Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Него, опасне бекове имамо, ја не памтим онако несто у Радничком у новије време. Аксентијевића више користимо него Субића, штета што неке лопте нису правовремено ишле ка њему, добро кретање без лопте...

Link to comment

Nemoj to zivota ti, kahri repstativac na aparatima.....

Ма нема везе, Стојке, Рајко и Кахриман су голманске громаде, шта зна Ацко... Кад је па Раднички имао добре голмане...?

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Него, опасне бекове имамо, ја не памтим онако несто у Радничком у новије време. Аксентијевића више користимо него Субића, штета што неке лопте нису правовремено ишле ка њему, добро кретање без лопте...

Nerviraju me 2 stvaRI kod Pakulta. 1. Uvek isti sastav mu počinje (već tri utakmice) 2. Uvek iste izmene vrši  :isuse:

Danas mu je Noma mogao da igra DM poslednjih 10. minuta, a ne mladi štoper... :yawn2:

Link to comment

Prvo bi mu trazili "licnu kartu"...

Бар је Румпел познат по томе да воли ”киселу воду, киселу воду"

Link to comment

Ма нема везе, Стојке, Рајко и Кахриман су голманске громаде, шта зна Ацко... Кад је па Раднички имао добре голмане...?

Kao kad sam bio u vj pa pitam za nekog kapetana sto ne moz da napreduje,a neko mi kaze jebe ga krvna slika i geografsko poreklo pa tako i naseg Acka Vilin Grad. I mora sve kroz rad i kvalitet nema ko da ga gura...
Link to comment

Nerviraju me 2 stvaRI kod Pakulta. 1. Uvek isti sastav mu počinje (već tri utakmice) 2. Uvek iste izmene vrši :isuse:

Danas mu je Noma mogao da igra DM poslednjih 10. minuta, a ne mladi štoper... :yawn2:

Нисам видео неки пропуст младог штопера, мада се јесам штрецао кад добије лопту. Није он крив што смо престали да играмо 20 минута раније.

 

Док су резултати овакви мож' Пакулту да пљунемо под прозор (док га не најуре)...

Link to comment

Levog uporedio s dotičnim, a to je izgleda bilo za kaznu od 3 dana. Koliko li bi dobio da je rekao da je Aca Lukas  :isuse:

zajeban je muslin majstorski ume da navuče na ban

Link to comment

Obecavaju rezultati Radnickog,kako smo se nadali dobro smo se udali :-)

Po meni,fali jos 2-3 pojacanja i Radnicki medju 4 ekipe!

Lucanci su u krizi a Vojvodina u raspadu(otisli Malbasic i Plana dva najbolja igraca)!

Znaci bice borbe sa Vozdom,Napretkom i Cukom!

Link to comment

zajeban je muslin majstorski ume da navuče na ban

Ma jok, selac je on, mi stakvi patos brišemo, al nismo znali da je zabranjeto da se upoređuješ sa javne i uspešne ličnosti. Ne znam kakva je to uvreda, em čovek ministar, em završio faks u rekordnom roku, ništa mi nije jasno... :cry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...