Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Najzanimljivija diskusija bila je između malog Tina i predsednika Aleksandra Vučića. Naime, na pitanje prvog čoveka Srbije za koga dečak navija, odgovorio je Rijeku. Taj odgovor se ‘nije svideo’ predsedniku Srbije.

– Za Rijeku? Tino, moraš da nađeš neki veći i bolji klub da navijaš. Da budu Zvezda ili Partizan, da bude malo veći klub od Rijeke. Malo veći od Rijeke, Dinama, Hajduka… Dakle, ili Zvezda ili Partizan – našalio se Aleksandar Vučić.

:yawn2:

Edited by Матрикс
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

0:30, 1:00, 1:49, 2:07, 3:26. 3:34, da su mogli jahali bi Pavkova, kod svakog prekida obuhvati ga ovaj Maric, pa nema ni u rukometu ovakve odbrane. I posle komentari "sviraju im po dva penala".

Link to comment

Mi danas i ako smo dominirali, cini mi se, nekako na silu, snagu. Nedostaje kreacija. Mislim kada se Noma upari sa Acom da ce i to da dobijemo. Problem je sto Noma tek treba da juri formu i moze da mu to napravi problem.

Noma i Aca ni u ludilu ne mogu zajedno na poziciji zadnjeg veznog jer ni jedan ni drugi nisu klasicni DM. Kovacevic i Tomke, u kakvo god da su formi, jedan od njih mora na toj poziciji, a ako ne mogu ni jedan ni drugi, onda ce pre neki odbrambeni (raul, representativac ili neko treci) nego Noma ili Aca. Neki klasican krljator mora. Ako si mislio uparavanje sa Arsom, opet, Noma moze kao zadnji vezni ali onda Aca kapiten mora da se makne odatle.

Link to comment

Noma i Aca ni u ludilu ne mogu zajedno na poziciji zadnjeg veznog jer ni jedan ni drugi nisu klasicni DM. Kovacevic i Tomke, u kakvo god da su formi, jedan od njih mora na toj poziciji, a ako ne mogu ni jedan ni drugi, onda ce pre neki odbrambeni (raul, representativac ili neko treci) nego Noma ili Aca. Neki klasican krljator mora. Ako si mislio uparavanje sa Arsom, opet, Noma moze kao zadnji vezni ali onda Aca kapiten mora da se makne odatle.

I Noma i Aca imaju dobar radijus kretanja, agresivni, brzi od pomenutih i bolji tehnicari. Nisu toliko skocni ali se dobro grade prilikom skoka a posebno Aca. Njihova agresivnost moze da nadomesti defanzivu i mislim da ne bi tu nista nedostajalo. Imalu bi dva igraca koja umeju da proigraju, povuku loptu napred, predriblaju i utrce iz drugog plana.

I Tomic i Kovacevic po meni igraci za defanzivnu varijantu ali nisu ni neki kreatori niti trkaci koji ce da zatvaraju rupe i stignu neku kontru.

Kovacevica bih ja na stopera.

Link to comment

омл - 27.08.2017 17:00 Ниш   Раднички Н. - Инђија

кад - 26.08.2017 16:00  Ниш   Раднички Н. - Телеоптик

Link to comment

Noma i Aca ni u ludilu ne mogu zajedno na poziciji zadnjeg veznog jer ni jedan ni drugi nisu klasicni DM. Kovacevic i Tomke, u kakvo god da su formi, jedan od njih mora na toj poziciji, a ako ne mogu ni jedan ni drugi, onda ce pre neki odbrambeni (raul, representativac ili neko treci) nego Noma ili Aca. Neki klasican krljator mora. Ako si mislio uparavanje sa Arsom, opet, Noma moze kao zadnji vezni ali onda Aca kapiten mora da se makne odatle.

 

 Ja sam uveren da Aca moze da se adaptira na pozicijiji DM,a toliko sam uveren da Noma nikako ne moze.

 

 Zasto se Tomke ne vrati na poziciji DM,a Raul bude stoper.

 

 Ili pak Raul da bude DM,on je tako i poceo

 

 Bio sam na moru,pa nisam ispratio tekmu Radnicki-Mladost...kako napreduje golubovic ?

 

 Jel on od te grupe mladih igraca najbolji (Apostol,Zivkovic,on) ?

 

Koje su mu glavne karakteristike ?

 

 Kako komentarisete to pruzanje sanse Slavisi,pre Travancica,Nome,pa i Zivkovica ?

Link to comment

Merosina Noma je cele pripreme igrao na poziciji zadnjeg veznog i to radio savrseno. Po meni ta pozicija je idealna za njega, tacnije pozicija centralnog veznog.

Golubovic trazi loptu, jako brz, ima tehniku i ponavlja se sto je jako bitno. Ne znam da li je bolji od gore pomenutih ali njegovo samopouzdanje je sigurno vece iz nekog razloga.

Noma je bio povredjen cini mi se od Zvezde a i Raul kao i Trava su vukli povredu ledja. Slavisa je dobio sansu, igra sve bolje i konkretniji je od Trave, trazi loptu, bije se. Trava napravi lep potez pa ga nema pola utakmice.

Ne znaci da je bolji ali trenutno igra dobro i Trava ce da ceka svoju sansu. Takodje trener ne menja tim koji dobija pa za sada jedino neko ko pruzi bas bledu partiju moze da se izbaci iz tima.

Kovacevic zadnje dve tanak ali Pakult kaze da ima veliki potencijal i da mu treba vremena. Videcemo

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Сад ми паде на памет да Браћ није био резервни голман у мечу са Лучанцима у среду, него мали Којић...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...