom na njihovoj polovini, ali toga nije bilo (pre svega zbog nesposobnosti Jankovica i Tosica da igraju u oba smera duze od 10-15 minuta evropskog fudbala), dok se ofanziva svela na klasicno bunarenje na Tavambu. U prvoj utakmici, videlo se da Suma pravi probleme sablonizovanom fudbalu Viktorije i pored stare Techine boljke  - da mu je ekipa prilicno neorganizovana  u fazi napada.

 

Juce je i odbrana bila prilicno losa, probijali su po oba krila i samo zahvaljujuci njima poluvreme nije zavrseno 2-3 razlike. Sta tek reci za ispadanje odbrane i kurcobolju iste kod njihove najvece sanse kod 0:0 u 2/2, to se retko desava i na utakmicama omladinaca.  Pritom, Viktorija je  krenula oprezno i pojacavala tempo kako je tekma odmicala, da je trebalo da jure 2 razlike, saterali bi nas u 16m bas kao pred kraj prve utakmice.  Juce su se videli svi igracki (i trenerski, naravno) limiti ovog tima kome je igranje na prolece bila poprilicna fudbalska premija. Techa sad ima domace prvenstvo da pokaze da li je u stanju da uigra ovu ekipu, u suprotnom - ne bih ga dalje zadrzavao.

 

Za razliku od nas, Zvezda je pokazala kako se igra protiv dosta bolje ekipe i verovatno bi izbacila Viktoriju u dvomecu. Mi bismo, sa druge strane, stradali od bratskogtm CSKA vrlo neprijatno.

Da, secamo se tvojih strucnih prognoza, kako nam slede veoma bolni porazi od Jangera i posebno Videotona... Uostalom igrali smo dva puta i protiv tog Miloja koji evidentno ima kvalitetniji tim na raspologanju

Link to comment
1 minute ago, Geo said:

Da, secamo se tvojih strucnih prognoza, kako nam slede veoma bolni porazi od Jangera i posebno Videotona... Uostalom igrali smo dva puta i protiv tog Miloja koji evidentno ima kvalitetniji tim na raspologanju

 

Izgleda da te nesto drmnulo zestoko sinoc....Popij nesto, bice ok.

 

Za  "bolne poraze", deder daj dokaze.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
4 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Saglasan, s tim sto su Zvezdine sanse u finisu ipak malo vise rezultat Goncarenkovog budalesanja sa formacijom i taktikom od 70. minuta, dok smo mi u prvoj utakmici bili blizi pobedi nego CZ, makar po kretanju rezultata.  Tako da mu u preseku dodje na isto.

 

 

Bez obzira na formaciju, doslo je i do induvidualnih ozbiljnih kikseva u odbrani kod tih sansi ... Ova ceska masinerija, to nije dozvolila ni u jednom momentu da joj se desi ...

Link to comment
2 minutes ago, Geo said:

Bez obzira na formaciju, doslo je i do induvidualnih ozbiljnih kikseva u odbrani kod tih sansi ... Ova ceska masinerija, to nije dozvolila ni u jednom momentu da joj se desi ...

 

Momak, ne blamiraj se. Svako ko ume da fudbal gleda neostrasceno, sve je mogao fino da vidi. Samo si se ti nadao Tecinoj magiji u drugom poluvremenu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
 

Momak, ne blamiraj se. Svako ko ume da fudbal gleda neostrasceno, sve je mogao fino da vidi. Samo si se ti nadao Tecinoj magiji u drugom poluvremenu.

Govorio sam o ispadanju Berezutskog, procitaj prvo pazljivo o cemu pisem ... Igraci viktorije nisu imali ni jedan takav kiks.Na poluvremenu sam naravno navijacki prizivao neku ludu srecu iako je ocigledno bilo da igramo protiv mnogo bolje ekipe ...

