Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Stefan Tripković raskinuo je saradnju sa Zvijezdom iz Bosne i Hercegovine i potpisao dvogodišnji ugovor sa Nišlijama.

„Drago mi je što sam prešao u Radnički. Mislim da je to korak napred za mene. Nišlije imaju dobru ekipu što su pokazali u prvom delu sezone. Nadam se da ću ja ispuniti očekivanja, kao i klub, zna se da je Evropa cilj ove sezone.“, rekao je Stefan Tripković za BUTASPORT.RS.

Tokom svoje dosadašnje karijere nosio je dresove: Rada, Palića, BASK-a, Banata, Voždovca, Poleta i BSK Borče.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Redrooster said:

Podrzavao sam lika max, ali ako hoce da ide neka ide. 

Tako je. Imali smo strpljenja za njjega, možda malo više nego za "Brata Ašćeru"....s tim što nam je ovaj vratio golovima, hvala mu. Njegov transfer, kakav god da je bio, da li smo videli 300 000 € ili ne i da li ćemo videti tih famoznih 30%, pokrenuo je "nešto" i to u dobrom pravcu. Hvala mu za 16 golova i još više mu hvala ako ostane. Ako neće, srećan mu put i nek se razbije i od para i od golova. Zavređuje da mu se takvo što poželi....više od Ašćerića, Hadžibulića, Škuletića, Blažića, Gume, Trifunovića itd.....

 

Sad je golema muka zadržati Đumija....

Link to comment
3 hours ago, Legenda said:

Hadžibulić je za vas....:367_hot_pepper:

Nisam mislio da je Pavkov izjavio da je CZ iznad svega nego se sprdam sa njihovim sektasenjem... Naravno da je sjajan bio, ne secam se da je neko dao 16 golova u polusezoni. E sad sto ne znamo da li je pozajmljen do zime ili leta to je drugo. Neka igra gde mu je bolje i gde moze da obezbedi egzistenciju, a svaka mu cast za ovo jesenas.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...