Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ispravite po portalima izgleda nije Tri F kovic nego Tri P kovic. I na trensfermarktu i na njegovoj youtube prezentaciji stoji Tripkovic.

Jeste...Tripković je...i nije onaj iz Javora. Taj u Javoru je rođ.1993, ovaj je godinu dana mlađi...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zamisli kada bi skockali odbranu:

 Zivkovic (Kljajic) - Aksentijevic, Miladinovic, Cirkovic, Milosevic CZ(ili Burekovic, Elmonir) Zamene Raul, Simunovic, Stankovic, Raspopovic

Brzi odlicno resenje za stabilnost u sredini ali njemu treba igrac kao Noma uz Tomica bi bili dosta spori.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
4 hours ago, Legenda said:

Ćira i Brzi imaju dozvolu Đukića da mogu da promene sredinu...

 

Ajde Legendo pisni neki clanak o tome , da stvorimo pritisak na sportskog da reaguje, malo spekulacije, ovo ono:)

Link to comment

Kad bi vratili Marjanovica i Djurickovica uz Arsu, Cakija, Slavisu imali bi najkreativniji vezni red uz blizance mada Partizan se i nije nesto ubio od kreativnosti.

Stvarno mislim da trebamo da mislimo o jos jednom beku jer tesko ce se desiti da na trzistu bude ovoliko kvalitetnih a slobodnih levih bekova.

Ne znam sta se desava sa Kojicem ali ne bih imao nista protiv da se vrati jer dosta pokriva prostor, agilan je i kada bi skockali ovakvu sredinu mislim da bi se idealno uklopio.

Vratio bih Cirkovica i mislim da ako ima pameti nece se zaletati sa inostranstvom vec bi trebao da bude standardan u nekom klubu i da vrati formu.

Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Zamisli kada bi skockali odbranu:

 Zivkovic (Kljajic) - Aksentijevic, Miladinovic, Cirkovic, Milosevic CZ(ili Burekovic, Elmonir) Zamene Raul, Simunovic, Stankovic, Raspopovic

Brzi odlicno resenje za stabilnost u sredini ali njemu treba igrac kao Noma uz Tomica bi bili dosta spori.

Aksentije je na vratima Partizana i pre će on na JNA nego Đuričković nazad. Za Đuričkovića je zainteresovan Xanti, valjda je još uvek. Zna Pera kako se dolazi do para kod nas, a zna i Brzi tako da mnogo teško....Tončev ih plaća, umesto u evrima ili bitkoinim,a u nekakvim "tončevkoinima"....nije takva menjačnica otvorena još kod nas...teško, a bilo bi lepo. Seo bi Brzi ovom timu kao.....doope na nošu.

3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ajde Legendo pisni neki clanak o tome , da stvorimo pritisak na sportskog da reaguje, malo spekulacije, ovo ono:)

Nema tu pritiska....veži konja 'de ti gazda kaže....ja lično smem da potpišem da bi Marko skockao tim da svako ko prođe protiv nas sa manje od 2 razlike, da bude presrećan, ali nije do njega. Oncedi suvu drenovinu......

 

P.S. @ Mare...jel si zapratio Burekovića na instagram :P  ????

Edited by Legenda
Link to comment

Burekovic prati Mareta, on mu manager:)

 

Mada nije lose levo bekce realno, a i El Monir je slobodan - mozda i bolji igrac. Ali Stane igra u zivotnoj formi, ne znam sta da vam kazem :D

Link to comment

Nemam instagram :D

 

Stane igra u zivotnoj formi ali treba nam nas bek kada se Subic vrati u Partizan a Stane mozda proda. Zacas prodje polusezona pogotovu ova prolecna.

Link to comment
1 minute ago, martick said:

Burekovic ims nekoliko ponuda iz inostranstva,takp da nema ni promil sanse da dodje u Radnicki!

 

Pa i Radnicki je za njega inostranstvo :D

 

Bio malopre Sava Radic iz Cuke nesto kod mene na poslu sa kevom, kaze zvao ga Djumi da dodje u Radnicki, da bi imao mesta...

Link to comment

Svi sem Lagatora bi bili pojacanja, Regan i Cirkovic bi bili posebno dobra prica. A ovo sa Djumijem mi se uopste ne svidja, pretera ga ovaj, najbolje da on bude trener...

Link to comment

Izgleda dok je Toncev tu mora da se naviknemo na toplo-hladno. Ta njegova ambicija za instant uspehom bez para je jako stresna za sve. Bio bih mnogo zadovoljniji da je stabilizovao klub, doveo dobrog trenera i omogucio mu da radi. Leto, zima dva, tri dobra igraca i dva tri mlada. Pokrene skolu i mozda ne ove ali vec od sledece godine bi se nadali Evropi. Cak ako se kockice poklope moze i do instant uspeha ali da on nije sam sebi cilj.

Sto se tice aktuelnih pojacanja igraci koji dolaze iz Cuke mogu da eksplodiraju ili da se uguse jer dolaze u klub koji ima dvanaestog igraca. Regan je odlicno igrao u Napretku ali je u zestokom padu forme. Moze da mu prija nasa sredina i ako postoji mogucnost da ga dovedemo mislim da necemo da pogresimo. Isto mislim i za Lagatora on nikad nije ni igrao u klubu sa organizovanim navijanjem pa uz adekvatnu atmosferu moze i on da iscedi koji kvalitet vise.

Za Partizanovce je druga prica. Prednost je to sto je kod nas manji pritisak, Cirko se vraca kuci i ako je upola karakter kao Zivkovic (M) mozemo da ocekujemo da zablista. Meni je najveca nepoznanica ElMonir koji je kvalitetan igrac i koji je poceo da pokazuje znake budjenja i u Partizanu ali pomalo pa je rastanak bio ocigledan. Slicna prica kao i sa Subicem. Moze mnogo da nam da a moze isto kao i Subic.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...