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

 

 

Link to comment

Realno nije neki naročit trener, ali takvi će teško i da dođu u Partizan. Problem je pre svega u selekciji, previše vižljastih, lakonogih, paperjastih igrača koji nisu u stanju da se zagrade, izdrže duel, isprate svog igrača u defanzivi. Odlaskom Evertona je nestala ona čvrstina u sredini, nije da je nešto bio tehnički obučen ali je trčao za trojicu i bio duplo motivisaniji od većine domaćih vedeta. Nama je u startnih 11 Jevtović, i još je on bio među boljima jer je bar krljao i izbacivao loptu preko stadiona i omogućavao ostalima da dođu do daha. Tim je loše koncipiran, sijaset menadžerskih igrača koji moraju da igraju i rekonvalescenata. I 40+ Saša Ilić. Ovaj evropski februar je neverovatna premija u odnosu na uloženo.

Link to comment
Just now, Geo said:

Govorio sam o ispadanju Berezutskog, procitaj prvo pazljivo o cemu pisem ... Igraci viktorije nisu imali ni jedan takav kiks, na poluvremenu sam naravno navijacki prizivao neku ludu srecu iako je ocihledno bilo da igramo sa mnogo boljom ekipom ...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 

Rekao bih da smo se nas dvojica fino pozdravili. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

Realno nije neki naročit trener, ali takvi će teško i da dođu u Partizan. Problem je pre svega u selekciji, previše vižljastih, lakonogih, paperjastih igrača koji nisu u stanju da se zagrade, izdrže duel, isprate svog igrača u defanzivi. Odlaskom Evertona je nestala ona čvrstina u sredini, nije da je nešto bio tehnički obučen ali je trčao za trojicu i bio duplo motivisaniji od većine domaćih vedeta. Nama je u startnih 11 Jevtović, i još je on bio među boljima jer je bar krljao i izbacivao loptu preko stadiona i omogućavao ostalima da dođu do daha. Tim je loše koncipiran, sijaset menadžerskih igrača koji moraju da igraju i rekonvalescenata. I 40+ Saša Ilić. Ovaj evropski februar je neverovatna premija u odnosu na uloženo.

 

Sa svim se slažem, osim sa time da je Everton nešto nedostajao. Nas su sinoć probijali po bokovima, zahvaljujući i činjenici da je trener Plzena pročitao našu igru i uvidio slabosti.

Link to comment

Red je da se čestita na dobroj sezoni u evropi. Nisam gledao ovo sinoć pa ne mogu da komentarišem, al ne bih rekao da bi partizan trebalo bilo čega da se stidi ove sezone, pa makar i da je sinoć odigrano užasno loše. I mi i vi smo postigli rezultat preko realnih mogućnosti.

Link to comment

Sami smo se sjebali.

Sramotna igra, sramota za pokazano neznanje, vоđenje ekipe, ziherašku taktiku, čuvanje najskupljeg igrača na klupi, šest nepovezanih veznih igrača ..... 

Edited by zmanic
Link to comment
42 minutes ago, keitel said:

 

Sa svim se slažem, osim sa time da je Everton nešto nedostajao. Nas su sinoć probijali po bokovima, zahvaljujući i činjenici da je trener Plzena pročitao našu igru i uvidio slabosti.

Nedostajao je u segmentu borbenosti, motivisanosti, želje da se nešto uradi u napadu. Plus ima snage da bude trči svih 90 minuta (ako ne dobije crveni usput) za razliku od većine ostalih koji su još u poluvremenu poslali po popa.

Link to comment

Spakujmo pinkle, magovi fudbala vec znaju ko je naajbolje resenje za (cuvenu) sledecu sezonu....

 

Quote

"Očekivao sam hrabriji Partizan, Đukić ostaje i sledeće sezone"

Milorad Vučelić, predsednik Partizana, posle poraza od Viktorije u Plzenju nije bio oduševljen izdanjem tima, ali jeste učinkom u sezoni 2017/18.

Izvor: B92 petak, 23.02.2018. | 13:46 -> 13:54 https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&dd=23&nav_id=1362131

 

Quote

Mi očekujemo rezultate u našem prvenstvu

:409_wine_glass:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...