Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

E jbg. sad, da je Arsa sutnuo slobodnjak ko sto zna i ume...

Arsa nikad ne pogodi živi zid...uvk, ako ne da gol, prebaci gol ;)

 

Ne uprava napolje jug i istok

U bre..onda se baš jako čulo. Imao sam utisak da se čuje i onaj što se žljebi naviše sa zapada...al kažem, već sam bio kod kola, pa...

Link to comment

Arsa nikad ne pogodi živi zid...uvk, ako ne da gol, prebaci gol ;)

Ako mislis da je bilo namesteno, nije mi tako delovalo, bar prema ponasanju igraca na terenu.

Link to comment

Ako mislis da je bilo namesteno, nije mi tako delovalo, bar prema ponasanju igraca na terenu.

Kakvi selci....Pejča se vatao za ... prema zapadu. Odugovlačenje, izležavanje....ono podmetanje za karton Pavkovu. Ej, što lep dade gol pavkov...lepu asistenciju je imao. Mrka, Caki, Noma....qq....ceo tim-generalno, milion pogrešnih pasova  :isuse:

Link to comment

Kakvi selci....Pejča se vatao za ... prema zapadu. Odugovlačenje, izležavanje....ono podmetanje za karton Pavkovu. Ej, što lep dade gol pavkov...lepu asistenciju je imao. Mrka, Caki, Noma....qq....ceo tim-generalno, milion pogrešnih pasova  :isuse:

Caki je, cini mi se, "prodao" svaku loptu koju je primio.

Link to comment

Caki je, cini mi se, "prodao" svaku loptu koju je primio.

Da...a apropo spavanja na liderskom mestu...Recko prvi u PLS ;)

 

Ovako je iozgledala tabela do 75. min. utakmice

 

21121910_10210555603068721_1158892519_n.

Edited by Legenda
Link to comment

Ukleti smo, sta reci. Uvek kad je moralo da isplivamo popusili smo. Jedared li bio cacak, milanovac, pazar, vozdovac, radnik...itd ukleti smo. Idemo dalje veoma tesko psihicko-seljacko gostovanje u backu, od prvi minut backe bice pokradeni smo...treba imati zivaca za sve ovo.

Link to comment

Caki je, cini mi se, "prodao" svaku loptu koju je primio.

I na chooku....

E: pejchu chobana necu komentarisem, foliranje itd srednji prst zapadu...tuzan decko...valjanje bulata, radovali su se za bod ko da osvojili l.sampiona...begaj da ispadnu da ih ne gledam.

Edited by Redrooster
Link to comment

 

I na chooku....

E: pejchu chobana necu komentarisem, foliranje itd srednji prst zapadu...tuzan decko...valjanje bulata, radovali su se za bod ko da osvojili l.sampiona...begaj da ispadnu da ih ne gledam.

 

Svi mali timovi se previjaju kad je uspeh na dohvat ruke. Eno crveni pre neki dan .....

Link to comment

Pricao sa sportskim pre utakmice, dva iskusna stopera pred potpisom, jednog je bas nahvalio, obojica domaci igraci, igrali u inostranstvu... Ajde malo da krenemo sa vedrijim temama... I rece da Krznaric vec trenira, Bracu otisao misic, ili tako nesto, nije bas fizicki kako treba, pa eto tako.

Link to comment

 

 

Pricao sa sportskim pre utakmice, dva iskusna stopera pred potpisom, jednog je bas nahvalio, obojica domaci igraci, igrali u inostranstvu... Ajde malo da krenemo sa vedrijim temama... I rece da Krznaric vec trenira, Bracu otisao misic, ili tako nesto, nije bas fizicki kako treba, pa eto tako.

Супер вести за штопере. После припрема у Брзећу су баш такви штопери које си описао и помињани да дођу код нас. Дефинитивно нам треба искуства у задњој линији.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...