Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Da u pravu si, samo što je to posledica, a ne uzrok. I nama ide, na tu rabotu, kad neko zauzme stav, vi ste bre seljačine provincijske šta znate....Ne znam da li se sećaš, a možda nisi svraćao kod nas na temu, objašnjavali su nam kako će nam Priština uskoro biti prestonica, a Sofija ...to je već opšta stvar. Koliko to ima veze i koliko možda nas vređa drugo je pitanje. Ne bih da sad tupim o istoriji. Kao što rekoh, to što nas nema na tim temama je posledica.

 

Ako smetamo, kažite slobodno i za to ima rešenje. Momci su složni i razumni, pa kako smo otišli sa B92, otići ćemo i odavde. Nije problem, zašto da kvarimo idilu.

ja u klin ti u ploču

 

ovaj forum sem politike ima i društvo, a i istoričari su prilično potkovani i sa njima se može diskutovati. jbt. valjda si(ste) pogledali neki film, seriju koja ti se svidela i bilo bi ti drago da to otkrije i neko drugi. ako postoji samo radnički u vašim životima onda ste definitivno na pogrešnom mestu

 

predstavnik foruma :lolol:

lakše mi tako u životu da izbegavam smarače, za razliku od npr matriksa on je više mazohista

 

što se mene tiče apsolutno mi je sve jedno da li ćete biti ovde ili na nekom drugom mestu, a ako ste već ovde voleo bih da vas čitam i na drugim topicima, možda ja treba sebi da tražim drugo mesto u internetu

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja u klin ti u ploču

 

ovaj forum sem politike ima i društvo, a i istoričari su prilično potkovani i sa njima se može diskutovati. jbt. valjda si(ste) pogledali neki film, seriju koja ti se svidela i bilo bi ti drago da to otkrije i neko drugi. ako postoji samo radnički u vašim životima onda ste definitivno na pogrešnom mestu

 

predstavnik foruma :lolol:

lakše mi tako u životu da izbegavam smarače, za razliku od npr matriksa on je više mazohista

 

što se mene tiče apsolutno mi je sve jedno da li ćete biti ovde ili na nekom drugom mestu, a ako ste već ovde voleo bih da vas čitam i na drugim topicima, možda ja treba sebi da tražim drugo mesto u internetu

Razumem ja tvoju poentu i ja se slažem s tobom, samo ti ne želiš da čuješ mene.

 

Odgovori mi, pošto vidim razuman si čovek, kako to da od nas niko nema nikakvo intersovanje za išta drugo. Veruj mi na reč, među nama ima strukovnih inžinjera hemijske struke, industrijskog inžinjerstva, fudbalskih trenera, sportskih novinara, bivših fudbalera, prevoznika, samostalnih privrednika. vlasnika sportskog portala, radnika obezbeđenja, studenta pred diplomskim ispitom, da ne zaboravim nekog. Možda nas ovaj niški vazduh oblikuje i opija, pa zaglavljujemo u taj pomenuti autizam?

 

Ali nismo svi iz Niša. Većina od nas živi u Nišu, ali neki žive u Beogradu, imamo sa nama čoveka iz Vlasotinaca, Surdulice, Prokuplja, a ima nekih koji žive daleko od Srbije. (To je lako proverljivo kod moderacije  VPN)...znači nije ni to odakle smo. Pa šta je to sa nama? Šta misliš?

Link to comment

ja u klin ti u ploču

 

ovaj forum sem politike ima i društvo, a i istoričari su prilično potkovani i sa njima se može diskutovati. jbt. valjda si(ste) pogledali neki film, seriju koja ti se svidela i bilo bi ti drago da to otkrije i neko drugi. ako postoji samo radnički u vašim životima onda ste definitivno na pogrešnom mestu

 

predstavnik foruma :lolol:

lakše mi tako u životu da izbegavam smarače, za razliku od npr matriksa on je više mazohista

 

što se mene tiče apsolutno mi je sve jedno da li ćete biti ovde ili na nekom drugom mestu, a ako ste već ovde voleo bih da vas čitam i na drugim topicima, možda ja treba sebi da tražim drugo mesto u internetu

Mislim d si pogresio temu. Ovo je tema o Radnickom. Nemam nista protiv tvojih nedoumica i pitanja ali postavi ih na odgovarajucu temu ili otvori novu. Citam tri stranice kako se cudis sto smo takvi kakvi smo. Ok ali ovo nije mesto za to. Iskreno, mislim da ti nije ni nesto mnogo stalo da saznas ali ako i zelis pitaj privatno ili gde treba. Nadam se da pozadina tvog interesovanja nije da spustis ove ljude ovde? Ima mnogo i foruma i tema gde idemo ali na ovom forumu je nas klub i ja prvi sam zato ovde. Nisam znao da postoji ppp dok nismo presli. Kad se ugasi neka tema na forumima na kojima sam dugo mogu i da razmisljam da predjem i pogledam sta ima. Nemam ja ceo zivot samo za forume a verujem i mnogi od nas. Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Vojvodina mnogo oslabljena. Dobili pare pa mislim da ce i adekvatno pojacanje da dovedu do kraja prelaznog.

