Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ivice daleko ti i Nis i Radnicki. Da nas postavis na stub srama posle svih ovih godina! Da urnises klub sa svih strana!

Treba ga isterati pod hitno! Bolje da ispadnemo u patos ligu nego ovo ponizenje!

Aleksandar Veselinovic se pridruzio mnogobrojnim trenerima u ligi (skoro svim) u jedinstvenom misljenju u vezi naseg kluba. Mozda ne postujem Lalatovica ali ovog coveka jako postujem i verujem. Nalik nasem Rastavcu.

Zar smo to zasluzili i da li nikog nije briga sta ovaj radi sa klubom?

Iskreno povraca mi se od svega ...

 

Deo intervjua sa Veselinovicem:

I trijumf nad niškim Radničkim je veoma značajan. Da ne pričam mnogo, ali ljubitelji fudbala znaju koliko je ove godine teško igrati protiv Radničkog. Koliko je teško pripremiti se za to i sa kakvim protivnikom se, zapravo, borite kad igrate protiv tog kluba. Ipak, mi smo u jednoj teškoj borbi, pokazali mentalnu i moralnu snagu. Ostvarili smo pobedu 4:2 u jednim izuzetno teškim odnosima, a ljubitelji fudbala u zemlji će prepoznati šta želim da kažem.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nasao trener Spartaka da nas kritikuje, HA HA, ajde bilo ko drugi, ali Spartak i Simovic, necu dalje da komentarisem...

Link to comment

Ne tako davno...

 

Quote

Sremci su u direktnom duelu rivala za opstanak poraženi od "golubova" pogotkom iz sumnjivog penala u nadoknadi vremena, pa imaju minimalne šanse da izbegnu eliminaciju u Prvu ligu.

Iz Donjeg Srema ističu da im je poručeno da će biti izbačeni iz Jelen Superlige, a da će konačna odluka pasti tako što će Rad pustiti Spartak da pobedi u 29. kolu.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=05&dd=14&nav_id=991817

 

14/15: Rad - Spartak Subotica 0:1

 

Naravno, sve ovo ne opravdava svinjarije koje Toncev readi sa nasim klubom. Ali ako hoce da se valjas u ovom blatu, a da ne potones, moras da imas podebelu svinju od ostali. Masa je mama.

Link to comment

Ovo nema veze sa Spartakom!

Vec trenerom Acom Veselinovicem koji je posten i castan covek! 

Toncev blati Radnicki i pocinje fudbalska Srbija da nas mrzi(a presu nas svi gotivili i svima smo bili simpaticni,Real sa Nisave)!

Toncev mars iz Radnickog,nije ti ovo dedovina! 

Link to comment
3 hours ago, martick said:

Ovo nema veze sa Spartakom!

Vec trenerom Acom Veselinovicem koji je posten i castan covek! 

Toncev blati Radnicki i pocinje fudbalska Srbija da nas mrzi(a presu nas svi gotivili i svima smo bili simpaticni,Real sa Nisave)!

Toncev mars iz Radnickog,nije ti ovo dedovina! 

Upravo tako !!!

Uvek cemo nekom biti simpaticni a nekom necemo i to naravno nije poenta cele price jer i kada pricamo o takvim stvarima uglavnom se vezujemo za neki polusvet iz uprave a ne za trenere. Ima i medju njima svakakvih ali jedan koji zalicuje na naseg Generala je svakako Veselinovic. Njega dok je ova uprava necemo moci ni u snovima da vidimo kao trenera kluba i ja to cenim i postujem. Da sam ja neko ja bih zalegao za ovog coveka i takav da vodi klub, naravno tu je i Rasta koji je po svemu sudeci pobegao iz kluba. Mogao je kod ovoga da dobije otkaz i posle dva meseca samo da nije uzivao toliki autoritet medju navijacima.

 

Zaista ne znam sta da komentarisem posle ove informacije vezane za Djumija? Ogadilo mi se sve vezano za klub. Nikada sa manje interesovanja nisam iscekivao prelazni rok. Nije samo to trece ili cetvrto mesto vazno. Sta posle? Evo gde je Mladost. Sta su pa oni dobili od toga?

    Siviloooooo !!!!!!! 

 

Link to comment

Pa čekajte jel naš trener častan i pošten čovek!? O čemu se ovde radi...Dok smo bili dobri i pošteni, bili u druge i treće lige bili smo im simpatični, e sad pošto smo i mi počeli da se uključujemo u vrh ne valjamo. Ko sve nije igrao evropu i svi oni na pošten način uspeli, e sad za nas koji još nikako da dodjemo do to 4 mesto... Mi smo bagra.
Ma muka mi je od tih priča više. Treba da budemo bar malo stoko od onoga šta su oni radili.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Evo vam pa pogledajte kako preposteni Veselinovic dolazi do bodova, onako posteno i gospodski, kako vec opisaste coveka! Mrzi me da kopam sad, ali za ovih 6 bodova jako dobro znam.

Link to comment

Ja se bojim onoga šta će da ostane kad "Bugarin" ode... Ostaće dugovi, ostaće finansijski problemi jer u klubu sada niko ne prima platu, a to će sve pre ili kasnije doći na naplatu. Bojim se da će ono što je ostalo nakon Tončeva prošli put kada je bio, blaga stvar za ono šta će sada da ostavi... 

 

Djumi zvanično više nije trener Radnićkog, a otišao je i Gajin, pa me zanima šta to Tončev traži od Gajina kada je on otišao iz kluba, a poznat je kao čovek koji uspešno pliva u mulju... 

Edited by ackonish
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...