Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Gradinka, meni možeš sve reći, zajebi ovu balafurdiju neozbiljnih konstatacija i potreba. Dodži mi u inbox, padni mi na grudi. Kažu da ljubavnici nemaju tajne.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Verujte mi, nije fraza, u ovakvoj ekipi, među momcima kakve nisam sreo u dosadašnjem toku karijere, i po ljudskim, i po igračkim vrlinama, igrao bih i desnog beka, da ne trepnem.

 

Slavisko  :Hail:  :Hail:  :Hail:

Link to comment

Krznarić na Čairu .Biće do kraja prelaznog roka jos zanimljivosti.

Ajde Gradina podgrej nam malo mastu :)

 

Novina ce sigurno biti stoper za druge pozicije nisam siguran, ako znas o kome ili o kojima se razmislja mozes li da nam bar preneses tvoje utiske i misljenje o tim ili tom igracu?

Recimo kako ga cenis da li cemo biti zadovoljni kvalitetom i da li bi ti bio zadovoljan da taj ili ti igraci dodju?

Link to comment

RADNIČKI NIŠ: Živković, Aksentijević, Petrović, Simunović, Subić, Aleksandar Jovanović, Kovačević, Noma, Arsić, Slaviša Stojanović, Pavkov.

 

RADNIK SURDULICA: Čančarević, Bulatović, Ivanović, Pantelić, Kjeremeh, Radović, Pavlović, Pejčić, Mijić, Tanasin, Zlatanović.

Edited by Legenda
Link to comment

RADNIČKI NIŠ: Živković, Aksentijević, Petrović, Simunović, Subić, Aleksandar Jovanović, Kovačević, Noma, Arsić, Slaviša Stojanović, Pavkov.

 

RADNIK SURDULICA: Čančarević, Bulatović, Ivanović, Pantelić, Kjeremeh, Radović, Pavlović, Pejčić, Mijić, Tanasin, Zlatanović.

Te ga Noma

Link to comment

Резерве: Којић, Станковић, Шило, Мијаиловић, Цаки, Голубовић, Мркић

 

Од наших бивших играча у првом тиму Радника су Радош и Павловић, а на клупи млади голман Васиљевић. Истакао бих и репрезентативца младе репрезентације Србије до 21 године са бројем 27 Игора Златановића, нападача.

Link to comment

Резерве: Којић, Станковић, Шило, Мијаиловић, Цаки, Голубовић, Мркић

 

Од наших бивших играча у првом тиму Радника су Радош и Павловић, а на клупи млади голман Васиљевић. Истакао бих и репрезентативца младе репрезентације Србије до 21 године са бројем 27 Игора Златановића, нападача.

I Pejca

Link to comment

Kao sto sam rekao na prvo saplitanje ce bude "UPRAVA NAPOLJE"

Jos nismo ni izgubili.

Pocastila ih publika za selsko vodjenje kluba.

Kupujes kartu sat vremena i to kad nije guzva. Placaju svi sem dece do deset godina koja uglavnom i ne dolaze na stadion. 300din. karta za koju ne mozes da pijes vodu, pisas, s.... i na kraju ni ruke da operes. Da ne kazem sto pravimo pederbal...

Od zvucnijih igraca mogu da izdvojim Subica i Aksentijevica. U startnih jedanaest dvojica pozajmljenih.

Sednes da gledas utakmicu i taman mislis poveli smo gol ili dva sad ce se razigramo i da napravimo festu od fudbala, kad ono mucak. Igrao nam predsednik od 0-2 gola ili nereseno.... Mora se primirimo.

Pa se pitam??? Dal misli da smo mi majmuni koji ce dodju na stadion da nas prave na iste?

Od mene dobio zuti karton, cu se napravim na majmuna jos koji put ali nece to vecno da traje. Nisam ja majmun zato sto me oni rade nego zato sto ih pustam...

Samo da si gledaju da ih ne izbace pre nego sto ja resim da ne dolazim... :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...