Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, ackonish said:

Lc0kT-c6rO4gHZc3znYicHEPNcQxHneydDJRlbrE


Mare, slikao sam ti Lukasa, samo za tebe :D

 

Mislim da Mare sad ima bas sve uslove :) Nego Acko sta se suska, znaju li nesto ili ce brze natamo nego naovamo:) 

Link to comment

Od četvorice koji su došli, Lukas (RIČMOND, ako sam dobro čuo prezime, a možda nisam) je pokazao da zna... za Bađija i ovu drugu dvojicu se ne priča ništa za sada. Ovaj igra desno krilo, brz kao munja. Dva dana idem i gledam ga... nešto pokazao od tehnike, ima veliku brzinu... za moje skromno fudbalsko znanje... neje loš... 

Link to comment

Brate ladno na onoj prvoj slici ono nije Lukas. Ja sam po profilu igraca trazio sinoc i cini mi se da sam video ovog pravog Lukasa samo sto nije bio mnogo tamnoput pa sam ga preskocio. By the way ubio sam se sinoc od trazenja :39_angry:

Link to comment

Pogledah malo ali ne mogu da ga nadjem. Kad uhvatim vise vremena cu da pokusam ponovo ako do tada ne budemo saznali ko je.

Legendo mogao si da ga pitas za prezime ili godine ili neki klub u kome je igrao. Google prevodilac zasta sluzi :16_relieved:

Link to comment
4 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pogledah malo ali ne mogu da ga nadjem. Kad uhvatim vise vremena cu da pokusam ponovo ako do tada ne budemo saznali ko je.

Legendo mogao si da ga pitas za prezime ili godine ili neki klub u kome je igrao. Google prevodilac zasta sluzi :16_relieved:

 

Zar meni, rođenom poligloti, treba pomoć amaterskog prevodioca....tja :)

Link to comment

Dobro levo bekce stvarno... Bolji i od ovog sto su ga sad doveli iz Spartaka a i od Andjelkovica, ne znam sto nikad nije dobio sansu.. vrv bi bio nama najbolji lb kad bi dosao..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...