Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Pricao sa sportskim pre utakmice, dva iskusna stopera pred potpisom, jednog je bas nahvalio, obojica domaci igraci, igrali u inostranstvu... 

Meni se sviđaju obojica i što je najbitnije, ne treba im period adaptacije, a reprezentativna pauza ćetaman dobro doći.

 

Pakulte odlazi !

Ma šta Pakult samo. I Pakult i Ivica, Rade, Dejan, Koma, Gagi Ajkula, blizanci što prodaju karte i svi kladioničari...kompletan Zapad i deo Istoka...svi napolje.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Štose Legendo nerviraš?

Ja ne toliko, koliko Pakult i Dmitrović...a bogami i kladioničari ;)  ebaše mi kevu u inbox...kao da je klub moj, ili da sam lično IT.... :D

Link to comment

Pricao sa sportskim pre utakmice, dva iskusna stopera pred potpisom, jednog je bas nahvalio, obojica domaci igraci, igrali u inostranstvu... Ajde malo da krenemo sa vedrijim temama... I rece da Krznaric vec trenira, Bracu otisao misic, ili tako nesto, nije bas fizicki kako treba, pa eto tako.

????????????????????
Link to comment

Meni se sviđaju obojica i što je najbitnije, ne treba im period adaptacije, a reprezentativna pauza ćetaman dobro doći.

Znas li da li su matori ili ne?

Ja tipujem na dvojicu ali su obaojica matori :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ja ne toliko, koliko Pakult i Dmitrović...a bogami i kladioničari ;) ebaše mi kevu u inbox...kao da je klub moj, ili da sam lično IT.... :D

Daj neku fotku u inbox, da te turim ...... Na avat :D

Link to comment

Je li Kec, a el će nas prosvetlis sa ti stoperi koji su il se prikljucujes gomili "ja znam i kazem vam da znam al vam ne mogu kažem" ?

Link to comment

Je li Kec, a el će nas prosvetlis sa ti stoperi koji su il se prikljucujes gomili "ja znam i kazem vam da znam al vam ne mogu kažem" ?

Pa ja rekoh sve sto sam znao, nisam ja ko Gradina :D

Link to comment

Minimum. Ne igramo mi sad obicnu JSL ligu nego evropsku.

Nakon debele analize, svega i svačega što krasi našu Supeligu, uklj. analiza naše ekipe i ostalih, smem da tvrdim, na kraju prvenstva bićemo 2. ev.ev. 3.

 

Jel sme neko u pivo ?

Edited by Legenda
Link to comment

Nakon debele analize, svega i svačega što krasi našu Supeligu, uklj. analiza naše ekipe i ostalih, smem da tvrdim, na kraju prvenstva bićemo 2. ev.ev. 3.

 

Jel sme neko u pivo ?

Ja sam uvek za pivo, kogod ga platio  :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...