Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Cash said:

Nislije sretna i vama nova 2018 

Specialan poz za kolegu Rumpelstiltskina 

 

 

Ziveli 

 

thnx

specijalni pozdravi samo u pp ;)

Link to comment

https://sr.wikipedia.org/sr-el/Куп_УЕФА_1981/82.

 

Iza su ostali: Real, Atletiko, Arsenal, Inter, Napoli, Valensija, Monako, PSV, Sporting, CSKA, Zenit, Borusija (M), Fejenord, Stutgart, Bordo, Panatinaikos, Sparta...

 

Bog dao zdravlja svima, pre svega nasim forumasima i neka se sve zelje ispune, a pre svega da smo zivi i zdravi, za ostalo cemo sami :)

 

ФК Раднички Ниш у европским такмичењима

Сезона Такмичење Коло Држава Клуб Дом. Гост Укупно
1980/81 Куп УЕФА 1. коло Аустрија ЛАСК Линц 2:1 4:1 6:2
2. коло Бугарска Берое Стара Загора 1:0 2:1 3:1
Осмина финала Холандија АЗ 2:2 0:5 2:7
1981/82 Куп УЕФА 1. коло Италија Наполи 0:0 2:2 2:2[а]
2. коло Швајцарска Грасхопер 2:0 0:2 2:2 (3:0 пен)
Осмина финала Холандија Фејенорд Ротердам 2:0 0:1 2:1
Четвртфинале Шкотска Данди јунајтед 3:0 0:2 3:2
Полуфинале Њемачка Хамбургер 2:1 1:5 3:6
1983/84 Куп УЕФА 1. коло Швајцарска Санкт Гален 3:0 2:1 5:1
2. коло Чешка Интер Братислава 4:0 2:3 6:3
Осмина финала Социјалистичка Федеративна Република Југославија Хајдук Сплит 0:2 0:2 0:4
1990. Митропа куп Група Италија Бари 0:3 2.
Група Мађарска Печуј Мункаш 2:1[б]
Edited by W.F.C.
Link to comment

Prema poslednjim informacijama, Marko Tomić, fudbaler Radničkog iz Niša na meti je Vojvodine.

„Trenutno ništa, od vas sada čujem niko me nije kontaktirao niti zvao u vezi toga. Spremam se i treniram najnormalnije za početak sezone iako mi je istekao ugovor sa Radničkim i očekujem ponude…“, rekao je Marko Tomić za BUTASPORT.RS.

Marko Tomić (26) ove sezone upisao je 14 nastupa za Nišlije i postigao jedan pogodak.

Link to comment
Milan%20%C4%90uri%C4%8Di%C4%87.jpg?itok=

JAN

04

Tončev neće "Đumija": Radnički dobija četvrtog trenera u sezoni!

Prvi čovek kluba odlučio da ne produži saradnju sa dosadašnjim šefom stručnog štaba Radničkog Milanom Đuričićem koga je nezavisnost u radu očito koštala karte u jednom pravcu. Kako će Radnički rešiti pitanje licence najozbiljnijeg i po svemu sudeći jedinog kandidata za klupu Radničkog.

Uzalud saveti i molbe svih ljudi u i oko kluba, navijača i sportske javnosti, Ivica Tončev je rešio po ko zna koji put da se poigra sa nervima ljudi koji vole ovaj klub. Radnički će drugi deo početi sa četvrtim trenerom ove sezone.

Ostaje potpuno nejasno zašto se prvi čovek kluba odlučio za ovakav potez i zatvorio vrata Milanu Đuričiću koji na celokupno situaciju gleda ovako:

Prozivku sam sazvao za deseti januar, ali to ništa ne znači u trenutnoj situaciji. Dogovor je bio da budem na klupi Radničkog do kraja godine, a onda da sednemo i dogovorimo se oko nastavka saradnje, međutim niko me nije zvao i očigledno je da me ne žele - kaže Đuričić i dodaje - Ja i dalje imam veliku želju da ostanem i moja vrata Radničkom nisu zatvorena. Dopao mi se Niš, napravljena je lepa uvertira za nastavak sezone, stvorena hemija između igrača i klupe i zbog svega toga još uvek nigde ne objavljujem da sam otišao sa Čaira - jasan je dosadašnji trener kluba.

Kormilo će po svemu sudeći preuzeti Boban Dmitrović, pomoćnik sva tri šefa stručnog štaba koji su vodili klub od početka ove sezone, ali tu nije kraj celokupnoj ujdurmi jer najozbiljniji i jedini kandidat da preuzme užarenu klupu Radničkog nema potrebnu licencu. Traži se lice koje će sedeti pored Dmitrovića, a rešenje će najverovatnije biti u nekadašnjem treneru kragujevačkog Radničkog i Radnika iz Surdulice Nešku Milovanoviću. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...