Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Нисам видео неки пропуст младог штопера, мада се јесам штрецао кад добије лопту. Није он крив што смо престали да играмо 20 минута раније.

 

Док су резултати овакви мож' Пакулту да пљунемо под прозор (док га не најуре)...

Ma nije mu bila namera da dodaje štopera. Šilo je nastavio da igra DM...i ne samo večeras nego i u prethodna dva kola. A što se tiče najurivanja, nadam se da će to što kasnije da se desi...ukratko, ne bih voleo da ode.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

i ti si od neobaveštenih, gledaj pa se malo informiši da se ne pridružiš drugaru

:)

Život bi mi dobio sasvim drugačiji smisao...ko zna, možda bi se rodila neka suicidna namera... :isuse:

Brate, Simke....nema to smisla, nego, ajde....(ne mislim na tebe nego na sve to)

 

post-1997-0-69826100-1349822293.gif

 

P.S. Da li znaš da kad god vidim tvoj nick u glavi mi odzvanja glas Mladena Delića i ta utakmica sa Bugarima...kao da sam je juče gledao...

 

Link to comment

Gde si mufljuzu, čujem da me prozivaš

 

Reci :)

Ma jok, ne prozivam te, koji ćeš mi đavo nego opisujem simketu kako nam je pao stručnjak za kvote. 

Ajd da pokušam da vidim da li ti imaš "prolaz" kod modova, a ;)

Link to comment

Život bi mi dobio sasvim drugačiji smisao...ko zna, možda bi se rodila neka suicidna namera... :isuse:

Brate, Simke....nema to smisla, nego, ajde....(ne mislim na tebe nego na sve to)

 

post-1997-0-69826100-1349822293.gif

 

P.S. Da li znaš da kad god vidim tvoj nick u glavi mi odzvanja glas Mladena Delića i ta utakmica sa Bugarima...kao da sam je juče gledao...

 

:)

 

i gledaj da se malo uključite u forum

Link to comment

:)

 

i gledaj da se malo uključite u forum

Simke...da ti kažem pošteno. Od kad smo došli ovde na forum, dočekani smo na "nož"...pogotovu od nekih iz "crveno-bele" ekipe. Da se razumemo i budemo pošteni, ni komšije tj. iz tvog tabora nisu ništa bolji. Doduše, manje ih je bilo. Prvo se sumnjalo da smo šipkaši, a svaki izlet na druge delove foruma nije bio baš prijateljski dčekan. Sabijeni smo ovde na ovu našu temicu i napravili smo svojevrsni "čet rum" od nje. Možda smo i sami sebe getoizirali ovde, ali zahvaljujući provokatirima, eto tu smo. Nismo mi ni politči nepismeni ili nedaj bože da nemamo interesovanja za filmove, umetnost i šta god. Ima nas ovde od 19-54 g. Mislim da sam ja najstariji, mada ima ljudi i koje ne znamo, što se naše ajd da je tako nazovem grupe, ali uglavnom se znamo. Skoro svi se znamo međusobno, osim nekolicine koji se dobro trude da ne znamo ko su. Njihovo pravo, pozdravljam. Pretpostavljamo razloge, ali ne ulazimo u to. Najkraće rečeno, raširili smo se onoliko koliko ste nam dozvolili, a na silu ništa ne biva, pa se i ne trudimo nešto posebno da se uključimo dalje. 

 

Ja sam recimo skoro, pre desetak-dvadesetak dana hteo nešto, negde, da iskometarišem, ne sećam se koja tema beše, ali pročitah da smo pomenuti kao najdebilnija tema i grupa u istoriji PPP i izgubih volju. I tako, iz dana u dan..mi smo tu na ovom jednom jedinom topicu,neko dođe nov, a neko digne ruke i ode ili jednostavnije ima preča posla

Link to comment

Legendo sudjenje?

Domaćinsko 60-40... ;)

Oba penala...nije morao kod drugog penala da isključi Marića. Nije morao ni prvi put da mu da žuti, kod prvog penala. Refleksno je cimnuo ruku, penal je bila dovoljna kazna. Ostalo ne znam, imaš li neku situaciju?

 

A da....mislim da nije bio jedan ofsajd u drugom poluvremenu, zaustavljen je napad Lučanaca, izgledna je pozicija bila za njih, a ofsajd, po meni nije postojao.