Od pomenutih mislim da ce ipak Cuka i Napredak da predstavljaju najvecu pretnju. Vozdovac ce biti u vrhu sa pozitivnim i negativnim iznenadjenjima. To je neka moja procena.

Mi danas i ako smo dominirali, cini mi se, nekako na silu, snagu. Nedostaje kreacija. Mislim kada se Noma upari sa Acom da ce i to da dobijemo. Problem je sto Noma tek treba da juri formu i moze da mu to napravi problem.

Golubovic danas u najboljem izdanju. Dosta se oslobodio i vise pokazuje od svih mladih na toj poziciji.

Moj utisak je da ova ekipa moze mnogo vise, da ima mnogo prostora za napredak.

Mozda je Legenda upravu za isti sastav da malo nervira ali ovi sto se slihtaju sami ce da se izbace iz postave. Vec vidim jednog koji posustaje :)

Gledam ovaj snimak kako pevaju golmanu Jovanovicu a ja sam danas hteo da zapevam Zivkovicu. Bez preterivanja mislim da je najmanje rame uz rame sa Acom i Borjanom.

Link to comment

Domaćinsko 60-40... ;)

Oba penala...nije morao kod drugog penala da isključi Marića. Nije morao ni prvi put da mu da žuti, kod prvog penala. Refleksno je cimnuo ruku, penal je bila dovoljna kazna. Ostalo ne znam, imaš li neku situaciju?

 

A da....mislim da nije bio jedan ofsajd u drugom poluvremenu, zaustavljen je napad Lučanaca, izgledna je pozicija bila za njih, a ofsajd, po meni nije postojao.

Nemam, nego situacije su sve bile da mogu da se sude ali i ne moraju. E do sada nisu svirane, pa da vidim kako se adaptiramo na novinu.
Link to comment

Nemam, nego situacije su sve bile da mogu da se sude ali i ne moraju. E do sada nisu svirane, pa da vidim kako se adaptiramo na novinu.

Pa jos se adaptiramo, vidis da tek svaki drugi penal pogadjamo :D

 

Inace juce Aksentijevic ubedljivo najbolji, brz, pa jos zna sa loptom...  Legendo ili neko drugi, na koliko je potpisao ugovor Aksentije, bese na 1,5 god ili na 2,5?

 

Kovacevic najslabija karika po meni, i zreo da ili Noma direkt uskoci umesto njega, ili Raul na stopera a Tomke umesto Kovacevica, ali onaj stari Tomke nam treba...

Izdvojio bih i Slavisu Stojanovica, vidi se da je jako inteligentan igrac, namazan, i vidi se veliki pomak u njegovoj igri, tj spremnost u odnosu na recimo onu pripremnu jos sa Sutjeskom...

Ps. Debeli Nesko fino pocascen sa istoka, ne znam kako prosao sa zapadnom tribinom :D

Link to comment

Za kvalitet izvodjenja penala zaduzen je trener. Za kovacevica pricam od zemuna...Slavisa ima uspone i padove. Tomke mora mnogo bolje. Caki od pobedonosnog gola slabije partije pruza. Pavkov dade penal i opet kazem tu je muva se odvlaci igrace...Aksentije extra decko, Subic mi bio ko kovacevic ali napreduje brz prodoran.Aca shvata da vreme leti i shodno tome kao i predhodnih utakmica ima max zalaganje. Arsa ovu tekmu slabije odigrao i odmah se odrazi na tim, ni on ne moze svaku tekmu iznese.Zivko dobar decko. Raulce dobar standardno, Silo preplasen ali mu trebaju tekme u nogama. Simunovic odlican.

Link to comment

Razumem ja tvoju poentu i ja se slažem s tobom, samo ti ne želiš da čuješ mene.

 Odgovori mi, ...

vidim da nema nikakvog razgovora

pozdrav

Link to comment

...znači nije ni to odakle smo. Pa šta je to sa nama? Šta misliš?

s vama je tipična priča - došli ste kao ekipica i držite se kao ekipica. tu i tamo poneko iskoči iz tog šablona, ali lako se i vrati "među svoje".

ima ovde još ljudi iz niša, ali nisu došli kao deo vaše ekipice, pa to skoro da niko i ne zna i ničim se ne izdvajaju od ostatka foruma.

 

i nije prvi put da ovo pričam, bez rezultata, kao što ih neće biti ni ovaj put... al što reče neko, nije ovde mesto za ovu priču, i u pravu je. meni je samo žao, a i KUMS-u čini mi se, što je tako jer verujem da ima ovde ljudi koji bi bili kvalitetni sagovornici i na drugim temama.

Link to comment

Legendo ili neko drugi, na koliko je potpisao ugovor Aksentije, bese na 1,5 god ili na 2,5?

За такве информације сада можеш да користиш ТМ профил клуба, који је лепо уређен и сем пар играча којима нису убележени уговори клуба (мислим само Лека и Пера Крстић) свима осталима пише. Ако сазнам и за ову двојицу убележићу. Аксентијевић је наш до зимског прелазног рока 2019.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...