Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Kad pogledam kakav potencijal imamo u ovim mladim igracima a nikako da se pokazu. Mogli bi da skockamo tim do maksimalno 24 godina koji na papiru deluje bas inpresivno po potencijalu naravno :D

Ne znam kakav je Kojic golman, nisam ga nesto pratio pa ne mogu da ga nesto bas cenim... Zato neprikosnoveni Zivkovic :D

                                                    Zivkovic

Aksentijevic (24)  Miladinovic (23)      Simunovic (24)  Stankovic (24)

 

                                Krstic (20)                       Kovacevic (23)

 

Zivkovic (21)                            Apostolovic (21)              Golubovic (22)

 

                                                       Mrkic (21)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Ama el ce uvaljuju ovi Arsu ? Juna ode za kikiriki ... 

A mozda moze i da produzi ugovor na jos godinu...

Link to comment
38 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

A mozda moze i da produzi ugovor na jos godinu...

Bem li ga, morace Ivica dobro da odresi kesu onda ... A mislim da je vise sklon da uzne koju stotinu iljada ...

Link to comment

Ako Ivica hoce evropu nece moci da je igra sa Pejcom iz Surdulice, i sa Arsom diskutabilno, tako da morace kesa da se dresi... a znamo cime je skloniji, ali.. E sad dal hoce samo prvo kolo i 300 k evra u dzepu od toga to je drugo.. Onda moze i sa Pejcom :D

Link to comment

Gledao sam malo ovog Udovicica. Nije los. Ima taj prvi korak sto se meni svidja, kao nekad Petar Djenić. Solidan ubac, ume da predribla, lepo otvara kontre, ume da ubaci i slabijom nogom.... Nije los...

Babica bese u pocetku nisu nesto mirisali u Vojvodini pa krenu decko da igra. Davao i odlucujuce golove u kvalifikacijama. Znam da je na kraju pravio neku razliku i tada mi nije bilo jasno zasto je otisao u ekipu koja se mislim i tada borila za opstanak. Nisam siguran. Iznenadjujuce je koliko se ja ne secam njegove igre niti jedne vrline bilo da je brzina, dribling, sut, defanziva ili neka druga specificnost. Mislim da nece biti losije pojacanje od Stojanovica (Slavisa) koji je umeo da napravi razliku i unese ozbiljnost u ekipi. Sve preko toga sto pruzi bice muzika :D

Nadam se da ce da privole Marjanovica da se vrati a mozda i Cirkovica i sa njima dvojicom uz ostanak Pavkova i Nome bicemo za 40% jaci.

Link to comment

Био Дмитровић сад код Хелете који најављује неко опасно појачање на месту задњег везног, а тренер ипак још увек неће да каже ко је у питању док се не озваничи.

Link to comment

More napad i krila nam trebaju da dobijemo brzinu, probojnost konacno, i cvrsca odbrana... Dribling, vic, potez, da ima zasto da gledamo prolece, nebitno kako se zavrsi. Na ove prazne njihove price se ionako vise niko ne pali. Da ne bude dosadan fudbal bar na Cairu, a napolje sta urade.

Edited by W.F.C.
Link to comment

U Narodnim pise da se sutra prikljucuje Micic, da li je to veliko pojacanje? Videcemo!!!

Pise i da su na probi stigli par tamnoputih igraca??? Nesto vise, zna li neko???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...