Link to comment

Simke...da ti kažem pošteno. Od kad smo došli ovde na forum, dočekani smo na "nož"...pogotovu od nekih iz "crveno-bele" ekipe. Da se razumemo i budemo pošteni, ni komšije tj. iz tvog tabora nisu ništa bolji. Doduše, manje ih je bilo. Prvo se sumnjalo da smo šipkaši, a svaki izlet na druge delove foruma nije bio baš prijateljski dčekan. Sabijeni smo ovde na ovu našu temicu i napravili smo svojevrsni "čet rum" od nje. Možda smo i sami sebe getoizirali ovde, ali zahvaljujući provokatirima, eto tu smo. Nismo mi ni politči nepismeni ili nedaj bože da nemamo interesovanja za filmove, umetnost i šta god. Ima nas ovde od 19-54 g. Mislim da sam ja najstariji, mada ima ljudi i koje ne znamo, što se naše ajd da je tako nazovem grupe, ali uglavnom se znamo. Skoro svi se znamo međusobno, osim nekolicine koji se dobro trude da ne znamo ko su. Njihovo pravo, pozdravljam. Pretpostavljamo razloge, ali ne ulazimo u to. Najkraće rečeno, raširili smo se onoliko koliko ste nam dozvolili, a na silu ništa ne biva, pa se i ne trudimo nešto posebno da se uključimo dalje. 

 

Ja sam recimo skoro, pre desetak-dvadesetak dana hteo nešto, negde, da iskometarišem, ne sećam se koja tema beše, ali pročitah da smo pomenuti kao najdebilnija tema i grupa u istoriji PPP i izgubih volju. I tako, iz dana u dan..mi smo tu na ovom jednom jedinom topicu,neko dođe nov, a neko digne ruke i ode ili jednostavnije ima preča posla

žao mi je što to čujem mada nisam primetio da ste posebno aktivni na filmu, serijama, muzici, knjigama, društvu

a tad kad neko nešto napiše i naleti na drugačije mišljenje obično bude kontra argument neka lokalna fora na konto beograđana u najširem smislu. to malo ide na kurac, kao mi smo provincijalci šta mi znamo, malo je autistično

 

e

ako se ne osećate dobrodošlim što lepo ne otvorite svoj forum na nekoj platformi i bujrum

msm ja kad procenim da negde nisam dobrodošao ni ne zadržavam se na tom mestu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ја баш волим да висим на местима на којима нисам добродошао и ширим причу о царском граду Нишу и његовом највећем симболу Реалу са Нишаве.

Link to comment

žao mi je što to čujem mada nisam primetio da ste posebno aktivni na filmu, serijama, muzici, knjigama, društvu

a tad kad neko nešto napiše i naleti na drugačije mišljenje obično bude kontra argument neka lokalna fora na konto beograđana u najširem smislu. to malo ide na kurac, kao mi smo provincijalci šta mi znamo, malo je autistično

Da u pravu si, samo što je to posledica, a ne uzrok. I nama ide, na tu rabotu, kad neko zauzme stav, vi ste bre seljačine provincijske šta znate....Ne znam da li se sećaš, a možda nisi svraćao kod nas na temu, objašnjavali su nam kako će nam Priština uskoro biti prestonica, a Sofija ...to je već opšta stvar. Koliko to ima veze i koliko možda nas vređa drugo je pitanje. Ne bih da sad tupim o istoriji. Kao što rekoh, to što nas nema na tim temama je posledica.

 

Ako smetamo, kažite slobodno i za to ima rešenje. Momci su složni i razumni, pa kako smo otišli sa B92, otići ćemo i odavde. Nije problem, zašto da kvarimo idilu.

Link to comment

 

 

e

ako se ne osećate dobrodošlim što lepo ne otvorite svoj forum na nekoj platformi i bujrum

msm ja kad procenim da negde nisam dobrodošao ni ne zadržavam se na tom mestu

Pošto si ovo dodao kasnije nego što sam odgovorio prvi put, čisto da vidiš da smo primili k znanju.

Razmotrićemo tvoj predlog. samo mi pojasni, da li je ovo tvoj stav ili si kao predstavnik foruma izneo predlog ?

Link to comment

Omladinci izgubili od Voždovca 4:0, kadeti 3:3.

U taktici fudbala, mentalne sposobnosti, odnosno inteligencija je od odlučujućeg značaja.Ili jesi ili nisi il' si gore il' si dole

Edited by Gradina
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...